>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sunrise Festival 2009/ new edition 2010

K 18

klakson

Użytkownik






Kto z was wybiera się w tym roku na tą imprezę... Ja byłem w tamtym roku i było mega ???? może jakaś ustawka na browarek ??.


Proszę nie kasować tematu.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ja bede ze swoją kobietą plus grupka znajomych ????
bylem juz na tej imprezie w latach 2005 i 2006.. wiec w tym roku szykuje się powrót po dwóch latach nie obecności..
 
K 18

klakson

Użytkownik
ja bede ze swoją kobietą plus grupka znajomych ????
bylem juz na tej imprezie w latach 2005 i 2006.. wiec w tym roku szykuje się powrót po dwóch latach nie obecności..
A gdzie będziesz balował ?? Trance czy House ?? ja zdecydowanie wole amfiteatr ale zejdę na chwilę na parking na pewno ????
ale rok temu to powiem ci że było megaśśśśśśśśśśśnie ????
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
megaśnie to było w 2005 kiedy scena trance była jeszcze w amfi, to była magia amfiteatru i klimat imprezy.. w 2006 powróciłem aby przeżyć to jeszcze raz, jednak zawiodłem się na klimacie i ludźmi,dlatego następne dwie edycje sobie odpuściłem, teraz wracam bo nie ma gwiazd typu tiesto itp - mam nadzieje ze bedzie super..

ja to tylko trance i to nawet w mocniejszym wydaniu, dlatego licze na sandera, marco v, pattersona itp :spokodfhgfh:
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Szczerze dla kilku Dj&#39;ów nawet chciał bym tam zawitac i w tym roku ale po tym co było w ubiegłym roku, kompletnie mi się nie podobało, wole poczekać i pojechać kolejny raz na Sensation do Wrocka.
PS: trance wymiata ;))
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ja wybieram się na Sunrise, możemy się zgadać jak coś, w tamtym roku było naprawdę dobrze, ja preferuję raczej electro house więc dla mnie bomba, że taka muza panuje właśnie na amfiteatrze gdzie klimat jest boski.
Szkoda tylko że zakwaterowanie nie mam jeszcze złapanego ale to się jakoś ogarnie.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Jak ktoś chce to mogę podesłać numer na dobre domki. Zajebista lokalizacja 10 min na imprezę z buta tylko że w tamtym roku trzeba było minimum na 5 dni wynająć. Mieszkaliśmy tam w tamtym roku i na prawdę było spoko.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ja mam pokoik na ulicy szmaragdowej wiec sporo od amfiteatru, ale naprawde za cenę 40zł za dobę pełen luksus ???? jade tam na tydzen, wiec dwa razy mozna dojechac pod sam amfiteatr taksówką
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ja mam niezłą lipę bo miałem mieć kwatery a okazało się że jednak może być ciężko więc muszę coś sobie znaleźć a będzie nas 10 osób.... jakieś pomysły są ??
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Adi - ulica szmaragdowa super sprawa, osiedle samych domków,cisza,spokój, blisko do morza :spokodfhgfh: Sam w tamtym rejonie będę szukał zakwaterowania. Ale nie ma się też co bać, w tamtym roku sporo było jeszcze wolnych miejsc jak tam przyjechaliśmy. Tylko że właśnie my też nie chcemy tam jechać na zbyt długo - kołobrzeg poza okresem Sunrise to miasto emerytów i naprawdę wieje nudą :jezora:
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ja mam to w planach ale jakos nie moge sie zorganizowac ze swoja ekipa zeby tam pojechac, raz mowia ze jada a raz nie, takze watpliwe jest ze tam pojade. Ale jakby sie cos zmienilo to na pewno napisze ????
Na 100% moge powiedziec ze bede na Sensation we Wrocku, wiec jak cos to mozna na jakiegos browarka wyskoczyc w czasie imprezy ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Byłem rok temu. Ale w tym już się nie wybieram.
Od czwartku do poniedziałku spaliśmy z ekipą w aucie ze 100m od Amfiteatru ????
A w sobotę jak wpadłem na fuzji to nic nie pamiętam z imprezy i po co mi to ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Ta... A ja mam kwatery 1 dzien za 100 ???? hehehe
eee no to już chyba lekkie przegięcie :p zawsze ludzie stoją na stacji i oferują jakieś kwatery, ale to już jest ryzyko że równie dobrze możesz nic nie znaleźc ciekawego, zawsze jeszcze zostaje namiot ale to już hardcore :p
 
Do góry Bottom