>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet - Extra 50 PLN za gola w meczu Legia - Lech

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Promocja tylko dla nowych graczy

Warunki promocji:


* założenie konta Superbet w dniach 15-17.10.2021 z tego linku
* zagranie pierwszego zakładu po rejestracji na mecz Legia - Lech rozgrywany 17.10.2021 roku, w ramach Ekstraklasy za minimum 50 zł i kursie minimum 1,60 (tylko zakłady PRE)
* tylko kupon solo z meczu Legia - Lech
* Nie ma znaczenia jak zakład zostanie rozliczony (wygrana/przegrana/unieważniona), kwota bonusu wynosi 50 PLN, za każdą bramkę strzeloną w w/w spotkaniu i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecz zakończy się wynikiem 5:0, czy 2:3, gracz otrzyma za każdego gola 50 PLN, czyli w tym przypadku 250 PLN w bonusie.

Warunki obrotu:

* obrót 3x po kursie 1.80

Szczegółowy regulamin promocji

Nie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
Magical Snap - 2021.09.03 13.33 - 002.png
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Co zrobić gdy założyłem konto z tego linku i przysługuje mi poza tym bonus powitalny od nich? Mam tam zaznaczać że biore bonus czy nic? Chodzi mi o pierwsza wpłate
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Co zrobić gdy założyłem konto z tego linku i przysługuje mi poza tym bonus powitalny od nich? Mam tam zaznaczać że biore bonus czy nic? Chodzi mi o pierwsza wpłate
Raczej zaznaczyć, wtedy podwoją Ci depozyt o 100% do 200 zł, a dodatkowo zagrasz swój pierwszy kupon na mecz Legia - Lech za 50 zł i weźmiesz udział w tej promocji "Extra 50 zł...", według mnie jedno drugiego nie wyklucza i raczej mijałoby się z celem, gdybyś miał rezygnować z bonusu od depozytu
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
witam,
I niestety tego bonusu "extra 50 " nie przyznali ... Pierwszy raz spotykam sie z czymś takim ze strony polskiego buka, minęły regulaminowe 72 h i nic. Po poczytaniu opinii o bonusach u nich domyśliłem sie że i u mnie bedzie trzeba pisać mejla.. masakra z takim bukmacherem .Dopominaj sie o swoje a oni nie wywiązują sie z własnych reg.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
witam,
I niestety tego bonusu "extra 50 " nie przyznali ... Pierwszy raz spotykam sie z czymś takim ze strony polskiego buka, minęły regulaminowe 72 h i nic. Po poczytaniu opinii o bonusach u nich domyśliłem sie że i u mnie bedzie trzeba pisać mejla.. masakra z takim bukmacherem .Dopominaj sie o swoje a oni nie wywiązują sie z własnych reg.
Zapytaj na czacie. Czy jesteś pewien, że zarejestrowałeś się z linka, który widzisz wyżej, a nie wpisując po prostu do przeglądarki adres Superbet.pl? W tym drugim przypadku bonus by nie zadziałał. Jeśli wszedłeś z linka, to wyjaśnij na czacie. Miałem podobną, choć inną sytuację, i udało się wyjaśnić.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Tak, kliknąłem na komputerze i zarejestrowałem sie z tego linku powyżej . za chwile wbijam na czat do tej super d niech wywiązują sie ze swoich reg. Nigdzie tak nie miałem jeszcze
 
Do góry Bottom