>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 4K

ar0nek

Użytkownik
Miasto
internet
Nie wiem co się z nimi dzieje przestali dodawać bonus za poniedziałek o tenisowy zwrot. Na czacie nic się nie dowiesz.
Dokładnie. Trzeba się prosić pisząc reklamacje. Za wczoraj dali bonus tenisowy ale za poniedziałek zwlekają z dwoma(tenisowy i super poniedzialek) w dodatku twierdza na czacie ze juz byly przydzielane uzytkownikom

BrooklynBouncee 442

BrooklynBouncee

Użytkownik
Odpiszą Ci, że zagrałeś typ z zakładki ,,specjalne" i że nie kwalifikujesz się do odebrania bonusu( znam ich regułki na pamięć) Jakieś 3 razy jak jeszcze tam grałem oszukali mnie w ten sposób. W sensie spytałem czy ta literka S koło typu oznacza zakłady specjalne? Powiedzieli, że NIE. Oznacza ona Superofertę, a zakłady specjalne widoczne są tylko po wejściu w typ z piłki nożnej np. Czyli czerwona kartka, rzuty rożne itp. Upewniłem się drugi raz, że tytko te zakłady traktowane są jako SPECJALNE na live chat. Wszedłem więc w jakiś typ z hokeja, zagrałem go za 100zł. Okazało się, że był SPECJALNY i jednak ta literka S już nagle oznacza SPECJALNE. Przed zagraniem nie oznaczała. Nie chciałem się z nimi kłócić. Nie gram już tam od miesiąca. Opisałem co o nich myślę w tym temacie kilka razy. Polacy będą jednak tam grać i dawać się ojebać z hajsu za darmowe koło, z którego wypłacą 30zł w roku. Żenujący live support i bukmacher. Powodzonka z nimi.

A 4K

ar0nek

Użytkownik
Miasto
internet
Dodali juz wszystkie bonusy, także jak ktoś nie dostal za poniedziałek to pisać do nich maila. 10min i bonusy przypisane

3 5

3kropek

Użytkownik
Odpiszą Ci, że zagrałeś typ z zakładki ,,specjalne" i że nie kwalifikujesz się do odebrania bonusu( znam ich regułki na pamięć) Jakieś 3 razy jak jeszcze tam grałem oszukali mnie w ten sposób. W sensie spytałem czy ta literka S koło typu oznacza zakłady specjalne? Powiedzieli, że NIE. Oznacza ona Superofertę, a zakłady specjalne widoczne są tylko po wejściu w typ z piłki nożnej np. Czyli czerwona kartka, rzuty rożne itp. Upewniłem się drugi raz, że tytko te zakłady traktowane są jako SPECJALNE na live chat. Wszedłem więc w jakiś typ z hokeja, zagrałem go za 100zł. Okazało się, że był SPECJALNY i jednak ta literka S już nagle oznacza SPECJALNE. Przed zagraniem nie oznaczała. Nie chciałem się z nimi kłócić. Nie gram już tam od miesiąca. Opisałem co o nich myślę w tym temacie kilka razy. Polacy będą jednak tam grać i dawać się ojebać z hajsu za darmowe koło, z którego wypłacą 30zł w roku. Żenujący live support i bukmacher. Powodzonka z nimi.
Z mojego doświadczenia nie jest tak źle, choć faktycznie często muszę się kontaktować z supportem porównując do innych bukmacherów. Miałem z nimi kilka dyskusji o brakujące bonusy i nie naliczany obrotó przy bonusach ale koniec końców moje reklamacje były rozpatrywane pozytywnie (trzeba było włożyć trochę wysiłku w notowanie kuponów i rozliczanych obrotów co było uciążliwe i dopiero za 3 razem uznali reklamacje). Co to live chat to staram się unikać i piszę maile - nie odpowiadają wtedy gotowymi odpowiedziami przygotowanymi wcześniej.