>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

spadek kursow i ich przebieg jak to sprawdzic w tym konkretnym meczu

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddschecker.com/football/friendlies/cs-tunari-v-csm-focsani/winner

https://www.oddsportal.com/soccer/world/club-friendly/tunari-csm-focsani-pKpaCSKB/inplay-odds/


jest tam gdzies opcja, ktora pokazuje kiedy te kursy spadly? na otwarcie bylo po rowno, po 5-10 minutach tez bylo po rowno, ale staty juz pokazywaly na przewage gosci. czy jest na tych stronach konkretna minuta tych spadkow? oddsportal pokazuje 15 minut maks a oddscheker nie widze nigdzie gdzie kliknac, zeby zobaczyc jak sie zmienialy te kursy.

edit; ja wiem, ze mecz sie skonczyl... ale ja powaznie pytalem czy da sie to gdzies sprawdzic albo na tych stronach albo na innych. w zamian daje reputke haha xd
 
Ostatnia edycja:
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jeju, przeżywasz te zmiany kursów, analizujesz każdą minutę - a nie ma w tym jakieś konkretnej powtarzalności. W dzisiejszych czasach każde 0-5 w niebezpiecznych atakach robi ruchy kursów. Ale te ruchy robią ludzie, nie maszyna losująca. Spadek jest po kilku minutach gdy ludzie zaatakują dany kurs. I to najczęściej nie 'zwykli'' ludzie, a płatni 'typerzy' którzy mają 100+ subów i gdy 'typer' wrzuci coś pod statystyki to wolumen przyjętych zakładów zmienia kursy. Raz 'typer' zauważy mocne statystyki po 5minutach gry, raz po 8minutach a inny po 20minutach gry - i wtedy wrzuca, a po nim grają jego mróweczki. A piszę 'typerzy' w cudzysłowie, bo od jakiegoś czasu część takich się wykluło, patrząc na głupie statystyki i grając pod nie uważają się za tych typerów. A nie raz skauci którzy są na meczach specjalnie dają złe statystyki żeby takich 'typerów' uwalić.
A ruchy kursów z tego meczu możesz znaleźć tu
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeju, przeżywasz te zmiany kursów, analizujesz każdą minutę - a nie ma w tym jakieś konkretnej powtarzalności. W dzisiejszych czasach każde 0-5 w niebezpiecznych atakach robi ruchy kursów. Ale te ruchy robią ludzie, nie maszyna losująca. Spadek jest po kilku minutach gdy ludzie zaatakują dany kurs. I to najczęściej nie 'zwykli'' ludzie, a płatni 'typerzy' którzy mają 100+ subów i gdy 'typer' wrzuci coś pod statystyki to wolumen przyjętych zakładów zmienia kursy. Raz 'typer' zauważy mocne statystyki po 5minutach gry, raz po 8minutach a inny po 20minutach gry - i wtedy wrzuca, a po nim grają jego mróweczki. A piszę 'typerzy' w cudzysłowie, bo od jakiegoś czasu część takich się wykluło, patrząc na głupie statystyki i grając pod nie uważają się za tych typerów. A nie raz skauci którzy są na meczach specjalnie dają złe statystyki żeby takich 'typerów' uwalić.
A ruchy kursów z tego meczu możesz znaleźć tu
dziekuje za odpowiedz xd ale mi chodzi o wiecej bukmacherow...

https://www.totalcorner.com/match/live-stats/99388483 - ta lepsza werja jakby ktos chcial odniesienie kurs/staty znac ;p

a czy konkretna powtarzalnoscia nie jest zachowanie ludzi, ktore opisales? to, ze ja tak analizuje i wyglada jakby nie mialo powtarzalnosci to dobrze i zle. dobrze dla mnie ;p ja wiem, ze te ruchy robia ludzie... tzn. juz wiem a pewnosci nie mam do konca, bo hmmm jeden oddsmaker z jednej z firm otwartych caly rok wystawiajacy kursy nie powiem na co napisal kiedys, ze musi zglosic goscia, bo nie reaguje na to co sie dzieje. to zdanie kiedys tam przeczytalem, wiec wprowadzalo we mnie watpliwosci. nie wiedzialem czy oddsmaker koryguje kursy i w jakim stopniu ma wplyw to na gre. nie wiem tego, wiem ze to nie grzech, ale wstyd :) ale nr 2... wstyd to tez jest grzech i co teraz? ja nie moge przestac analizowac...

kilku skautow dostarczajacych statystyki dla roznych bukow tez moze specjalnie oszukiwac? ja biore staty z marathonbet, ale... no kurde przeciez tam jest czasem zero strzalow i 3 gole ;p w sumie wiekszosc meczow tak wyglada tam... ja porownuje z innymi statami jak cos jest nie tak.


pytam, poniewaz jest cos takiego jak 'kwadratura kola'. jak udowodniono, ze kwadratura kola jest niemozliwa do wykonania? 'istnienie jednej rzeczy wyklucza mozliwosc istnienia drugiej' zdaje sobie z tego, ze ktos staty moze rasowac, dlatego korzystam ze sposobu, ktorym udowodniono niemozliwosc wykonania kwadratury kola, ale to nie wyklucza pomylki.

ja pytalem ponad rok temu jak wyglada rynek zakladow bukmacherskich, bo mi sie to przyda takze dziekuje za odpowiedz ;p np. wyslanie satelity w kosmos na dalekie odleglosci jak sie odbywa? wykorzystuje sie grawitacje innych planet aby nie marnowac paliwa... to ja sobie wykorzystuje te zachowania ludzi jak grawitacje innych planet. tylko odwrotnie...

ja chce wiedziec jak najwiecej. jak to wykorzystam to chyba ja to wykorzystam i poniose tego konsekwencje?

ja nie gram wynikow meczow i nie gram po statystykach... nie wiem kto wygra nie interesuje mnie to.

ja wiem, ze moje posty wygladaja jak 'sen wariata' xd ale to moj sen i musze z tym zyc, poki co na autyzm i padaczke skroniowa w mojej wersji nie ma lekarstwa xd

edit; taka ciekawostka dla wytrwalych... w jednym z meczow fify padl komentarz o tym, ze jesli graja ze soba dwie druzyny gdzie jedna jest wyraznie lepsza tzn. jej potencjal jest wiekszy niz drugiej i ta lepsza przegrywa i w ogole na poczatku gorzej gra to z czasem i tak wygra, bo sie dostosuje do przeciwnika, zacznie czytac gre i z biegiem czasu cie wypunktuje... nie tylko w fifie to sie dzieje... i nie tylko w pilce noznej...
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Granie na spadki kursow skonczyly sie gdzies tak w 2009 roku, kilku domoroslych obserwatorow zdazyla jeszcze poprzegrywac kieszonkowe plus sie pozadluzac, bo wydawalo im sie ze odkryli genialna formule na wygrywanie

Coz, spadek kursow swiadczy tylko o tym, ze dany typ jest popularny, ludzie graja, a bynajmniej nie ze jest ustawka

Gdybym byl bukmacherem a wiedzial ze jest ustawka, to mecz by byl zablokowany na amen, jaki mam w tym interes zeby tracic kase bo przeciez kazde przylozenei na druzyne ktora napewno ma wygrac to moja strata czysta wiec czemu bym pozwalal ludziom wyciagac od siebie pieniadze?

Chcac wygrywac na dluzsza mete, trzeba wzniesc sie na wyzszy powiom niz 'widze spadki w Azji'
Post automatycznie złączony:

Co ciekawe nieglupia formula jest wyczekanie, az jelenie sie rzuca, zbija kurs i tuz przed meczem gramy odwrotnie do supermasowki. Tylko trzeba rozplanowac budzet bo czasem tlum ma racje, ale to nieglupia metoda

Dodatkowo w takiej metodzie oprocz tego ze wygrywasz jestes kochany przez bukmacherow bo robisz im rownowage , nie tylko nie dostajesz limitow

To cos jak ktos zostal ostro wydmuchany i bylo mu nawet przyjemnie wiec napewno nie oberwiesz :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1614195095335.png

z marathonbet i reszty screena nie mam, ale... w marathonie staty po rowno sie konczyly, wiec tam to niemki byly lepsze w drugiej polowie wg nich a tutaj holenderki... kto klamie ? nie wstydzcie sie ;p

edit; posiadanie... posiadanie pilki sie zmienilo na korzysc niemek w marathonie a tutaj na korzysc holenderek
Post automatycznie złączony:

ludzie ja nie gram pod spadki kursow... ja sam wystawiam swoje kursy i takie gram...

edit2;

jest taka zagadka... na rozdrozu stoi dwoch ludzi, jeden zawsze mowi prawde, drugi zawsze klamie, ktora droge wybrac? zapytaj sie dowolnego z ludzi o to co by powiedzial ten drugi jesli zapytasz sie go o droge...


nikt z nich nie klamie... obaj maja racje i sie myla jednoczesnie... w jaki sposob? przez aplikacje, ktora obsluguja i jej ustawienia oraz to jak ona interpretuje posiadanie pilki 20 a jak 30 metrow od pola karnego...

edit3; a np. lige luksemburga w marathonbet i fezbet... obsluguje teraz ten sam skaut a mecz holandia niemcy obslugiwali dwaj rozni...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1614761562676.png

1614761581266.png



ktory z nich ma racje i dlaczego kursy z 1,2 na to, ze goscie nie strzela wzrosly do 1,7 i spadly w ulamku sekundy do poziomu 1,03? pokazuje to jakis portal monitorujacy kursy? ten drugi to soft ruskiego jest, szybciej mi sie laduje, dlatego go uzywam. aktualnie nie ma juz strzeli/nie strzeli 2, poniewaz jest zbyt mala roznica miedzy suma calkowita na mecz a suma indywidualna druzyny. ja wiem, ze sa rozni skauci, rozne softy, rozne apki itp. to ja czegos szukam, nie wiem czego, ale jak to znajde to bede wiedzial co to xd

edit; nie, nie ma tego meczu na totalcorner.

edit2; dobra mam

https://www.oddstorm.com/odds-inplay/?lid=1757626


nie wiem czy jest tam archiwum czy nie, ale to mi wystarczy poki co i przyda sie w przyszlosci.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1615380476439.png

czy ktos wie czym sa spowodowane takie rzeczy jak na zalaczonym screenie? komus sie oplaca zbijac kurs na gosci z 61,96 na 2,56?

edit; nie szukam ustawki... szukam mechanizmu jaki to spowodowal...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jakby kogos to interesowalo to nie byl to jednostkowy przypadek

1615406277974.png

ta sama godzina... oddsportal moze sie mylic o kilka minut, ale godzina jest ta sama. kto wie byc moze ktos ustawia te kursy, zeby ktos inny mogl sobie zagrac xd
 
Do góry Bottom