>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway granie i cała reszta.

H 1K

horosz

Użytkownik
Witam wszystkich !​

Zakładam temat dla lepszej przejrzystości własnej skuteczności i wyciągnięciu statystyk i wniosków.​

Gram głównie żużel - jest on priorytetem. Jednak stawiam chętnie również inne dyscypliny, szczególnie na czas IO. Gram single, double, triple w zależności od sytuacji.

Cel? brak. Gram głównie dla zabawy. Jednak miesięczne kieszonkowe byłoby mile widziane ????

Budżet? 200j

Stawki? zazwyczaj 2-15j, jednak czasami pozwalam sobie zwiększyć stawkowanie.

Statystyki W każdy poniedziałek

To byłoby na tyle. Dzisiaj wieczorem pojawi się tutaj speedway w postaci szweckiej Elitserien. Być może prędzej wpadnie cos z IO.

Pozdrawiam :cool:
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Żużel, Elitserien. Godz. 19.00

# 2.

Artiom Łaguta (-2) vs Leon Madsen (+2) Bet.365 ⛔ (13:13/ świetny Madsen, i jego 7 startów)
@ 1.80
za 15j

⛔ 15 j


Ostatnio Artiom pojechał na swoim obiekcie wyśmienicie, stąd średnia 2.4 pkt/bieg. Dzisiaj jedzie z Bertzonem, który nie powinien zabrać mu punktów. Madsen w barwach Masarny w tym roku wystartował tylko 4 razy z różnym skutkiem. Wiadomo jak jest... Ci duńczycy (Madsen, Bjeere itp.) są strasznie nieobliczalni. Ale po takich kursie wchodzę i gram.

# 3.

Timo Lahti (+1) vs Fredrik Lindgren (-1) Bet.365 ✅✅✅ (4:9)
@ 1.66
za 15 j


✅ 9,9 j



Świetny kurs na to wydarzenie. Już kilka razy podkreślałem, że Fredka wszędzie jedzie z zębem i do przodu. Dzisiaj w parze z Jabłońskim, nastomiast Lahti z AJ&#39;em, który na swoim torze powinien pozabierać mu punkty. Nastomiast Fredka dzisiaj może otrzymać jakiś dodatkowy bieg i powinien ciągnąć wynik na tym względnie trudnym terenie.


# 4.

Dodatkowo skromniej zagram i gospodarzy wszystkich spotkań:

Rospiggarna - Indianerna @ 1.40 Bet.365 ✅

Smederna - Lejonen @ 1.45 Bet.365 ✅

Vetlanda - Masarna @ 1.45 Bet.365
✅

Piraterna - Dackarna @ 1.25 Bet.365 ⛔
AKO @ 3.70 ⛔
za 5 j

⛔ 5j

44:45. No minimalnie. W ostatnim biegu Patryk Dudek wyszarpał zwycięstwo dla Dackarny. Wychowanek mojego Falubazu psuje mi kupon - lepiej on niż ktoś inny. Wielka szkoda.



#5

Patryk Dudek over 10, @ 1.80 BET 365 ✅✅✅ (13)
za 8j

✅ 6,4



Mecz na wyjeździe, gdzie może dostać dodatkowy bieg. No i fakt, że ustawiony jest w parze z Janowskim, który cieniuje strasznie. Tydzień temu w Szwecji był cieniem samego siebie.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Anglia, żużel, Elite League
#7
Chris Holder over 10, BET 365 @1.57 ✅✅✅ (13)
za 6 j

✅ 3,42 j

Holder jedzie przyzwoicie, dzisiaj na własnych torze z osłabionymi przeciwnikami. Powinien wygrywać biegi, ewentualnie jakieś dwójki. Wczoraj również świetny wystep w Szwecji.

#8
Poole (-23) vs Kings Lynn BET 365, @1.90 ✅✅✅ (65:25)
za 5 j

✅ 4,5 j

Wygrana tutaj będzie ewidentna i duża. Handi trochę duże i są lekkie obawy ale za mniejszą stawkę gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 1K

horosz

Użytkownik
#9
Dyscyplina: Tenis, IO
Godzina: 16.00
Mecz: Juan Martin Del Potro vs Taro Daniel
Wynik: Juan Martin Del Potro
Kurs: 1.10
✅

Dyscyplina: Tenis, IO
Godzina: 17.30
Mecz: Thomaz Bellucci vs David Goffin
Wynik: David Goffin
Kurs: 1.20
⛔

Dyscyplina: Siatkówka, IO
Godzina: 22.05
Mecz: Francja vs Kanada
Wynik: Francja
Kurs: 1.20
✅
Dyscyplina: Siatkówka, IO
Godzina: 20.00
Mecz: Polska vs Argentyna
Wynik: Polska
Kurs: 1.57

✅
Wszystko BET 365
AKO @ = 2.48 ⛔
za 7j

⛔ 7j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#10

Dyscyplina: Podnoszenie ciężarów,mężczyźni 85kg
Godzina: 12 sierpień (piątek), godz. 15.
Wygra: Kianoush Rostami
Kurs: 1.72
BET 365

za 10j

✅ 7,2

Wspaniały występ i nowy rekord świata ????



Irańczyk jest faworytem tej imprezy, po wynikach i spekulacjach kurs wysoki. Celem brązowego medalisty z Londynu jest złoto i ma największe szanse by jutro to osiągnąć.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dodany typ z innego tematu
UNIA LESZNO - FALUBAZ ZIELONA GÓRA.​

Falubaz w Lesznie jedzie ostatnimi laty świetnie. Potrafili 3 liderów doprowadzać do stanu, gdzie w ostatnim biegu decydowały się losy spotkania. Teraz do trójki (Pepe, Duzers, Doyle) dołączyć można Pieszczka (świetny wystep w IMP na leszczyńskim torze) no i Karpova.
Nie wiem jak Leszno sobie radzi w takiej ciężkiej sytuacji, z nożem na gardle ale atmosfera jak i morale trochę upadła. Widzą, że dzisiaj muszą wygrać, podobnie jak w niedzielę muszą walczyć w Grudziądzu... sytuacja fatalna.
W ostatnich 6 spotkaniach w Lesznie (2011-2015) Falubaz zawsze robił minimum 42 pkt.
#11.

Unia Leszno (-6) vs Falubaz Zielona Góra (+6) BET 365, @1.80 ✅✅✅
za 20 j

✅ 18 j

#12.

Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra , BET 365 @2.87⛔
za 5j
⛔
⛔ 5 j
#13.
Patryk Dudek over 10, BET 365 @1.66
za 20j

✅✅✅
✅16,6 j
#14.
Piotr Protasiewicz over 9, BET 365 @1.95
za 8 j

✅✅✅
✅ 7,6 j

#15.
Pedersen vs Doyle BET 365, @2.00
za 15j

✅✅✅
✅ 15 j

EDIT: Dodatkowo grałem over na Emila Sayfutdinowa, jednak nie podałem typu w tym temacie, tylko w temacie żużlowym (gapa ze mnie) https://forum.bukmacherskie.com/f544/11-kolejka-pge-ekstraliga-31-lipca-136397-2.html#post6080828

Pozwolę sobie doliczyć ten typ do statystyk jako typ #16.

Emil Saytudinow over 9, BET 365, @1.80
Grany był również za 15 j
✅✅✅
✅12 j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#18
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn, IO
Godzina: 20:00
Mecz: Polska:Rosja
Wynik: Polska
Kurs: 1.80
za 15 j


Jestem jakoś spokojny o to spotkanie i pewny, że odpuszczanie tego spotkania nie będzie z wielu względów ???? Polacy pewnie z Argentyną natomiast dla porównania Ruscy z Argentyną przegrali 3:1 po fatalnej grze. Wiadomo - nie można bezpośrednio porównywać takich spotkań ale ten mecz Rosjan gdzie dawali się zaskakiwać Argentyńczyką już na początku każdego seta pokazał nie moc. Tak czy siak - nie ma co się oglądać na przeciwników. Jak chłopaki zagrają w pełnym skupieniu od początku to utrzemy nosa przeciwnikom
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#19
Dyscyplina: Żużel, Nice Polska Liga Żużlowa
Godzina: 16:00
Mecz: Częstochowa: Rzeszów
Wynik: Częstochowa (-20)
Kurs: 1.90
za 8 j


Duży handicap, jednak bardzo uzasadniony. Włókniarz Częstochowa ma ambicje na awans do Ekstraligi, więc muszą budować formę i morale. Częstochowa ma bardzo doświadczony skład i mocną seniorkę. Nie ma co tutaj się rozpisywać - warto za to podać średnie biego/punktowe zawodników Włókniarza w tym sezonie:
Ułamek 2,4
Trojanowski 2,1
Klindt 2,2
T.H.Jonasson 2,8
Jeleniewski 2,0
Grałbym mocniej ale zawsze mam pewne obawy co do tych dużych handi. Jednak typ wydaje sie w miarę pewny a i kurs 1.90 bardzo zachecający.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dyscyplina: Rzut dyskiem, IO
Godzina: 16.00
Wynik: Piotr Małachowski wygra
Kurs: 1.44

Dyscyplina: Siatkówka plażowa, IO
Godzina: 21:00
Mecz: Solberg/Evandro : Liamin/Barsouk
Wynik: Solberg/Evandro
Kurs: 1.20


AKO @1.73
za 10j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
✅
GRAND PRIX SZWECJI
GODZ. 19.00

ZAWODY PRZEŁOŻONE NA NIEDZIELĘ, GODZ. 10.00


#21

Fredrik Lindgren over 7 Bet.365, 2.20
8
za 15 j

Konsekwentnie idę w stronę Lindgrena. Dobre występy w ligach, czas w końcu na GP. W tym sezonie zaliczał już przyzwoite występy w cyklu, dzisiaj w Szwecji może zaskoczyć. Moim zdaniem oczywiście. Kurs bardzo fajny.

✅ 18 j

#22

Lindgren vs Kildemand Bet.365, @1.66
za 10 j


Kolejny raz w stronę Lindgrena. Wystepy Kildemanda mnie nie przekonują i nie zmienia tego przyzwoity występ w Lesznie przeciwko Falubazowi. Peter 2x bieg z 3 pola, z którym różnie to bywa. Lindgren 2x z drugiego.


⛔ 10 j
#23


[B]Peter Ljung[/b] vs Chris Harris Bet.365, @1.83 (jeżeli ktoś złapie teraz to już tylko 1.61
za 15j
Tak jak koledzy wyżej. Ljung ostatnio sporo jeździ i prezentuje się przyzwoicie. Co raz to mnie ,,0&quot; zalicza a dzisiaj nawet 4-5 pkt może pokryć linie bo Harris bezbarwny, szczególnie jeżeli szwedzi przygotują typowy swój tor.

✅ 12,45 j

#24

Niels Kristian Iversen vs Nicky Pedersen Bet.365 @1.53 (8:6)
za 15j

Kilka razy juz grałem na Nickiego, licząc na przebudzenie. Dzisiaj na odwrót. Iversen nie zachwyca ale powinien punktować i walczyć o półfinały. U Nickiego nie wiadomo. Po zdobytych trójkach może przywozić zera. Nieobliczalny.

✅ 7,95

#25

Andreas Jonsson
vs Maciej Janowski Bet.365, @1.90
za 10 j


⛔10 j

Głównie z przeczucia. Pisałem już dawniej o tym, że ma coś do udowodnienia ale jednak w jego przypadku może to być ciężarem... kwestii silnikowych nie da się tak łatwo przeskoczyć. Jonsson? w tym roku zawsze robi w graniach 6-9 pkt. Żadnej dwucyfrówki - mam przeczucie, że dzisiaj ją zrobi

Cały turniej na plus (✅18,4 j).
 
H 1K

horosz

Użytkownik
#26

Dyscyplina: MOTO GP
Godzina: 14:00
Wygra: Andrea Dovizioso 2 miejsce
Kurs: 3.25

BET 365

za 8j.
⛔8

Na treningach i w kwalifikacjach Ducati zdecydowanie najszybsze a jak sami zawodnicy mówili - nie objechali idealnych okrążeń. Szybszy był Iannone ale w samym wyścigu stawiam na większe doświadczenie Andrea Dovizioso. 30 letni już zawodnik gdzie jak nie na tym torze będzie chciał osiągnąć 2 w karierze zwycięstwo. Rossi i Marquez nie są pionkami i również będą walczyć o zwycięstwo ale stawiam na Ducati. Pogoda dzisiaj słoneczna więc nikogo nie zaskoczą warunki pogodowe - jak w ostatniej rundzie ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
NICE PLZ CUP
Ostatnia żużlowa impreza tego tygodnia. Gram delikatnie ze względu na rangę zawodów.
#27

Grzegorz Walasek wygra. @ 15.0
za 3j

⛔ 3 j

Za małą stawkę rzecz jasna. Walasek jak jedzie każdy wie. Zdarzają mu się różne występy, od kompletów dla Wandy po różnego rodzaju rozczarowania. W tym sezonie indywidualnie fatalnie: 1/4 IMP-u czy eliminacja do Złotego Kasku. W memoriale Rifa w ostrowie również kaszankaTe imprezy akurat były w marcu/kwietniu.maju gdzie Walas miotał się z kontraktami i miał mnóstwo problemów. Teraz gdy jeździ w Krakowie może już poukładał sobie różne sprawy a i jestem pewien, że nie pojedzie do Lublina odpuszczać.

#28

Lampart vs Kylmakorpi Bet.365 @2.00

za 6j

✅ 6j
#29


Magnus Zetterstroem vs Fajfer Bet.365 @1.80

za 10j

✅ 8j
 
H 1K

horosz

Użytkownik
STATYSTYKI PIERWSZEGO TYGODNIA (08.08 - 14.08)​

Kupony łącznie - 31
Trafione ✅ - 19
Chybione ⛔ - 12

Budżet startowy - 200 j
Budżet obecny - 277,6
Bilans - ✅ 77,6 j

Yield - 23,7 %
 
H 1K

horosz

Użytkownik

#32

Tomasz Gollob over 7 Bet.365, @1.66
za 12 j


⛔ 12 J

Krótko i na temat. Gollob w tym sezonie w Grudziądzu lata. Tą linię praktycznie zawsze pokrywał na swoim torze, jedynie z Falubazem zdobył 7 punktów. Wiadomo, że Tomek po upadku pewnie dlatego taka linia ale jestem pewien, że jest już okej. Mimo wszystko gram troszkę ostrożniej.

#33

Greg Hancock over 10, BET 365, @ 1.83
za 10 j
[/b]


✅ 8,33 j

Hancock ostatnio świetna dyspozycja. Mam przeczucie, że będzie mu pasował tor w Poznaniu gdzie może wygrywać świetnym startem i konsekwentną jazdą przy krawężniku.

#34

GKM (-12) vs Unia Leszno (+12) Bet.365, @ 2.00
za 8j


⛔8 j

Kolejny raz można powtarzać o gwiazdach Unii Leszno. Jeżeli Kildemand będzie urywał punkty i Piotrek P. pojedzie na swoim poziomie to mogą coś powalczyć. Z drugiej strony w tym spotkaniu moze wydarzyć się wszystko. Gram głównie z przeczucia.

#35

Bartek Zmarzlik vs Patryk Dudek, Bet.365, @1.95
za 15j


✅ 14,25 j

Kolejny ryzykowny typ bo kto gra przeciwko Zmarzlikowi w Gorzowie ? ???? Dudek wygrał memoriał w Gorzowie, jednak tor z pewnością będzie dzisiaj inny. Ogólnie typ opieram na 6 startach Duzers&#39;a w dziesiejszych derbach i słabszej formie Zmarzlika - może trafia mu sie ,,2&#39;&#39; zamiast ,,3&#39;&#39;.
Typ mimo wszystko najbardziej ryzykowny i za największą stawkę. Z przeczucia.
 
Do góry Bottom