>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Super Promocja od Bet365 dla użytkowników forum

Status
Zamknięty.
al_capone 13,2K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Dołączył
10/2005
Posty
11692
Miasto
Chicago
Promocja w Bet365
MEGAPROMOCJA: Zgarnij bonus powitalny w wysokości do 100zł

Już dzisiaj otwórz konto i otrzymaj 100% Bonusu Otwarcia Konta - aż do 100PLN -
Super promocja w Bet365 ! Nie możesz jej przegapić! Do 100 zł bonusu powitalnego z atrakcyjnymi warunkami! Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zgarnij bonus w Bet365 ! Bukmacher godny polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusu:
1. Zarejestruj się w Bet365 ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=
Lub poniżej
====&gt; PROMOCJA na Bet365 &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Gdy otworzysz konto, to otrzymasz od nas 10-cyfrowy kod oferty kończący się na NCDBP, który zostanie wysłany na Twój e-mail. Aby ubiegać się o swój bonus, po prostu dokonaj depozytu, odwiedź stronę Wpisz kod oferty w strefie Użytkownicy i wpisz kod oferty.
Jeżeli nie otrzymałeś kodu oferty kończącego się na NCDBP lub jeżeli chciałbyś uaktualnić swój adres e-mail, kliknij tutaj

3.
Aby móc grać za Twój bonus, po prostu postaw zakłady za kwotę Twojego depozytu na wybrane przez Ciebie sporty i rynki. Przed możliwością wypłaty musisz sześciokrotnie obrócić sumą depozytu i bonusu.


Warunki promocji:
Cytat:
1. Minimalna kwota depozytu to 10PLN*.
2. Maksymalna kwota bonusu o jaki można się ubiegać to 100PLN*.
3. Za kwotę bonus można już postawić zakłady po jednokrotnym obróceniu depozytem.
4. Przed dokonaniem wypłaty musisz obrócić sześciokrotnie sumą depozytu i bonusu. Maksymalna kwota wymaganego obrotu wynosi 1.200PLN*.
5. Jeżeli wymagania obrotu tym bonusem nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego depozytu, to wszelkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
6. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
7. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
8. Istniejący posiadacze kont bet365 nie kwalifikują się.
9. Ta oferta nie może być użyta w połączeniu z jakąkolwiek inną ofertą na otwarcie konta.
10. Jedna oferta na otwarcie konta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowę, adres e-mail, numer telefonu, te same dane formy płatności (np. numer karty kredytowej) oraz dzielony komputer, np. w szkole, bibliotece czy pracy. Ta oferta ma zastosowanie wyłącznie do pierwszego zasilonego konta i nie będzie miała zastosowania na inne konta otwarte ze stronami zasilanymi przez bet365.
11. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert wedle własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega również prawo do pobrania od klienta kosztów administracyjnych aż do wysokości bonusa od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub oferty na ich konto.
12. Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle uznania ograniczyć prawo udziału klientów do udziału w dowolnej promocji.
13. Oferta nie dotyczy klientów zamieszkujących Chiny i Tajwan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.