>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Speedway EURO - Turniej (2) - Togliatti 10 sierpień

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Oficjalna strona zawodów

Terminarz:
27,07 Gdańsk
10,08 Togliatti
14,09 Gorican
29,09 Rzeszów
Całkiem fajna obsada. Wśród faworytów jest napewno Tomasz Gollob czy obecny lider cyklu SGP Emil Sajfutdinow. Ponadto są też Nicki Pedersen i Tai Woffinden. Z czołówki brakuje tylko Jarosława Hampela, Mateja Zagara oraz Nielsa Iversena. Ale jest za to nieobecny w GP - Grigorij Łaguta. Zawody będzie można oglądać na żywo w Eurosporcie.
Układ biegów podczas I turnieju w Gdańsku:
1. Emil Sayfutdinov, Krystian Pieszczek, Nicki Pedersen, Grigorij Laguta
2. Fredrik Lindgren, Andrij Karpov, Maciej Janowski, Tomasz Gollob
3. Roman Povazhnyi, Ales Dryml, Kjastas Puodzuks, Hans Andersen
4. Sebastian Ułamek, Martin Vaculik, Jurica Pavlic, Tai Woffinden
5. Tai Woffinden, Emil Sayfutdinov, Fredrik Lindgren, Kjastas Puodzuks
6. Martin Vaculik, Roman Povazhny, Krystian Pieszczek, Maciej Janowski
7. Ales Dryml, Sebastian Ułamek, Andrij Karpow, Nicki Pedersen
8. Grigorij Laguta, Tomasz Gollob, Hans Andersen, Jurica Pavlic
9. Maciej Janowski, Jurica Pavlic, Emil Sayfutdinow, Ales Dryml
10. Hans Andersen, Fredrik Lindgren, Sebastian Ułamek, Krystian Pieszczek
11. Tomasz Gollob, Kjastas Puodzuks, Nicki Pedersen, Martin Vaculik
12. Tai Woffinden, Grigorij Laguta, Roman Povazhny, Andrij Karpov
13. Andrij Karpov, Hans Andersen, Martin Vaculik, Emil Sayfutdinov
14. Krystian Pieszczek, Tai Woffinden, Tomasz Gollob, Ales Dryml
15. Jurica Pavlic, Nicki Pedersen, Roman Povazhny, Fredrik Lindgren
16. Kjastas Puodzuks, Maciej Janowski, Grigorij Laguta, Sebastian Ułamek
17. Emil Sayfutdinov, Tomasz Gollob, Sebastian Ułamek, Roman Povazhny
18. Kjastas Puodzuks, Krystian Pieszczek, Andrij Karpov, Jurica Pavlic
19. Nicki Pedersen, Hans Andersen, Tai Woffinden, Maciej Janowski
20. Fredrik Lindgren, Martin Vaculik, Ales Dryml, Grigorij Laguta​

Póki co próżno szukać ofert bukmacherów na te zawody. Ale zapewne się coś pojawi. Kto jest Waszym faworytem? Zapraszam do dyskusji.​
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ales Dryml over 3 @1,83 Bet365✅5 pkt


Ales broni tytułu IME,no ale wiemy że w tym roku formuła tych zawodów się zmieniła i rywale są 200% mocniejsi niż przed rokiem.Rzucam okiem na listę startową i zastanawiam się kto jest w zasięgu Drymla i na kim może zrobić te 4 oczka.No i jest kilku poważnych kandydatów:Ropa,Karpow,Poudżuks,Andersen,Vaculik,Ułamek,Pavlic.Każdy z nich w tym sezonie jest w słabej formie generalnie(może poza Hansiem w Anglii i Poudżuksem w DPŚ).Dużo będzie zależeć już od 1.biegu gdzie Dryml pojedzie z Poważnym,Andersenem i Poudżuksem.Później z 1.pola jedzie w biegu z Nickim,Ułamkiem i Karpowem.Myślę,że jest realna szansa na 4 pkt po tych dwóch biegach.Późniejsze biegi na papierze o wiele cięższe,więc dużo będzie zależało czy Czech trafi z ustawieniami od początku.W czerwce na lidze spasowany był od początku: (3,3,2*,0,3),objeżdżał miejscowe gwiazdki Piszczka,Miśkowiaka czy Mroczkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Miałem to samo napisać,ale widzę że dobrzy typerzy już wyczaili. Popieram w 100% , znowu Alesa nie doceniają. On sam stwierdził w wywiadzie jakiś czas temu że będzie walczył o obronę tytułu, co raczej mu się nie uda. Ale linia jak najbardziej do grania.
Ales Dryml over 3 już spadło do 1,72 Bet 365 ✅
 
radomt 7

radomt

Użytkownik
A co sądzicie o Macieju Janowskim? Linia na poziomie 8 punktów dość spora ale ostatnio śmiga &quot;Magik&quot; aż miło. Świetny występ w DPŚ, gdzie wiele osób miało obawy co do jego występu w finale, tymczasem obok Hampela był najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny. Nieco słabiej było w Gorzowie, bo tylko 7 oczek ale tam to cały zespół z Tarnowa miał problemy. No i w tygodniu świetny mecz w Poole i 17 oczek, choć trzeba powiedzieć, że rywali z najwyższej półki nie miał. Jutro poprzeczka zawieszona będzie dużo wyżej, ale jest wielu zawodników z którymi Janowski jutro spokojnie powinien wygrywać. A jak trafi z przełożeniami od początku to i najlepszym może zagrozić, co już pokazał w finale DPŚ.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Witam ode mnie dwa typy na dzisiejsze zawody:
Tomasz Gollob - Tai Woffinden (1-2) [email protected] Tobet ✅
Maciej Janowski - Sebastian Ułamek (1-2) [email protected] Tobet
✅
Tai mysle, ze juz z powrotem jest o krok od swojej wysokiej formy przed upadkiem, ostatnio we Wroclawiu smigal az milo, mysle, ze bedzie dzisiaj jednym z glownych faworytow do zwyciestwa.
Zagadka, moze byc tor, ale wiadomo, ze taka sama zagadka bedzie dla Tomka. Tomasz ma swoje przeblyski starego Golloba ale jest ich niestety coraz mniej, sporo zalezy od poczatkowej fazy zawodow. Na pewno wazny bedzie bieg 14, gdzie Tai pojedzie z Tomkiem, Tai z drugiego pola, ktore mysle, ze bedzie zdecydowanie lepsze niz trzecie Tomka,
Z racji tego, ze Tomasz jest strasznie nierowny stawiam na Taia po lepszym kursie.
Para Janowski - Ulamek
Jak dla mnie troche dwa rozne zuzlowe swiaty, Janowski ostatnio jest w bardzo dobrej formie, Mistrzostwo zdecydowanie dodalo mu skrzydel i bedzie to dzisiaj chcial pokazac na torze, mysle, ze wpadnie te 6-8 punktow bez problemu, Ulamek niestety slaba forma, mysle, ze nie bedzie mial dzisiaj szans z Mackiem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja nie kumam &quot;faworyzowania&quot; Pieszczka. Co z tego ze robi 9-10 pkt z juniorki w 1 lidze ??!! Dzis konkurencja o niebo lepsza wiec gdzie on ma zrobic 6-7pkt albo byc lepszy od Pavlicia ?
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Zawody indywidualne, więc nie ma co szaleć ze stawkami, ale dwa kursy rzuciły mi się w oczy w Milenium:
Sebastian Ułamek - Hans Andersen 1 1,85
Colgate to złotówa, zawsze zdecydowanie lepiej sobie radził w zawodach indywidualnych, a rzadko potrafił tą formę przenieść na ligę. To co robi niekiedy w Gnieźnie w tym sezonie jest kompletnie niezrozumiałe, ale tak jak wspominałem, problemy finansowe w Gnieźnie kilka kwestii wyjaśniają.
Jego wyniki z toru w Gdańsku za wiele nie powiedzą, bo w tym sezonie kluby dzieli jedna liga. Tak czy inaczej, w celach statystycznych można wspomnieć że w 2012 Ułamek był na torze w Gdańsku liderem Sparty Wrocław, zdobywając 11 punktów w 5 biegach.
Co do brzydkiego kaczątka, początek sezonu kapitalny jak na niego, ale powoli jego forma sypie się, jak i cały bydgoski monolit (jak można by sądzić po pierwszych kilku kolejkach). Jego ostatni ligowy start na torze w Gdańsku miał miejsce w 2009 roku, za czasu swoich występów w miejscowych barwach. Był wówczas bardzo solidnym riderem, ale po 1 od tego czasu z formą Andersena stało się bardzo wiele i niestety nic dobrego, a po 2 co to za sztuka wybijać się z formą w zdegradowanym ligę niżej zespole..
Drugi typ - na miejsce w najlepszej trójce Emila. Rosjanin również w tym roku miewał różne perturbacje, ale faktem jest, że kiedy jeździło jego nazwisko, a nie zespół był raczej niezawodny. Zbyt konkretne pieniądze wchodzą tutaj w grę, aby ktokolwiek bawił się w odpuszczanie zawodów i sądzę, że czysto sportowo Emil bez większych problemów zostanie pokonany przez max 2 zawodników.
Emil top 3 - 1,50 Milenium
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja nie kumam &quot;faworyzowania&quot; Pieszczka. Co z tego ze robi 9-10 pkt z juniorki w 1 lidze ??!! Dzis konkurencja o niebo lepsza wiec gdzie on ma zrobic 6-7pkt albo byc lepszy od Pavlicia ?
Mam to samo zdanie, under 6 co oni biorą że dają taką linię a na takiego Drymla 3, gdzie sens gdzie logika :?:
Woffinden - Grisza 1 @ 1,72 Tobet ✅ izzi ;)
Woffi gdzie nie jedzie to lata. Forma bardzo wysoka sam zapowiada że powalczy o wygraną w IME więc trzeba mu zaufać. Girsza też ostatnio złapał formę ale mimo wszystko wyżej w tym sezonie oceniam szanse Brytyjczyka. Obycie w GP może tu zaprocentować.
Janowski - Ułamek 1 @ 1,55 Tobet ✅
Wbrew swoim przekonaniom. Ale Janowski trafił ostatnio bardzo dobry silnik co pokazał w DPŚ, w lidze w Gorzowie jechał na innym sprzęcie i dlatego słabiej. Myślę że dzisiaj uszykuje najlepszą maszynę i spokojnie powinien ogarnąć Ułamka który jest słaby w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 83,1K

mazinho87

Użytkownik
Ja na dziś widzę dwa fajne typy do grania:
Ales Dryml - Fredrik Lindgren 1 @ 3.50 Bet365
Fredrik Lindgren przez trzy tygodnie w ogólę się nie ścigał, gdyż miał uraz ręki. Tydzien temu był na prześwietleniu i rega go mocno bolała. Coś czuje, że przy tym dzisiejszym upale może zawodnik ze Szwecji nie dać sobie rady. Dryml to doświadczony Czech, który od kilku lat jeździ na torach 1 ligi i myślę, że jest w stanie być lepszy od Lindgrena
Nicki Pedersen - Emil Sajfutdtinov 1 @ 2.20 Bet 365
Tam gdzie kasa, tam Nicki jedzie. Pedersen w ubiegłym sezonie startował w Gdańsku przez cały sezon i myślę, że od początku nie będzie miał problemów z ustwieniami. Taki kurs można spokojnie pobierać.
Pozdrawiam ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ten over Alesa wyglada bosko i mi sie udalo, go zlapac jeszcze po 1,83 a teraz juz jest 1,5 co i tak jest dobrym wyborem. Tak samo biore Alesa przeciwko Lindgrenowi, bo value jest, a Fred troche nie jezdzil.
Martin Vaculik-Andrij Karpov 2 @ 3,75 Bet365⛔
Martin nie prezentuje sie zbyt dobrze w biezacym sezonie, a jak patrze, to chyba jedynie Szwecja mu idzie jako tako. Jednak GP, nasza liga, to nie sa jego koniki i zastanawiam sie nad tym jak mu pojdzie w SEC. Karpov jezdzi nie najgorzej i na dobra sprawe robi swoje. W I lidze fajnie sie pokazuje w barwach GKM-u i licze, ze dzisiaj moze troche punktow zrobic. Bardzo wazna bedzie tutaj kwestia tego, jak oni potraktuja te zawody ale licze, ze Karpov ktory nie ma zbyt wielu okazji do jazdy w tak mocno obsadzonych zawodach, zechce pokazac sie z dobrej strony. Value spore wiec mozna sprobowac.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Grisza Łaguta jechał dzisiaj na swoim rezerwowym motocyklu. W ostatnim biegu dopiero sięgnął po najlepszego &quot;rumaka&quot; i w fantastycznym stylu wygrał ostatni bieg. Wielkie brawa dla Emila ! Radzi sobie znakomicie po tej kontuzji , ostatnio komplet w Lesznie a teraz zwycięstwo. Dobrze wróży to jeśli chodzi o starcie z Rzeszowem ????
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
ma ktoś linka do powtórki zawodów, będę dźwięczny ;)
Podbijam. Jak ktoś nagrywał to niech wrzuci na YT bo przeglądając program telewizyjny eurosportu nie widzę w Nim powtórki tych zawodów a by się obejrzało.
 
J 0

jurekr.

Użytkownik
Grisza Łaguta jechał dzisiaj na swoim rezerwowym motocyklu. W ostatnim biegu dopiero sięgnął po najlepszego &quot;rumaka&quot; i w fantastycznym stylu wygrał ostatni bieg. Wielkie brawa dla Emila ! Radzi sobie znakomicie po tej kontuzji , ostatnio komplet w Lesznie a teraz zwycięstwo. Dobrze wróży to jeśli chodzi o starcie z Rzeszowem ????
Nie wiem czy to wina rumaka rezerwowego , czy też Griszka pasowal się całe zawody, aż w końcu się spasował. Weź tylko pod uwagę,że gdyby atak bo bandzie nie zakończył się powodzeniem pewnie nie byloby tej trojki. Wczesniej też próbowal i jakoś zawsze go zablokowali. Prawda jest taka jezeli chodzi o Griszke. to niezmiernie sympatyczny zawodnik . Nie da sie go nie lubieć, ale realnie patrząć nie jest to ten sam Grisza z 2012 roku. Ma przebłyski takze w lidze i takim kiedy te przebłyski ma chcieli by go widzieć kibice. Coś jest nie tak. Oby to tylko byla wina &quot;furmanek&quot; Griszy.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Grisza rzeczywiście ma mały problem z ustawieniami. 2 mecze zawalił u Nas w tym sezonie ale nie mam o to pretensji, każdy jest człowiekiem i może się pomylić. A co do Jego osobowości - sympatyczny i miły człowiek , w dodatku Jego wspaniała jazda przy bandach robi naprawdę ogromne wrażenie ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
SEC,Togliatti: Artem Laguta ponad 10 @1,95 Bet36512 pkt ✅


Jaki ma sezon Artem wszyscy wiemy.Na betonie w Tarnowie jest nie do pokonania praktycznie,na wyjazdowych twardych torach również.Jak jest przyczepnie to już jest dramat-patrz Bydgoszcz i Leszno.No ale jutro jedzie na torze który zna jak mało kto z całej stawki.3 sezon ściga się w barwach miejscowej Mega Łady.Oczywiście tam rywale są o 2 klasy słabsi niż jutro,jednak nie można lekceważyć argumentu znajomości tego obiektu przez Artema.Pro forma jego ostatnie wyniki z ligi:
12 (w,3,3,3,w,3)
18 (3,3,3,3,3,3)
We wrześniu ubiegłego roku na tym torze jechał w meczu Rosja-Polska.Wynik? 15 (3,3,3,3,3),2 razy Gollob na rozkładzie.W tamtym sezonie w lidze rosyjskie na torze w Togliatti startował w 23 biegach,z czego 21 wygrał,2 razy był drugi.
W tym roku sprzęt mu jedzie i to wybitnie.Do zawodów podejdzie na luzie,bo to jest dzika karta i jedzie tylko o pieniążki.Myślę,że linia do przekroczenia,bo może jutro objechać każdego tak na dobrą sprawę.

-----------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Siemanko żużlowi fanatycy ????
Widzę,że oprócz mnie jest sporo grupka fanów jazdy w lewo.
Mam takie pytanko. Jakiego buka polecacie do gry właśnie w żużel,a także,aby były dobre zakłady na piłkę nożną ?
Ja przerabiałem już Bet 365 i jak dla mnie chyba najlepsza str. bukmacherska jaką widziałem,ale chce zgarnąć jakieś bonusa. W tym celu patrzyłem na,to jakie zakłady daje Expekt i z początku byłem zadowolony,ale potem jedynie dodawali kursy na wynik meczu i hendi :/ . Jedyny +,to czas w jakim dodają zakłady. Grałem,także w Unibet,ale to chyba najgorsze ***** pod tym względem.
A żeby nie było,że nie na temat,to duże szanse w dzisiejszych zawodach mają Ruskie z dzikusem Artiomem,który jest reprezentantem miejscowego Sałwatu . Emil widać,że na poważnie bierze ten cały cykl ,po Griszy nie wiem zbytnio czego się spodziewać,ale z tego co słyszałem tor w Togitalli jest jak najbardziej do ścigania pod bandą,a to uwielbia starszy z braci Lagutów. Najlepszy sprzęcior zabiera ze sobą &quot;Magic&quot;,po orbicie uwielbia jeździć Tomek,nie skreślałbym Kosti ,za to za Tajskim i Nickim przemawia forma,a te zawody,także traktują bardzo poważnie,ciężko wróżyć wynik Vaculowi ,Hansiowi i Jurze,reszta jak dla mnie odbiega od tych zawodów.
Szkoda,że tak późno dają kursy,to bym przedstawił dokładniejszą analizę.
Z góry dzięki i macie link z 1 finału jak nie oglądaliście https://www.youtube.com/watch?v=bCRL2BXg2Ps
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
A. Łaguta - T. Gollob 1 @ 1,55 Milenium - powoli przestaje wierzyć w Tomka. Niby ma przebłyski, ale ogólnie forma kiepska. Artiom jest natomiast ulubieńcem publiczności, wiemy, że śmiga na tym torze aż miło, rzadko przegrywa biegi. Niby Gollob w towarzyskim meczu jaki się odbył zdobył 13 punktów, ale młodszy z braci Łagutów komplet 15. A śmiem wątpić, że Tomek powtórzy tak dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom