>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bukmacher Superbet - opinie

BrooklynBouncee 416

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ten bukmacher to żart a zwłaszcza jego livechat , kilka wypłat online zleconych w czwartek koło 15. Wszystkie oprócz jednej przyszły, ta jedna wisi w toku z przyciskiem anuluj obok, oczywiście nie można anulować ze względu na status :) Na czacie nie umieją powiedzieć co jest nie tak, codziennie inny powód :) ogólnie na czacie umieją przeklejać gotowe regułki i nic więcej. Nie polecam
Wszystko identycznie jak Ty. Korporacyjne [CUT] na czacie, wklejanie regułek niezależnie od treści wiadomości ta sama odp. Mija 6 dni od zlecenia wypłaty i wszystko było by ok, gdyby ktoś napisał szczerze, że mają jakiś problem czy coś. Chociaż 6 dni? Bez jaj.....

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 575

ziemba

Użytkownik
Wszystko identycznie jak Ty. Korporacyjne [CUT] na czacie, wklejanie regułek niezależnie od treści wiadomości ta sama odp. Mija 6 dni od zlecenia wypłaty i wszystko było by ok, gdyby ktoś napisał szczerze, że mają jakiś problem czy coś. Chociaż 6 dni? Bez jaj.....
No maja problem, z pieniedzmi😁
A tak serio to buk jest jak kfc, amazon czy ikea. To sa wielkie korporacje i pracownicy nie moga mowic co chca tylko na wszystko maja podstawione gotowe formulki. Jak powie co mysli to do zwolnienia. Wiec nie oczekujcie, ze na czacie sie dowiecie czegos konkretnego.

Otrzymane punkty reputacji: +2
BrooklynBouncee 416

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ok, sprawa z SuperBet wygląda na poważniejszą. Niektórzy czekają podobno bardzooooo długo. Kumpel też nie dostał kasy i gdyby to faktycznie była awaria, że żaden przelew nie dociera to ok - czekamy wtedy cierpliwie i nic nie gadamy. No ale co niepokojące kumpel zlecił dziś dwie wypłaty, bo miał jeszcze tam hajs na koncie. Jedną sporą typu kilka tysięcy, a druga 70 złotych z minutowym odstępem. kilka tysięcy wisi, 70zł przyszło po minucie. Chyba nie muszę więcej dodawać na temat tej ,,awarii" z wypłatami. Kolega wyżej też nie otrzymał większej wypłaty, a takie typu stówka, czy dwie dochodzą od razu. Lubię tego buka za jego promocję, ale coś mi tu śmierdzi.

W 60

wichniar

Użytkownik
Miasto
pulawy
Wygraliscie pare groszy ktorych nie mozecie juz teraz natychmiast wyplacic bo buk ma jakies tam problemy techniczne i przez to jest zly i niedobry😁 Praca z ludzmi to naprawde ciezki kawalek chleba.

Dla mnie może to być i 5zł wypłacane. Chodzi o to że kręcą i za każdym razem inną przyczynę podają. Napisaliby dokładnie o co chodzi i ile mniej więcej czasu to zajmie to nie byłoby problemu, dla mnie niepoważni i tyle

Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 0

Zsuetam0

Użytkownik
U mnie wypłata 20zł wisi od dwóch tygodni, 5k od wczoraj. W zeszłym tygodniu dwie wypłaty po 1.5k doszły w minutę. Nikt mi nie chce odpowiedzieć dlaczego to 20zł tak długo idzie tylko wklepują tę samą formułkę. 14 dni czekać na wypłatę tak małej kwoty to spore przegięcie. Mam obawę czy to 5k będzie mi w ogóle wypłacone...

W 60

wichniar

Użytkownik
Miasto
pulawy
Mi cofnęli wiszącą wypłatę po wysłanym mailu, zleciłem od razu tą samą opcją i po 5 min kasa na koncie. Nie można było tak od razu? :)

J 522

joseph_lit_bet

Użytkownik
Mi cofnęli/anulowali sami z siebie, na czacie wytłumaczyli, że to przez awarię przelewy24, po czym zleciłem przelewem tradycyjnym i kasa doszła na konto

korver 1,8K

korver

Użytkownik
Możliwe, że mają coś z Przelewami24, bo mi dwa dni temu kasa zeszła z konta a do konta Superbet nie dopisali. Kwota spora, 3tys. Faktycznie chat i obsługa klienta to jakiś żart. Nic nie idzie się od nich dowiedzieć i najpierw mnie zbywali, że musi minąć 24h od wpłaty, która zaginęła, by móc zacząć jej szukać... :D komedia qrwa, wpłaciłem, żeby zagrać konkretne zdarzenie, które oczywiście w tym czasie się już odbyło i jak na złość weszło, wrr.

pilka_radom 7,8K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Miasto
Etiopia
ściema. wielu bukmacherów korzysta z Przelewów24 i nie mają takich problemów. czekają pewnie na przelew z Rumunii :ROFLMAO: