>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

stay-at-home and win

cashis 10

cashis

Użytkownik
Nie będę opisywał kim jestem i dlaczego podawać będę typy, powiem tylko, że typy podawać będę z różnych dyscyplin najczęściej tenis, kosz, piłka nożna, czasem dorzucę analizę, gram single czasem double.

????Radwańska A. [+1,5] - Ivanovic A.
Kurs: 1.42@ PinnacleSports
Stawka: 8/10
2,5:0✅
Aga jak to Aga, potrafi urwać seta najmocniejszym, jednak teraz jest w takiej formie, że nie powinna mieć problemów z Ivanovic, jednak ja gram bezpieczniej gdyż Anna zaprezentowała się świetnie w meczu z Kusnetsova, a także Zvonareva i dziś na pewno łatwo nie odda skóry.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
????Petkovic A. - Pavlyuchenkova A.
Kurs: 1,69@ PinnacleSports
Stawka: 7/10
2:0 ✅

Ciekawe spotkanie które rozpoczyna się dosłownie za kilkanaście minut, Andrea zdecydowanie dużo lepiej spisuje się ostatnio. Dodatkowo posiada mocny serwis, który przy grze na szybkich kortach, na których odbywa się ten turniej premiuje właśnie ją.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
????Atlanta Dream - Minnesota Lynx [+8,5]
Kurs: 1,40@ bet365
Stawka: 9/10
67:81,5✅
O godzinie 2:00 rozpocznie się trzecie spotkanie finałów najlepszej kobiecej ligi koszykarskiej. Po dwóch meczach prowadzą zawodniczki z Minnesoty, które prezentowały się wyśmienicie w dwóch pierwszych meczach we własnej hali, Atlanta grała dość ospale jednak dzielnie stawiała czoła i odpadała dopiero w końcówkach. Drużyny te spotkały się w Atlancie w czerwcu tego roku i wtedy górą były zawodniczki Lynx, myślę że dziś nie muszą one koniecznie wygrać jednak gra na nie z tak dużym handi jest dla mnie bardzo pewnym typem.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
????Penneta F. [+1,5] - Radwańska A.
Kurs: 1.82@ PinnacleSports
Stawka: 7/10
1.5:2⛔
Kolejny bardzo ciekawy mecz naszej zawodniczki, która ostatnio jest w naprawdę w dobrej formie, jednak mecz z Ivanovic nie był tak łatwy i wynik pierwszego seta wcale nie oddaje walki na korcie. Flavia gra dużo mocniejszy tenis od Isi, a często to właśnie z takimi zawodniczkami ma duży problem grająca nie zbyt mocno za to z głową Aga. Dodatkowo nie wiadomo jak wpłynął krecz Ivanovic na Isie, gdyż często wybija to z rytmu meczowego. Liczę, że Flavia ugra seta, jednak to właśnie Isia wejdzie do finału.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie chcę Ci tu zaśmiecać, ale taką refleksję mam: Penneta na własne życzenie nie wygrała tego 2 seta (głupio straciła gema na 4:5), także przyznam, że typ był sensowny, szkoda, że się nie udało. Pozdrawiam i życzę udanych typów :]
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
⚽Benin - Rwanda
Kurs: 1,40@ Tobet
Stawka: 10/10
Krótko bo zaraz mecz, Benin gra o miejsce drugie, natomiast Rwanda juz odpadła z kwalifikacji także nie widzę tu innego wyniku jak wygrana Beninu.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Miałem przerwę od obstawiania przez 2 tyg, także teraz spróbuje coś zapodać z Ligi Europy. Najpewniejszym typem dla mnie jest dziś niestety win Rapidu Bukareszt!
⚽Rapid Bukareszt - Legia Warszawa
Kurs: 1,80@ Bet365
Stawka: 8/10
 
Do góry Bottom