>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

STS wypłata/pomoc

P 0

panguss12

Użytkownik
Dołączył
10/2020
Posty
16
Jeśli Polscy bukmacherzy mogą wypłacać tylko na Polskie konto to jak to wygląda z tym, jeśli konto jest na osobę X, a ja podam numer konta osoby Y? Czy maja jakiś sposób i to sprawdzają ? Chodzi mi o Polskich bukmacherów STS/LVBET/FORTUNA no i chodzi o wypłacanie z konta kasy, a nie wpłaty :)
 
piatddz 9,4K

piatddz

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
1177
Oczywiście, że mają sposoby. Wypłacanie pieniędzy z konta bukmachera na konto osoby trzeciej jest zabronione. Zazwyczaj wiąże się z weryfikacją wszystkich danych, ew. zablokowaniem konta i konfiskatą środków. U każdego buka jest to jeden z pierwszych punktów regulaminu.
 
G 1,3K

gzjjr

Użytkownik
Dołączył
03/2020
Posty
230
Nie wprowadzaj w błąd gościu. Bukmacher nie ma żadnych sposobów na sprawdzenie do kogo należy rachunek. Oni nie są bankiem czy jakimiś służbami. Jeśli założyłeś konto i podpiąłeś swój rachunek bankowy i go zweryfikowałeś a później jest możliwość edycji tego rachunku bez powtórnej weryfikacji to możesz podać nawet rachunek babci. Ja osobiście wypłacam na nie swoje konto już 3 rok.

Ten sposób działa tylko u buków którzy pozwalają na edycję numeru konta banowego bez weryfikacji tego rachunki. STS tak pozwala, polecam wejść w edycję danych i sprawdzić.
 
piatddz 9,4K

piatddz

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
1177
oczywiscie ze nie ma dostepu do danych bankowych, ale w kazdej chwili moze poprosic o weryfikacje konta bankowego czy nalezy do ciebie. Nie, nie zezwala na wyplaty na konto osoby trzeciej masz to napisane w regulaminie:

konto.jpg

Konto bankowe musi nalezec do ciebie. Ja musialem weryfikowac i gdyny nie nalezalo do mnie to by mi nic nie wyplacili. Skoro tobie sie udaje to ok, ale jest to niezgodne z regulaminem kazdego buka i predzej czy pozniej skonczy sie to blokada konta albo konfiskacja srodkow.
 
P 0

panguss12

Użytkownik
Dołączył
10/2020
Posty
16
Spokojnie, chciałem tylko zapytać o to czy mają możliwość. Każdy zdaje sobie sprawę że, jest to nie legalne. Jednak tak jak pisałem interesuje mnie czy mają możliwość sprawdzenia tego. Czy tak jak kolega gzjjr napisał że po zweryfikowani możemy zmienić na jakie chcemy.

Co jeśli konto zostaje założone na osobę X (weryfikacja podstawowa imię/dowód/adres) a potem osoba Y wchodzi i weryfikuje numer konta bankowego jednak jest ono już na osobę Y. Będą w stanie wychwycić niezgodność?

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia czy też nie ma informacji na ten temat to lepiej zrobi jak nie będzie udzielał złych odpowiedzi.

Swoją drogą jak ktoś pracuje w obsłudze STS/fortuna/lvbet chętnie bym wymienił kilka zdań :p