>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skrill na Unibet

T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Działają wpłaty i wypłaty ! Przetestowane! Adres mailowy na Skrill musi być taki sam jak na Unibet , bo inaczej odrzuca wpłatę. Dodano tylko Skrill , ale to chyba najlepsze co mogli dodać .
 
Ostatnia edycja:
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Znajomy miał problem z wpłata bo miał inne maile , widać różnie to bywa .

A pytanko bo dawno nie używałem Skrilla czy jest on dla nas bezpieczny ? Jak z wypłatami na konto czy lepiej karta ? Czy może Urząd jakiś się dowalić ? .
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Znajomy miał problem z wpłata bo miał inne maile , widać różnie to bywa .

A pytanko bo dawno nie używałem Skrilla czy jest on dla nas bezpieczny ? Jak z wypłatami na konto czy lepiej karta ? Czy może Urząd jakiś się dowalić ? .
Zawsze mogą się doczepić. Nie ma chyba portfela elektronicznego, którego obsługują bukmacherzy, do którego nie mogą się doczepić - także nie ma co wybrzydzać. Po wejściu kilka lat temu ustawy Skrill jako jeden z pierwszych się wycofał. Teraz tajemniczo wraca ? Pytanie czy przechodzą wpłaty i wypłaty na polskie konta ? Skrill ma kartę ?
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Widzę że wiesz mniej niż ja i postanowiłeś się wypowiedzieć- skrill ma wszystko - wszystkie rodzaje wypłat działają . Wypłata z unibet na skrill 2h - na konto już też "ktoś " dostał - ja preferuje wypłate z bankomatu 1.75 % prowizji da się przeżyć.. Pożyjemy zobaczymy - póki co od czasów moneybokers do skrill nie słyszałem o żadnym przypadku jakiejś wtopy z US.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
3.2. Konto Skrill jest prowadzony w walucie wybranej przez członka spośród walut, które udostępnia okresowo Skrill. Wybrana waluta pozostanie walutą konta Skrill przez okres trwania umowy.



Nie da się. Możesz zamknąć konto o otworzyć nowe w nowej walucie. Ewentualnie konto VIP i konto wielowalutowe



Dla pewności skontaktuj się z supportem aczkolwiek wszystkie źródła mówią, że się nie da i to jedyne możliwości
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Co to za jaja,zrobiłem przelew do skrill za pomocą przelewy24 a ta wplata zawisła i komunikat, że jest weryfikowana i potrwa dzień roboczy. 3 dni temu normalnie wpłaciłem. Wtedy 400 zł a teraz 1000 zł??? Co weryfikują?
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
Z tego co pamiętam to wpłaty przez P24 do 500zł lub 100e wpływały natychmiastowo, powyżej zawsze dłużej to u mnie trwało. By mieć natychmiast kasę to robiłem kilka wpłat poniżej 500
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Z tego co pamiętam to wpłaty przez P24 do 500zł lub 100e wpływały natychmiastowo, powyżej zawsze dłużej to u mnie trwało. By mieć natychmiast kasę to robiłem kilka wpłat poniżej 500
Nawet niekoniecznie 500zł. 490zł przeszło od razu, a 495zł już jest weryfikowane ;)
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Jak długo trwa ta weryfikacja i o co w niej chodzi? Teraz wpłacając 500zl poprzez przelewy24 się na nią napotkałem i środki nie doszły.
 
Do góry Bottom