>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

STS wypłata/pomoc

P 220

panguss12

Użytkownik
Jeśli Polscy bukmacherzy mogą wypłacać tylko na Polskie konto to jak to wygląda z tym, jeśli konto jest na osobę X, a ja podam numer konta osoby Y? Czy maja jakiś sposób i to sprawdzają ? Chodzi mi o Polskich bukmacherów STS/LVBET/FORTUNA no i chodzi o wypłacanie z konta kasy, a nie wpłaty :)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Oczywiście, że mają sposoby. Wypłacanie pieniędzy z konta bukmachera na konto osoby trzeciej jest zabronione. Zazwyczaj wiąże się z weryfikacją wszystkich danych, ew. zablokowaniem konta i konfiskatą środków. U każdego buka jest to jeden z pierwszych punktów regulaminu.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie wprowadzaj w błąd gościu. Bukmacher nie ma żadnych sposobów na sprawdzenie do kogo należy rachunek. Oni nie są bankiem czy jakimiś służbami. Jeśli założyłeś konto i podpiąłeś swój rachunek bankowy i go zweryfikowałeś a później jest możliwość edycji tego rachunku bez powtórnej weryfikacji to możesz podać nawet rachunek babci. Ja osobiście wypłacam na nie swoje konto już 3 rok.

Ten sposób działa tylko u buków którzy pozwalają na edycję numeru konta banowego bez weryfikacji tego rachunki. STS tak pozwala, polecam wejść w edycję danych i sprawdzić.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
oczywiscie ze nie ma dostepu do danych bankowych, ale w kazdej chwili moze poprosic o weryfikacje konta bankowego czy nalezy do ciebie. Nie, nie zezwala na wyplaty na konto osoby trzeciej masz to napisane w regulaminie:

konto.jpg

Konto bankowe musi nalezec do ciebie. Ja musialem weryfikowac i gdyny nie nalezalo do mnie to by mi nic nie wyplacili. Skoro tobie sie udaje to ok, ale jest to niezgodne z regulaminem kazdego buka i predzej czy pozniej skonczy sie to blokada konta albo konfiskacja srodkow.
 
P 220

panguss12

Użytkownik
Spokojnie, chciałem tylko zapytać o to czy mają możliwość. Każdy zdaje sobie sprawę że, jest to nie legalne. Jednak tak jak pisałem interesuje mnie czy mają możliwość sprawdzenia tego. Czy tak jak kolega gzjjr napisał że po zweryfikowani możemy zmienić na jakie chcemy.

Co jeśli konto zostaje założone na osobę X (weryfikacja podstawowa imię/dowód/adres) a potem osoba Y wchodzi i weryfikuje numer konta bankowego jednak jest ono już na osobę Y. Będą w stanie wychwycić niezgodność?

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia czy też nie ma informacji na ten temat to lepiej zrobi jak nie będzie udzielał złych odpowiedzi.

Swoją drogą jak ktoś pracuje w obsłudze STS/fortuna/lvbet chętnie bym wymienił kilka zdań :p
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Ostatnio bukmacherzy u wzięli się na mnie i blokują mi wypłaty(jedna była na 600 zł, a w sts na 4k) i żądają weryfikacji konta bankowego,nie są to jakieś spektakularne wygrane, a oni rzucają mi kłody pod nogi. W Betcliku trwało to pełne 5 dni, gdzie i tak dopiero po tych 5 dniach sam się upomniałem, że ten czas już minął, a w sts jest to do 7 dni roboczych i pewnie znowu sam będę musiał im przypomnieć, że ten czas minął. Mieliście takie problemy?
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Kurde, trochę wprowadzacie autora w błąd. Sprawdzałem - nie mają opcji sprawdzenia do kogo należy rachunek do wypłat - jak niby to sprawdzą piatddz piatddz ? Jeżeli będziesz wpłacał z rachunku, który należy do Ciebie i wypłacał na inny, który należy do kogoś innego bez problemu przejdzie. Sprawdzałem tak STS, fortunę, LVbet, noblebet, ebetx i superbet.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kurde, trochę wprowadzacie autora w błąd. Sprawdzałem - nie mają opcji sprawdzenia do kogo należy rachunek do wypłat - jak niby to sprawdzą piatddz piatddz ? Jeżeli będziesz wpłacał z rachunku, który należy do Ciebie i wypłacał na inny, który należy do kogoś innego bez problemu przejdzie. Sprawdzałem tak STS, fortunę, LVbet, noblebet, ebetx i superbet.
A jak niby chcesz to zrobić skoro przy wyplacie masz tylko jeden nr konta do wyboru to które podajesz przy rejestracji?
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
A jak niby chcesz to zrobić skoro przy wyplacie masz tylko jeden nr konta do wyboru to które podajesz przy rejestracji?
No jak? Normalnie, podaję przy rejestracji konto do wypłat należące do innej osoby, wpłacam z innego - należącego do mnie. Gdybym nie miał wiedzy w tym zakresie, to bym nie pisał. Jednak sam wiele lat tak grałem i w wyżej wymienionych bukach nie było żadnego problemu, z tego co pamiętaj problem pojawił się tylko w totalbecie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
No jak? Normalnie, podaję przy rejestracji konto do wypłat należące do innej osoby, wpłacam z innego - należącego do mnie. Gdybym nie miał wiedzy w tym zakresie, to bym nie pisał. Jednak sam wiele lat tak grałem i w wyżej wymienionych bukach nie było żadnego problemu, z tego co pamiętaj problem pojawił się tylko w totalbecie.
No to chyba nie miałeś jeszcze weryfikacji konta bankowego przy wyplacie większej kasy. Mi nawet w sts taka się przytrafiła. Musiałem im wysłać 1zl z konta zarejestrowanego u nich. Także nie polecam takich procedur.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
No to chyba nie miałeś jeszcze weryfikacji konta bankowego przy wyplacie większej kasy. Mi nawet w sts taka się przytrafiła. Musiałem im wysłać 1zl z konta zarejestrowanego u nich. Także nie polecam takich procedur.
Nie chce się z Tobą kłócić, wiem co mówię i wiem co robiłem. Największą jednorazową wypłatę jaką zlecałem na cudze konto to 11 tysięcy, nigdy nie byłem proszony o jakieś weryfikacje. Nie korzystałem z bonusów jednak, może to ma jakieś znaczenie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
No jak? Normalnie, podaję przy rejestracji konto do wypłat należące do innej osoby, wpłacam z innego - należącego do mnie. Gdybym nie miał wiedzy w tym zakresie, to bym nie pisał. Jednak sam wiele lat tak grałem i w wyżej wymienionych bukach nie było żadnego problemu, z tego co pamiętaj problem pojawił się tylko w totalbecie.
A w jaki sposób poradziłeś sobie z tym problemem w Totalbecie? Albo inaczej ujmując, jak któryś z podanych buków zechce jednak zweryfikować, to da radę zmienić rachunek na twój, czy kasa przepada i ban u buka?
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
A w jaki sposób poradziłeś sobie z tym problemem w Totalbecie? Albo inaczej ujmując, jak któryś z podanych buków zechce jednak zweryfikować, to da radę zmienić rachunek na twój, czy kasa przepada i ban u buka?
w totalbecie było długotrwałe pisanie, prośby, wnioski. Później weryfikacja na każdy możliwy sposób - fota z dowodem przy twarzy, przelew z nowego rachunku bankowego, rozmowa telefoniczna - w której wypytywali o zakłady i zasady np. w koszykówce. Pieniądze odzyskałem, ale długo to trwało. Ban u buka tylko przy nadużywaniu promocji i bonusów.
 
Do góry Bottom