>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2022/2023 - Engelberg

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Piątek, 16.12.2022
10:00 - Odprawa techniczna
13:30 - Oficjalny trening
15:45 - Kwalifikacje

Sobota, 17.12.2022
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 18.12.2022
11:00 - Kwalifikacje
12:30 - Pierwsza seria konkursowa

* wszystkie godziny według czasu polskiego
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Lanisek top 3 prologu - NIE 1.80 Totalbet
No bez przesady . Na papierze mocniejszy dla mnie Kubacki i granerud A i znajdzie się jeszcze kilku którzy mogą stanowić poważne zagrożenie. Lanisek nie jest jakiś niewiadomo jak super żeby dawać taki kurs tym bardziej że to tylko kwalifikacje A i warunki mogą być różne.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Engelberg kwalifikacje
Kilka propozycji ode mnie

Kubacki - Lanisek 1 @1.40 sts
Dawid wygląda na to wciąż w gazie. Pierwszy trening wygrał zaś w drugim szóste miejsce. Lanisek w top ale myślę że Dawid sięgnie po raz kolejny po czek 🤪

Fettner - Eisenbichler 1 @1.30 sts
Malutki kurs ale Fettner najstarszy w stawce widać bardzo dobrze się tu czuje. Świetne skoki w treningach

Żyła - Stoch 2 @2.15 sts
Ryzykowne może trochę bo wiadomo Piotrek stabilny ale Kamil coraz lepiej wygląda a tutaj w treningach szczególnie. Bardzo dobre skoki więc biorę Stocha a nóż


Edit: kurcze nie sądziłem że tak dobrze pójdzie 3/3 w tym Kamil pokonał Piotrka po super kursie :D :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Parę typów, standardowo jak coś zobaczę ciekawego to edytuje i wrzucę.

#1 H2H K.Stoch M.Lindvik | 1.58 | betclic | 1
Kamil wydaje się na fali wznoszącej, dobry prognostyk tydzień temu w drugim konkursie.Treningi 7 i 4, natomiast kwalifikacje na 11 pozycji. Norweg wydawałoby się, że również wraca do dobrego skakania bo treningi całkiem, udane, ale ten skok w kwalifikacjach był bardzo przeciętny i to przy całkiem dobrym wietrze 0.16 pod narty, gdzie Kamil miał zaledwie 0.05.
edit: Stoch potwierdza stabilną formę, kończy zawody na 8 miejscu, Norweg na 15.

#2 H2H P.Żyła - Fettner | 1.45 | sts | 2
Fettner oddaje wyśmienite skoki w Engelbergu, jeśli przełoży skoki treningowe na konkurs może pozytywnie zaskoczyć, a oddawał najdłuższe skoki ze wszystkich zawodników, co prawda o belkę wyżej niż Dawid w pierwszym czy Granerud w drugim, ale 138 i 137 metrów to niezłe odległości. Kwalifikacje kończy na 5 miejscu po skoku na 128 metrów. Jeśli chodzi o Piotrka to trzyma swój solidny poziom, ale nic po za tym, a skok kwalifikacyjny 122 metry i 19 lokata, jakoś nie wzbudza nadziei na walkę o czołowe lokaty.
edit: Seria próbna przed konkursem i Fettner 2 lokata. Nie doceniłem Piotrka, a wyszedł mu fajny konkurs, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że Fettner mocno spóźnił pierwszy skok, przez co był na 28 lokacie po pierwszej serii, w drugim udowodnił, że skacze tutaj bardzo dobrze i przesunął się aż o 14 pozycji.

#3 Polacy zdobędą w konkursie przynajmniej 125pkt. do klasyfikacji PŚ (Engelberg HS140 (Szwajcaria)) TAK | 1.50 | sts
O próg 125 punktów raczej byłbym spokojny, można zaatakować nawet 150. Kubacki powinien być w TOP2 co daje 80-100 punktów. Myślę, że w pierwszej dziesiątce zobaczymy Kamila Stocha oraz bardzo blisko dychy będzie Piotrek Żyła, więc łącznie Ci zawodnicy powinni koło 50 punktów dorzucić. A ponadto mile widziane byłyby punkty Zniszczoła, bo forma jest życiowa.
edit: No tutaj to 2 i 3 miejsce Piotra i Dawida wystarczyło żeby ten typ był zielony, gratki dla tych co pograli 150+ bo był kurs ponad 2.
Łącznie Polacy zdobyli dziś 180 oczek.


#4 Wąsek awans do TOP 30 - TAK | 1.70 | sts
Myślę, że Pawła zobaczymy w drugiej serii, wczorajszy skok w kwalifikacjach mocno na luzie, bez większej spiny i walki o dystans, pewny awans z 35 miejsca. Paweł z reguły skoki kwalifikacyjne ma słabsze, niż to co prezentuje później w konkursie. W Ruce kwalfikacje 35 i 41 natomiast w konkursie dużo lepsze skoki i miejsca 25, 28. Przed tygodniem Titise i kwalifikacje 20 i 31, a to co było w konkursie to skoki na innym poziomie 14 i 11 lokata.
edit: Łatwo, 23 lokata.

3/4 nie jest źle, do jutra👊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1282
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ode mnie takie typy jak poniżej. Idę mocno w Polaków. To ich skocznia, skakali tu w czwartek więc się oskakali, a jak w wywiadzie przyznał Thurnbichler wczoraj nie byli na świeżości, stąd bez petard wczoraj. Na dziś będą gotowi na 100%. Widać to po Wąsku który w wywiadzie uważał, że ma obecnie najlepszą dyspozycje w sezonie i super mu się tu skacze (wywiad z czwartku ze świeżych nóg), a wczoraj na ciężkich nogach już było słabiej. Dzięki czemu widzę sporę pole do poprawy względem wczoraj i dzięki temu mamy fajne na to kursy.
 

Załączniki

'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Cześć, słabo znam się na skokach, pograłem 4fun kupon, nie sądziłem że będzie zielono i jednym z dwóch zdarzeń które zostały to czyste zwycięstwo Graneruda 3,00
Myślicie że są duże szanse? Bo nie wiem co robić za bardzo, z góry dzięki za odzew ;)
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Jeżeli Granerud się nie spali znowu w 2 serii to jest szansa, skaczę tu całościowo najlepiej, ale też nie wiadomo czy Kubacki dzisiaj nie poprawi wczorajszej dyspozycji
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam, co sądzicie dzisiaj o Granerudzie, czy stać go na podium? We wczorajszym konkursie był na niego kurs 1.35, że zajmie miejsce 1-3. Na dzisiaj kurs już jest 1.50. Wczoraj ten pierwszy skok mu nie wyszedł, w drugiej serii było już znacznie lepiej... Takie mam dzisiaj przeczucie, że na tym podium stanie ale wolę poznać jeszcze Wasze opinie :)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Póki co mamy 5-6 zawodników którzy walczą o podium w każdych zawodach. Trudno wyczuć który dziś odpali a który się spali. Mysle że po takim kursie nie warto tego ruszać bo jak to Skoki wszystko zdarzyć się może ale to tylko moje zdanie
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Engelberg kwalifikacje
O 11 start wiec zaczne od propozycji na kwal a dopiero później na sam właściwy konkurs

Lanisek - Żyła 1 @1.65 etoto
Decyduje się na to tylko dlatego ze Piotrek w kwalifikacjach jakoś świetnie nie wygląda ale na konkurs odpala petardę i daje z siebie wszystko. Lanisek stabilny, wczoraj win + świetny drugi skok. Typ trochę ryzyko bo oczywiście wiem ze Piotrek jest nieobliczalny

Stoch - Zajc 1 @1.75 etoto
Fajny kurs na Kamila. Wczoraj 8 miejsce tuż za nim Zajc. Stoch coraz bardziej stabilny i regularnie ostatnio w top 10 . Wczoraj dobry drugi skok ale małe kłopoty przy lądowaniu. Kamil jak dla mnie na fali wznoszącej w stosunku do Słoweńca który jakoś bardzo nie zaskakuje

Kobayashi - Lindvik 1 @1.55 etoto
Biorę Ryoyu bez wahania. Choc to tylko kwalifikacje to powinien być wyżej od Norwega. Kobayashi wczoraj dwa bardzo równe skoki zaś Lindvik pierwszy słabo drugi poprawił. Zdecydowanie coś siedzi w głowie Lindvika bo nie wszedł dobrze w sezon. Ma przebłyski bo przecież skoczkiem jest świetnym ale musi się odblokować

Sundal - Zografski 1 @1.65 etoto
Jak dla mnie perełka mimo że to kwalifikacje więc loteria i zależy od każdego jak podejdzie do skoku ale zawodnikom z dolu stawki szczególnie powinno zależeć żeby wystąpić w konkursie. Młody Norweg potrafi odpalic, na pewno nie jest jeszcze równy na dwa dobre skoki patrz wczoraj ale Bułgar wczoraj 41 miejsce i po za drugą serią
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +590
kakashi 1,1K

kakashi

Użytkownik
Wolny - Prevc Domen 2 @ 1.92 Fortuna

Jak dla mnie ten kurs to perełka. Wolny w Engelbergu nic nie skacze oprócz kwalifikacji gdzie był 34, to w pozostałych skokach zajmował poniżej 41 miejsca. Domen wygląda tutaj naprawę przyzwoicie, wczoraj 16 miejsce, I trening - 23 miejsce, II trening - 23 miejsce, seria próbna 15 miejsce, tylko w kwalifikacjach źle wypadł gdzie zajął 44 miejsce. Domen powinien na luzie wygrać z Wolnym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Typy na konkurs, potem może być ciężko złapać coś sensownego

#1 P. Żyła w TOP 3 - NIE | 1.40 | forbet
Wczoraj co prawda wyszło świetne, ale jakoś nie wierzę w powtórkę.

#2. P. Żyła - M. Fettner | 2 | 2.40 | forbet

Po takim kursie w to wchodzę, Fettner jest mocny, wczoraj nie wyszedł pierwszy skok.

#3 Kobayashi - Lindvik | 1 | 1.50 | forbet
Ryoyu póki co forma lepsza i stabilniejsza na granicy TOP 10.

edit: Fajny kurs trafiony, aczkolwiek szkoda trzeciego typu, Ryoyu trafił na całiem słabe warunki, podobnie jak kilku skaczących przed nim oraz bezpośrednio po między innymi Stoch czy Zajc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
R 1,1K

rav925

Użytkownik
Pytanie na szybko potem ewentualnie do usunięcia. Czy ktoś może wie jak sts rozlicza pary na konkursy skoków jeżeli jeden z zawodników przepadł w kwalach. Forbet dawał mi zwroty fortuna zaliczała wyniki a ktoś może wie jak to jest w sts?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom