>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbull błędne rozliczanie kuponu

O 40

okpol1006

Użytkownik
Witam was, nie piszę tego aby oczernić Sportingbull, który nadal bardzo szanuje. Od razu powiem że obecna sprawa jest &quot;w toku&quot; (mam nadzieje). Jestem u nich graczem od conajmniej 7 lat, jeszcze za czasów Sportingbet. Otóż jakiś czas temu, mój kupon został źle rozliczony, na szczęście to zauwazyłem (inaczej bym poprostu stracił kasę). Po napisaniu do supportu, przeprosili i rozliczyli ponownie jako wygrana, z czego się ucieszyłem i zapomniałem o sprawie. Jednak wczoraj sytuacja się powtórzyła... Mecz Cagliari - Fiorentina na który dałem powyżej 4,5 żółtych kartek został rozliczony jako przegrany, mimo, że było 4 żołtych kartek i 1 czerwona (zasady piłki nożnej, które sprawdziłem dziś rano podają że żółta się liczy jako 1 a czerwona jako 2) więc napisałem mail z reklamacją. Dostałem odpowiedz, że przepraszają i rozliczyli ponownie i dostałem kasę. Znowu bym zapomniał, gdyby nie fakt , że po przegranej całości dokonałem wpłaty kolejnej która została zaksięgowana w transakcjach, jednak w stanie konta było 0,00... Napisałem więc maila, na którego odpowiedziano że wpłata została prawidłowo zaksięgowana. Dopiero na live chat dowiedziałem się, że jednak reklamacja z rana która była rozpatrzona pozytywnie, nagle jest rozpatrzona negatywnie ???? póki co, Pani z live chat podobno przekazała sprawę ponownie... ale na chwilę obecną wygląda to tak, że wygralem 150, przegralem je, ale jako że im się odwidziało to miałem -150 (czego nie było widać jak wpłacałem kolejne 30) i mam nadal 0,00zł.
PS. zanim napisałem na livechat dostałem mail, że mój zakład który był rozliczony negatywnie, potem pozytywnie, został znów rozliczony negatywnie.
Przedstawiam zasady wraz z godziną i datą sprawdzenia.
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
A tutaj oficjalny wynik ze strony Serie A (zresztą na każdej innej stronie ta sama ilość kartek)
http://www.legaseriea.it/it/serie-a-tim/match-report/2017-18/UNICO/UNI/18/CAGFIO
Szanowny Panie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Po konsultacji z dzialem bukmacherow musimy niestety potwierdzic, ze Pana zaklad 1011606245 jest niestety przegrany. W meczu Caligari- Fiorentina byly 4 zolte kartki. W zwiazku z powyzszym stan pana konta wynosi na chwile obecna -121.83 PLN.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.
Wszystko o dostępie do Sportingbull na www.loginsbull.com
Serdecznie pozdrawiam,
Michalina
a tu kupon który pusciłem
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
A popatrz na zawodnika: Joao Pedro
Dostał bezpośrednio czerwoną kartkę.
W zasadach ja rozumiem, że czerwona się liczy jako 2 punkty. Ale nawet jeśli Joao Pedro jest liczony jako 1, to i tak powinienem wygrać gdyż dałem powyżej 4,5
Szanowny Panie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Uprzejmie informujemy, ze obstawial Pan opcje powyzej 4,5 zoltych kartek, a nie ilosc wszystkich kartek w meczu.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.
Gram u nich ponad 7 lat i zawsze mi rozliczali zółta 1 czerwona 2. A mozna bylo zasze obstawiac tylko &quot;ilosc zoltych kartek&quot; a w zasadach jest tylko jedna rubryka ilosc kartek...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Może na wielkie imprezy mają ogólną ilość kartek. Nie wiem jak wcześniej rozliczali. Dla mnie jak gość bezpośrednio dostanie czk to nie jest to wliczane jako 2żk, bo treść wyraźnie mówi o żk.
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Jest napisane że zwycięski zakład zawiera ŁĄCZNĄ LICZBĘ kartek - żóltych kartek i czerwonych kartek - w meczu. Jeden punkt za żółtą i 2 punkty za czerwoną.
 
Do góry Bottom