>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sparingi

Status
Zamknięty.
T 10

tosiek

Użytkownik
Witam wszystkich. Zauważyłem, że w wakacje mniej się pisze o Ekstraklasie. Postanowiłem założyć nowy temat. W tym temacie będziemy dyskutować na temat sparingów polskich drużyn.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Już 5-tego lipca na stadionie Bridgeview’s Toyota Park w Chicago odbędzie się sparing pomiędzy Cracovią Kraków, a meksykańskim CF Monterrey. Niedzielny pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego.



Kilka godzin temu piłkarze Cracovii wylecieli z lotniska w Balicach w stronę Chicago, gdzie w niedzielę rozegrają towarzyski mecz z CF Monterrey. Ekipa „Pasów” ma wylądować na amerykańskiej ziemi o godzinie 19:40 czasu lokalnego.


Poszczególne składy drużyn, które udały się na zgrupowanie:
Cracovia
Bramkarze: Marcin Cabaj, Sławomir Olszewski
Obrońcy: Łukasz Tupalski, Piotr Polczak, Marek Wasiluk, Przemysław Kulig, Michał Karwan, Łukasz Derbich, Paweł Sasin
Pomocnicy: Arkadiusz Baran, Dariusz Kłus, Dariusz Pawlusiński, Sławomir Szeliga, Karol Kostrubała, Mateusz Klich, Łukasz Mierzejewski
Napastnicy: Bartosz Ślusarski, Tomasz Moskała, Jakub Kaszuba, Jakub Grzegorzewski, Damian Misan, Bartłomiej Dudzic

CF Monterrey
Bramkarze: Jonathan Orozco, Omar Ortiz, Mauricio Aguirre
Obrońcy: Severo Meza, Diego Martínez, Duilio Davino, Eliott Huitrón, José María Basanta, Diego Ordaz, Wiliam Paredes, Felipe Baloy, Oscar Recio
Pomocnicy: Gerardo Galindo, Juan Carlos Medina, Luis Pérez, Osvaldo Martínez, Jesús Eduardo Zavala, Manuel Pérez, Miguel Morales, Walter Ayoví, Jesús Arellano
Napastnicy: Sergio Santana, Aldo De Nigris, Darío Carre&amp;ntilde;o, Humberto Suazo

Jak widać po zapleczach drużyn Cracovia wybrała się na zgrupowanie w nieco okrojonym składzie. Poza mocną defensywą, trójką ogranych pomoników (Pawlusiński, Baran, Sasin) i duetem Ślusarski - Moskała jadą rezerwowi zawodnicy. Kilku zawodników nie jedzie z powodu kontuzji. Zastąpią ich młodsi lub mniej doświadczeni gracze. Może to zaważyć na wyniku tego spotkania. Teraz Monterrey... na codzień drużyna z meksykańskiej Primera Division. „Rayados”, czyli „Pasiaści”, albo też „W pasy” to przydomek meksykańskiej drużyny CF Monterrey. Słowo to pochodzi od „raya”, czyli „pas”, albo może lepiej „rayas” („pasy”). To sprawia, że w niedzielę spotkają się dwie drużyny o prawie identycznych przydomkach. Biało-czerwona Cracovia i biało-granatowe CF Monterrey. Dlaczego pogrubiłem Ayoví&#39;ego? Jest to bardzo niebezpieczny gracz. Reprezentant Ekwadoru, bez wątpienia trzon zespołu meksykańskiej Primera Division. Jakby ktoś nie wiedział do czego jest zdolny ten piłkarz niech rzuci okiem poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=Vkc3xt4R0eA


Osobiście w tym spotkaniu upatruje remis lub under 2.5. Drużyny będą chciały się &quot;sprawdzić&quot; przed nowym sezonem. Krótko mówiąc - mecz o pietruszkę. Jakie są wasze opinie? Zapraszam do dyskusji.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Cracovia pojechała tam pewnie, bo może liczyć na wpływy od tamtejszej Polonii, która kto wie może i licznie przyjdzie na ten mecz. Jednakże czy taki sparing pojedynczy będzie opłacalny w kontekście przygotowań do sezonu? Może tak, a może nie... Cracovia tak na dobrą sprawe ciągle nie wie, w której lidze zagra.

Jeśli chodzi o sam mecz to rywal niewątpliwie ciekawy i wydaje mi się, że mimo wszystko od Cracovii piłkarsko o klasę lepszy. Myślę, że powinno to być widoczne na boisku gdzie Monterrey pewnie zwycięży nawet mimo tego iż jest to tylko sparing.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom