>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Sapporo (23.01-25.01.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Przed nami kolejny konkurs z cyklu Pucharu Świata. Tym razem gościć będziemy w Japonii, a dokładniej w Sapporo.
W przeciwieństwie do ubiegłych sezonów, konkurs w Japonii będzie dość przyzwoicie obsadzony. Już dziś możemy potwierdzić, że Polacy do Azji wybiorą się w najmocniejszym składzie z Kamilem Stochem na czele. Resztę drużyny stanowić będą Żyła, Kubacki, Zniszczoł oraz dwóch najlepszych zawodników, którzy zaprezentują się we wtorkowych treningach.
Ponadto zobaczymy takich zawodników jak Kraft, Hayboeck czy Koudelka, a więc czołówka PŚ. Również Słoweńcy mają się pojawić najmocniejszą 6, ale ta informacja jeszcze nie została potwierdzona. Wiemy, że w Europie pozostanie natomiast Gregor Schlierenzauer oraz Andi Kofler, którzy będą w spokoju budować formę na zbliżające się MŚ w Falun.



Program zawodów:

Piątek, 23.01.2015
02:00 - spotkanie kapitanów drużyn
06:30 - oficjalny trening
08:30 - kwalifikacje

Sobota, 24.01.2015
07:30 - seria próbna
08:30 - pierwsza seria punktowana

Niedziela, 25.01.2015
01:00 - kwalifikacje
02:00 - pierwsza seria punktowana​

Zapraszam do dyskusji​
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Trener Łukasz Kruczek zdecydował, że podczas weekendowych konkursów na Okurayamie wystąpią Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Dawid Kubacki, Jan Ziobro oraz Maciej Kot.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam;-)
Na jutro w Sapporo przewidywany wiatr to od 9 do 4 km/h czyli 1,5m/s-0,5m/s w miarę normalnych warunkach konkurs będzie rozgrywany później podam pary jakie zagrałem
Pozdrawiam;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Na jutro puściłem taki oto dubelek w Milenium. Jeżeli warunki nie będą, aż nadto losowe to kupon powinien wejść bez problemu. Ale do rzeczy:
Kasai - Koudelka @ 1 @ 1,42 ⛔
Damjan - Tepes @ 1 @ 1,48 ⛔
AKO: 1,85 (po odjęciu 12%) Milenium

Kasai skacze u siebie, więc nawet jak warunki będą złe to powinien zaprezentować się zdecydowanie lepiej od Romana. Koudelka zalicza lekką zniżkę formy i jestem ciekaw jak sobie poradzi w Japonii gdzie skocznia jest bardzo wymagająca, a dodatkowo zmiana strefy czasowej da o sobie znać.
W parze Słoweńskiej zdecydowanie gram w stronę Jerneja. Po pierwsze Damjan bardzo lubi tę skocznie, zajmował już tu miejsca na podium i co by nie mówić to zawodnik TOP 10 Pucharu Świata. Tepesowi wyszedł uwaga.... 1 konkurs indywidualny w Zakopanym. Poza tym problemy z kwalifikacją do 30 czy też jego brak w kadrze na zawody. Różnica formy ogromna.
Szczerze mogę Wam polecić tego dubla ????
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Coś cicho w dziale a za parę godzin konkurs...
Pary zagrane w totomixie a więc jedziemy..

Kasai-Stoch 2 kurs 1.5 ⛔
Przesympatyczny gość niech mu zdrowie dopisuje i niech jeszcze poskacze do olimpiady w Korei:) mówię oczywiście o Noriakim jestem pełen podziwu dla tego gościa i jutro też pewnie nie zawiedzie ale z naszym złotym Kamilem nie wygra.. Stoch w wywiadzie powiedział jasno że cieszy się na wyjazd do Japonii i jest głodny skoków tak naprawdę dla Kamila to jest początek sezonu i widać jak forma rośnie z każdym skokiem. Nawet w każdym skoku Kamil może być lepszy od Noriakiego o te 3-4 metry..

Prevc-Koudelka 1 kurs 1.32 ✅
Młody utalentowany Słoweniec nie schodzi poniżej określonego poziomu potwierdza równą i stabilną formę w obecnym sezonie będzie walczył o miejsca 2-6 bo pierwsze zarezerwowane dla Stocha he he :) natomiast Koudelka początek sezonu miał wyborny a na chwilę obecną jest mały regres formy myślę że będzie walczył o miejsca od 6 do 12

Freitag-Takeuchi 1 kurs 1.4⛔
Freitag to porządna firma owszem miał małe zawirowania na początku sezonu ale to już przeszłość w ostatnim konkursie w Zakopanem troszkę poniżej oczekiwań ale nie było tragedii a dzień wcześniej wykonał kawał dobrej roboty w druzynowce... a takeuchi w pierwszej 10-tce jutro? Oj ciężko mi w to uwierzyć choć będzie skakać u siebie ale Niemiec o te kilka pozycji będzie lepszy który powalczy o miejsca 4-8 a Japończyk o 10-15
Dodam że freund nie wystąpi w Sapporo więc freitag wystąpi jako lider swojej reprezentacji napewno powalczy o jak najlepsze miejsce
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoki na Okurayamie w Sapporo mają swój smaczek i klimat. Oby sprawdziły się prognozy pogody, które przytacza @briko i warunki były stabilne i w miarę wyrównane.

PŚ Sapporo - sobota 8:30
Philipp Sjoenn- Taku Takeuchi
Typ : Takeuchi @ 1,94 marathon/betsafe
✅

Taku skacze u siebie, forma zwyżkująca. Dobrze w Zakopcu gdzie 12msc, dobrze w Wiśle gdzie 11msc. W Kulm na lotach złe warunki a bez tego nie odleci, a do TCS już nie wracam bo tam różnie mu się wiodło.
Sjoenn odpalił początkowo po kontuzji, ale też wcale rewelacyjnie nie skakał. Ostatnio po TCS zesłany do Pucharu Kontynentalnego, w Japonii jest już dobry tydzień. W Sapporo w PK ostatnio 13msc, 1 msc i 14msc więc szału nie ma, tym bardziej że obsada była bardzo słaba jak popatrzyłem kto skakał.


PŚ Sapporo - sobota 8:30
Daiki Ito - Philipp Sjoenn
Typ : Ito @ 1,80 betsafe
✅

Daiki w Sapporo lubi skakać, dobre wyniki w poprzednich sezonach tu osiąga jeżeli aura jest przyjazna i pozwala skakać.


PŚ Sapporo - sobota 8:30
Michael Neumayer - Matjaz Pungertar
Typ : Neumayer @ 1,75 betsafe/betsson
✅✅


Neumayer jest forma, bardzo równy ostatnio i regularnie miejsca w drugiej dziesiątce.
Pungertar od Engelbrgu zgubił totalnie formę. na TCS skakał bardzo słabo, potem na lotach nie wszedl do 30 nawet, w Polsce nie wiele lepiej się spisywał.
Neuma poniżej pewnego poziomu nie zejdzie pewnie, a Pungertarowi to zależy jak powieje zapewne, ale normalnie w obecnej dyspozycji to dla mnie lepszy Neumayer.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W Milenium pojawiły się już kursy na drugi konkurs. W oko wpadły mi póki co cztery typy:
Kasai - Tepes 1 @ 1,60 - zaskoczony jestem pozytywnie tym kursem, Tepesowi wyszedł konkurs, a i tak Noriaki był tuż za nim. Jutro trudno będzie Słoweńcowi o powtórkę, a Kasai ponownie powinien być wysoko.
Prevc - Stoch 1 @ 1,32 - do dubla jak znalazł. Prevc świetnie się czuje na tej skoczni, dziś ponad 20 punktów przewagi nad Kamilem, w drugim konkursie Słoweniec znowu powalczy o zwycięstwo, a Kamil o miejsca 5-8 moim zdaniem.
Do tego bez analizy: Eisenbichler - Damjan 2 @ 2,20, Żyła - Diethart 1 @ 1,40
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kasai - Tepes 1 @ 1,60 - zaskoczony jestem pozytywnie tym kursem, Tepesowi wyszedł konkurs, a i tak Noriaki był tuż za nim. Jutro trudno będzie Słoweńcowi o powtórkę, a Kasai ponownie powinien być wysoko.
To już nie tylko jeden konkurs Tepesowi wyszedł. Świetny w lotach na Kulm, w Zakopanem dobre 7msc, w Wiśle wpadka, ale tam wiało momentami w kwalifikacjach i jak to Jurij czuły na podmuchy spadł szybko bezradny. DZiś też mocny Tepes. Wiadomo teoretycznie Kasai lepszy i powinien dać radę, ale też nie można mówić, że Tepesowi tylko wyszedl konkurs bo złapał formę po fatalnym początku sezonu.

Para Prevc - Stoch po takim kursie równiez bym nawet nie ruszał. Owszem Prevc to kozak, skacze regularnie i wreszcie wygrał, widąc, że im bliżej MŚ tym forma jeszcze lepsza. Ale tak samo było w poprzednim sezonie gdzie od TCS zaczął w górę się piąć.

Stoch dziś przy pierwszym skoku chyba jakiś błąd przy wyjściu z progu stąd taki słabszy wynik, ale jutro nowy dzień i będzie walczył o wygraną, nie ma też co brać pod uwagę tylko tego dzisiejszego konkursu i jego wyników, a rozpatrywać w nieco szerszym aspekcie danych zawodników.
Pozdrawiam ;)

PŚ Sapporo - niedziela 2:00
(33) Prevc- Koudelka Typ : Prevc @ 1,37
⛔ eh warunki odwróciły się i Prevc nie miał z czeog odlecieć jak Koudi ;/
(47) Stoch - Fannemel Typ : Stoch @ 1,37✅
(95) Forfang - Kubacki Typ : Forfang @ 1,45✅

AKO @ 2,39 (po opodatkowaniu) Milenium

Prevc kozacka dyspozycja. Im bliżej MŚ w Falun tym skacze coraz lepiej. Koudelka dziś też dobry, dalekie skoki, ale u niego widać jednak regres. Na tak mocnego Prevca jednak nie widzę możliwości u Romka obecnie. Poza tym Prevc lubi w Sapporo skakać, rok temu 1 i 2 msc na Okurayamie.

Stoch dziś wpadka przy pierwszym skoku po wyjściu z progu, ale forma z Zakopanego potwierdza że jest w gazie. Dziś w nocy powalczy już o pudło. Fannemel jak to Fannemel, potrafi, ale to już nie ten skoczek co z przełomu listopada i grudnia. Zdecydowanie Stoch dla mnie w tej parze.

Forfang dzisiaj owszem zawalił, ale patrzę na poprzednie konkursy czy to Wisła, Zakopane, Kulm, Bischoshofen, Innsbruck, Ga-Pa i w żadnym nasz super lotnik Kubacki nie był wyżej. Norweg zdecydowanie lepszy skoczek. Kubacki to nielot straszny, zawalił nam drużynówkę w Zakopanym, dziś też bez szału. Gram na Forfanga, który powinien w nocy lepiej się zaprezentować i miejsca 14-20 powinien zająć.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Para Prevc - Stoch po takim kursie równiez bym nawet nie ruszał. Owszem Prevc to kozak, skacze regularnie i wreszcie wygrał, widąc, że im bliżej MŚ tym forma jeszcze lepsza. Ale tak samo było w poprzednim sezonie gdzie od TCS zaczął w górę się piąć.
Stoch dziś przy pierwszym skoku chyba jakiś błąd przy wyjściu z progu stąd taki słabszy wynik, ale jutro nowy dzień i będzie walczył o wygraną, nie ma też co brać pod uwagę tylko tego dzisiejszego konkursu i jego wyników, a rozpatrywać w nieco szerszym aspekcie danych zawodników.
Pozdrawiam ;)
I ja dołoże cegiełkę i popieram robsona Stoch dziś w pierwszym skoku złe wyszedł z progu +delikatny wiatr w plecy przy obu skokach też bym go nie grał z prevcem po takim kursie... Zresztą grać przeciwko naszemu rodakowi to by się dziwnie oglądało.. Jutro Kamil na pewno zaatakuje po dzisiejszych wyciagnietych wnioskach a wniosek nasuwa się jeden jutro będzie lepiej... czuć to w kościach:)
Może trochę poszedłem na łatwiznę, pary zagrane w totomixie:
Stoch-Takeuchi 1 kurs 1.3
Japończyk pewnego poziomu nie przeskoczy i juto może mu się uda oddać dwa równe skoki na poziomie 125 lub126m ale jutro Kamil będzie starał się powalczyć o podium dzisiaj drugi skok mimo nie najlepszych warunków bardzo dobry 127,5 m i jutro trzeba patrzeć z optymizmem na naszego złotego chłopaka:)
co do typu to jest to perełka i peffka
Kasai-Fannemel 1 kurs 1.4
Kasai nigdy nie wygrał w Sapporo i jutro też mu będzie ciężko ale gdzieś koło podium na pewno się zakręci pewnie Japończyk jest trochę wściekły na ten drugi skok więc jutro koncentracja będzie nastawiona na 110% i napewno odda dwa bardzo dobre skoki a co do norwega nie jestem przekonany co do jego dyspozycji w konkursach ma dużego farta i w Zakopanem i dziś miał wiatr pod narty przypominam że w treningu i w kwalifikacjach norweg strasznie zawalił skoki nic tylko grać na kasaiego który ponownie będzie lepszy od fannemela
Jutro warunki na skoczni podobne więc wiatr nie będzie odgrywać głównej roli... Powodzenia;-)
Pozdrawiam
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Gregor Deschwanden-Vincent Descombes
Typ: Descombes
Kurs:1.90 Buk:STS ✅

Para Szwajcarsko-Francuska w której moim faworytem jest Francuz.Analitycy STS uważają inaczej i dlatego trzeba wykorzystać ich pomyłkę z kursem.
Dlaczego Descombes ?
Widać że Francuz czuje się w Japonii bardzo dobrze dziś w konkursie dobre 9 miejsce.
Myślę że jutro może ten wynik powtorzyć.
Za przeciwnika ma Deschwandena który skacze bardzo nierówno.
Gregor bardzo dobrze skacze w kwalifikacjach,aby potem w konkursie zepsuć swój skok.Dziś 13 miejsce co uważam za bardzo dobry wynik i myślę że jutro nie osiągnie podobnego wyniku.
Podsumowując Francuz bardziej stabilny,lepiej czuje się w Sapporo i jutro też będzie wyżej od Szwajcara.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Stoch - Fannemel @ 1 @ 1,37
Żyła - Diethart @ 1 @ 1,40
Prevc - Koudelka @ 1 @ 1,37
AKO: 2,31 (po odjęciu 12%) Milenium

1 i 3 parę opisał Robson więc nie ma sensu tego dublować. Piotrek lubi Okurayame co było dziś widać w treningach, kwalach i drugim skoku konkursowym. To 115m z 1 serii trzeba zwalić na warunki i błąd na progu, który popełnił Piotrek. Diethart mocno w kratkę, skocznia mu zbytnio nie leży i jutro powinien się znaleźć pod koniec drugiej dziesiątki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom