>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Lillehammer (05.12 - 07.12.2014)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Po słabych występach w Klingenthal i Kuusamo wciąż nie wiadomo czy do Norwegii wybierze się reprezentacja Polski. Problem Polaków nie tkwi w umiejętnościach, bo te zdecydowanie nasi skoczkowie mają, a w głowie. Nie od dziś wiadomo, że w tym sporcie jeżeli za bardzo się chce to nie wychodzi. I w naszej reprezentacji tak właśnie jest, więc pozostaje kwestią czasu kiedy ta forma wróci.
Lysgaardsbakken to skocznia o punkcie konstrukcyjym K123m i HS = 134m. Jej rekordzistą od 2009 roku jest Simon Ammann, który oddał tu imponujący skok na odległość 146m. Na tej skoczni zawodnicy zmierzą się w sobotę oraz niedzielę w konkursach indywidualnych.
Plan zawodów:
4 grudnia 2014 (czwartek)
14:00 PŚ Lillehammer odprawa techniczna K
16:00 PŚ Lillehammer odprawa techniczna M
18:00 PŚ Lillehammer trening/kwalifikacje K
5 grudnia 2014 (piątek)
10:00 PŚ Lillehammer oficjalny trening M
14:15 PŚ Lillehammer seria próbna K
15:15 PŚ Lillehammer konkurs indywidualny K
18:00 PŚ Lillehammer kwalifikacje M
6 grudnia 2014 (sobota)
15:00 PŚ Lillehammer seria próbna M
16:15 PŚ Lillehammer konkurs indywidualny M
7 grudnia 2014 (niedziela)
12:45 PŚ Lillehammer kwalifikacje M
14:15 PŚ Lillehammer konkurs indywidualny M​
Standardowo już relacje z zawodów przeprowadzi stacja TVP 1.
Zachęcam do dyskusji. ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kamilowi Stochowi odnowiła się kontuzja stawu skokowego podczas rozgrzewki. W najbliższych dniach zostanie poddany zabiegowi.
Czyli powrót pewnie dopiero w nowym roku :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Diethart - Takeuchi @ 2 @ 1,82 Betsson [kwalifikacje] Skoczył dalej, ale punkty zrobiły swoje...
Jutro kwalifikacje więc wypada coś zapodać, a trafia mi się mała perełka.
Zwycięzca TCS z ubiegłego sezonu jest totalnie bez formy. Póki co Thomas bez punktów w PŚ, natomiast Takeuchi plasuje się na 21 pozycji z dorobkiem 29pkt na koncie. Może i Japończyk nie lata super daleko, ale poziom dość przyzwoity trzyma. U Austriaka nie ma nawet przebłysków, konkursy kończy w 4 dziesiątce co tylko odzwierciedla jego obecną dyspozycję. Typ jest na kwalifikacje więc ze stawką mocno nie szarżuję, aczkolwiek korci by mocniej przyłożyć bo typ wygląda dość pewnie. W Lillehammer panują obecnie dobre warunki, konkursy są niezagrożone i takiej loterii jak w Kuusamo nie będzie. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiejsze kwalifikacje:
STS:

Freitag - Kraus 2 1,70 ✅

Pojedynek dwóch Niemców. Dzisiaj odbyły się już dwa treningi i w obu zdecydowanie lepiej wypadł Kraus. 12 i 7 miejsce dzisiaj zajmował Kraus natomiast Freitag 28 i 21. Uważam,że warto pograć.

A.Jacobsen - T.Hilde 1 1,45 ✅

Pojedynek dwóch Norwegów gdzie patrząc na wyniki treningowe też zdecydowanie lepiej prezentuje się Jacobsen.

Łączne ako = 2,17 po odjęciu podatku✅

Z oferty Totolotka:

Bardal - Velta 1 1,25✅
Kraus - Neumayer 1 1,37✅
ako po odjęciu podatku 1,50✅ niby nie wiele ale tutaj różnica jest mega!

4/4✅:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Z oferty Totolotka:

Bardal - Velta 1 1,25✅
Kraus - Neumayer 1 1,37✅
ako po odjęciu podatku 1,50 niby nie wiele ale tutaj różnica jest mega![/quote]


I w stu procentach się zgadzam te dwie pary to małe perełki które sam pogralem w toto.. przepaść w treningach spora i forma u bardala i
krausa wzwyzkuje.. ponadto do kuponu dozucilem

Asikainen-koivuranta 1 kurs 1,36 ✅

Żyłka-Takeuchi 1 kurs 1,55 ✅

Żyła w treningach na tej skoczni lepszy w każdym skoku a asikainen wiadomo forma lepsza od swojego kolegi no i w treningach zdecydowanie lepiej skakał.. Polecam te pary

Pozdrawiam;-)
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Kwalifikacje bwin:
P.Żyła - L.Asikainen 1 @ 1.85 ✅
Piotrek dużo lepiej spisuję się na treningach. W 1 treningu był 9 gdy rywal 27..
W 2 treningu rywal nie startował a Piotrek zajął 29 miejsce ale miał trudne warunki i dostał +13.3 pkt za wiatr. ! Piotrek pokaż na co Cię stać!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kraft - Żyła @ 1 @ 1,28 17 - 33 ✅
Fannemel - Freund @ 1 @ 1,42 2 - 6 ✅
Kraus - Kobayashi @ 1 @ 1,42 14 - 28 ✅
AKO: 2,27 [Po odjęciu podatku]


Milenium
Jak dla mnie bardzo mocny tripel z dzisiejszej oferty Milenium. Sprawa wygląda tak, że po wygranych kwalach Milenium lekko oszalało i wystawiło przeciętnego Japończyka z bardzo mocnym Krausem. Tutaj problemów być nie powinno bowiem, Junshiro nie stać na dwa dalekie skoki. Kraus bardzo wysoka forma, bardzo dobre skoki treningowe oraz w kwalifikacjach gdzie uplasował się tuż za nieoczekiwanym zwycięzcą.
To co wyprawia tutaj Fannemel każdy dobrze widzi. Wygrane dwie serie treningowych, a w kwalifikacjach zdecydowanie najdalszy skok mimo, że awans miał zapewniony. Freund skacze poprawnie, ale to ciągle nie ten sam zawodnik co u wu biegłym sezonie.
Kraft obecnie zdecydowanie stabilniejsza forma od Wiewióra i wysoka forma. W treningach daleko, a Żyła jak to Żyła nierówno. Pierwsza seria to 136m Krafta przy 130,5 Żyły natomiast w drugiej 133 Austriaka przy zaledwie 117 Piotrka. Jaka jest dysproporcja między oboma zawodnikami każdy widzi.
Dla mnie mocny tripel. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Buki internetowe to Wystawily strasznie trudna oferte h2h, napawde ciezko tu ise do czegokolwiek zabrac.
Moze Fannemel 1-3 bylby ciekawy kurs @1.5
W &quot;ziemniakach&quot; nie gram juz do dawna ogolnie, ale podoba mi sie zdarzenie typu:
Bardal-Fannemel 2 @1.4
W pojedynku dwoch Norwegow, Fannemel po treningach wydaje sie glownym kandydatem do triumfu, wiec mam nadzieje, nie popelnie bledu podsuwajac komus taka propozcycje.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Gregor Schlierenzauer - Piotr Żyła 1 @1.42 Betclic✅✅✅
Czyżby to Shlieri wracał do swojej formy? Wiele na to wskazuje, że w Lillehamer skacze nieźle. W quali wysoko bo na 5 lokacie, zaś Polak został sklasyfikowany na 21. miejscu. Jeżeli patrząc na dwa treningi oraz kwalifikacje, to wynik daje nam 2:1 na Austriaka. Jestem pewny, że ten niebywały skoczek dziś odpali, bo ma sporo do udowodnienia bo słabym starcie w PŚ. Zyła ma czasem przebłyski, ale to dla mnie za mało bym uwierzył w niego podczas tego H2H.
Rune Velta - Lauri Asikainen 1 @1.67 Betclic⛔⛔⛔
Cholernie ciekawa para, gdzie zwycięzce upatruję właśnie w osobie Norwega, wkońcu skacze na swojej skoczni. Asikainen jest dla mnie w pewnym sensie objawieniem tego sezonu, bo nieoczekiwanie Finowie skaczą bardzo dobrze, szczególnie zaimponował mi w konkursie w Klighnetal. W kwalifikacja wyżej był właśnie Norweg, lecz w jednym z treningów wyżej był Fin. Mimo, że na Lauriego jest dobry value, ja czuję i podpieram się statsami, że Velta będzie wyżej.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z ofery Fortuny;

M.Kraus Top 15 1,80 po odjeciu podatku 1,58✅

Wydaje mi sie ze przy tych skokach jakie oddawal w treningach I kwalifikacjach to pierwsza 15 to minimum co dzisiaj osiagnie. Dla mnie to jest mega bet.

Freund - Koudelka 2 2,25 (1,98)⛔

Dla mnie para z lekkim wskazaniem na Czecha taki Kurs jak najbardziej do zaakceptowania.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
STS:
Fannemel - Bardal [email protected]
Fannemel na obu treningach i w kwalifikacjach lepszy od Bardala o pare dobrych metrów. Jak widac Norweg jest w bardzo dobrej formie i czuje sie tu znakomicie. Nie przekonuje mnie jakos Bardal, jeszcze nie jest ta czesc sezonu gdzie odpala rakiete i skacze bardzo daleko.

Hayboeck - Gregor [email protected]
Podobna sytuacja . W kazdym z skokow na treningu Hayboeck o pare dobrych metrow lepszy, Gregor zdecydowanie pod formą i tutaj powinien byc izi bet.
Haybock oba skoki treningowe ponad 130 metrow, Gregor nawet nie potrafil w trzech skokach tej bariery przekroczyc.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Tande vs Johansson |1| kurs:1,70(1 seria)✅
Descombes vs Matura |1| kurs:1,30(1 seria)⛔
Bardal vs Fannemel |2| kurs:1,42✅
Kraft vs Żyła |1| kurs:1,27
✅
Taka taśma na skoki.Tande to objawienie LGP,bdb skoki i wreszcie dostaje szansę jako skoczek grupy krajowej.Johansson to skoczek również z tej grupy z przeszłością w PŚ ale żadnych wartościowych wyników nie odniósł.Na ten moment to Tande jest lepszym zawodnikiem i na niego też stawiam w tej parze.Descombes od początku sezonu w dobrej formie,tutaj w każdym ze skoków lepszy od Matury i na to samo liczę w konkursie.Fannemel z Bardalem to skoczkowie o podobnym potencjale ale Fannemel tutaj póki co dominuje w każdej z prób dlatego stawiam w tej parze na niego.Kraft tutaj lepszy zdecydowanie od Piotrka,który jest najlepszy z naszych ale nie skacze na miarę swoich umiejętności.

Bukmacher:STS
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Z ofery Fortuny;
M.Kraus Top 15 1,80 po odjeciu podatku 1,58
Wydaje mi sie ze przy tych skokach jakie oddawal w treningach I kwalifikacjach to pierwsza 15 to minimum co dzisiaj osiagnie. Dla mnie to jest mega bet.
Świetnie radula wyszukales i popieram Cię 1,8 na krausa 1-15 on będzie się bił o pierwszą 10-kę
Dodam jeszcze ze w totomixie na krausa płacą 1,13 a fortuna daje 1,8 na pierwszą 15-ke
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Eisenbichler M.-Velta R. : Eisenbichler @1.3
Zdecydowana dominacja Niemca w treningach: 9 metrów i 17 metrów przewagi przy tej samej belce.
Kraft Żyła: Kraft @1.25
Podobnie w tej parze wyraźny faworyt: 16 metrów ( przy 1 belce różnicy) 5.5m ( gdzie Kraft skakał z niższej)
Jacobsen A.-Neumayer M. Jacobsen @1.58
Norweg u siebie, lepiej w treningu, 9 metrów różnicy na tej samej belce, w kwalach nieznacznie, ale lepszy
Fortuna
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Czyżby to Shlieri wracał do swojej formy? Wiele na to wskazuje, że w Lillehamer skacze nieźle. .
Przepraszam bardzo, ale co oznacza &quot;wracać do swojej formy&quot;, oraz co wskazuje na to że wraca do niej? Po pierwsze, Schlierenzauer w formie, to Gregor walczący o wygrana. A tu na wygrana przynajmniej na papierze, szans nie ma. W treningu miejsca 17 i 15 w kwalifikacjach 5, ale przecież nie wliczana była czołowa 10, więc równie dobrze mógł skończyć je na miejscu 15. Usłyszałeś chyba wczoraj w kwalifikacjach słowa &quot;eksperta&quot; Szczęsnego i je powtórzyłeś. Co do typu, owszem Gregor powinien tutaj skakać przyzwoicie, w końcu wygrał tutaj 5-krotnie. Ale dla mnie to para dwóch skoczków którzy na jakimś poziomie skaczą, na poziomie średnim. I dla mnie to para wyrównana mimo wszystko. Bo Pietrek jak złapie wiatr pod nartki to może odlecieć, dla mnie para no bet.
Nicholas Fairall - Ilmir Hazetdinov 1 @ 1.35 [PIERWSZA SERIA] ✅
Co by nie mówić, dwóch słabiaków, jeden z kraju Putina, drugi z kraju Obamy. Jednak w Lillehammer to Fairall trzykrotnie był lepszy, i wydaje się być bardziej stabilny. Ekipa Rosji jest bez formy, pokazali to w poprzednich dwóch weekendach. Zmiana trenera jak na razie nie zmieniła postawy skoczków Zupana. Dałem ten zakład na taśmie, bo zdaje sobie sprawę że to dwa niedoloty. Ale Nicholas wydaje się być solidniejszy pod każdym względem, skaczą obok siebie więc i warunki powinny być porównywalne. W Klingethal dwa razy lepszy Fairall, na Ruka natomaist Ilmiar, ale tam wiadomo jak wiało, dla mnie bardziej wiarygodne sa wczorajsze skoki, i inauguracyjne.
Jan Matura - Andreas Wank 2 @ 1.90 [CAŁY KONKURS] ✅
Trzeba przyznać że na papierze, i względem wyników to para wyrównana. A co za tym idzie kursy również zostały wystawione poprawnie, z jednym zastrzeżeniem - dla mnie to Wank jest faworytem tej pary, a nie jak wskazują kursy Matura. Trzy skoki w Norwegi, w trzech lepszy Wank, owszem nie były to duże przewagi, a w konkursie jeśli będą blisko to pewnie przegra notami. Mimo wszystko Wank potrafi dobrze skoczyć, i wierze w niego bardziej niż w Janka. Zresztą, są ku temu argumenty jak wyżej wspomniałem, 3-0 dla Wanka, mam nadzieje że dzisiaj będzie 4-0.
Stefan Kraft - Piotrek Żyła 1 @ 1.27 [CAŁY KONKURS] ✅
Chłopaki wyżej opisali tę parę. Kraft zaczął sezon bardzo dobrze, na Ruka było już gorzej. Ale tutaj znowu skacze dobrze, co pokazał wczorajszy trening, lubi odlecieć, a na tej skoczni można to zrobić. Żyła lider naszej grupy, ale mimo to nie ma jeszcze tej formy która ma niby być na TCS. Owszem wspomniałem wyżej że może odlecieć, ale nawet jeśli to zrobi, to uważam że równy Kraft (przynajmniej tutaj) jest wstanie spokojnie zrobić lepszy wynik. Minusem typu jest że skaczą daleko od siebie, ale wierze w Kraftiego który obecnie jest liderem drużyny.
Anders Jacobsen - Michael Neumayer 1 @ 1.57 [CAŁY KONKURS] ✅
Ten typ również koledzy wyżej opisali, ale dodam swoje kilka słów. Niemiec oddał dwa skoki, dwa słabe skoki, jest bez formy od początku sezonu i nie ma tutaj co dużo mówić. Dla mnie dziwne zachowaniem było oddanie przez niego wczoraj w treningu tylko jednego skoku. Skoczył słabo i zamiast jeszcze raz spróbować - odpuścił. Nie będę wspominał o tym że Neumayer skacze jak wrona, i noty 17 to i tak według mnie za duże. Jacobsen w wielkiej formie nie jest, ale jakaś przyzwoitość trzyma, tydzień temu miał problemy ze sprzętem który gdzieś zaginał, przez co cały weekend miał spieprzony. Tutaj 2-0 dla niego, noty również przemawiają za nim, forma też.
Anders Fannemel - Romek Koudelka 1 @ 1.30 [PIERWSZA SERIA] ✅
Norweg w gazie od początku sezonu, skacze u siebie, regularnie świetne wyniki, technicznie również bardzo dobrze skacze. Dzisiaj główny faworyt do wygrania. Koudelka skacze dobrze, ale nie widzę w nim tego błysku, który widać u Fannemela. Gram na pierwsza serie, w drugiej może się Norweg trochę podpalić i spieprzyć skok. Ale w pierwszej, na luzie, w porównywalnych warunkach (skaczą blisko siebie) powinien odpalić naprawdę daleki skok, powinno być dobrze. W treningach 2-0, dodajmy że dwa treningi Anders wygrał, w tym pierwszy gdzie odleciał aż na 143 m.
Kursy: Star-Typ Sport ????
6/6
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Lillehammer HS 134

Mało czasu więc króciutko

Jernej Damjan - Rune Velta
Typ: Damjan
Kurs: 1.52 Buk: Betsson ✅


Moim zdaniem kurs zawyżony na Słoweńca . Jernej w każdym skoku w Norwegii lepiej od Velty który dziś może mieć problemy z wejściem do czołowej 20 . Jernej powinnien zając miejsce oscylujące wokół pierwszej 10 .

Andreas Kofler - Rune Velta
Typ: Kofler
Kurs: 1.55 Buk: Mielenium ⛔


Jak już pisałem wyżej Velta dziś może mieć słaby dzień a Kofi miejsce w 15 ma zapewnione. Mam nadzieję że Kofler mnie nie rozczaruje.

Klemens Murańka
Typ: Miejsce 1-40 TAK
Kurs: 1.42 Buk: Milenium
✅


No bardzo wielkie zaskoczenie moim zdaniem Klemens nie zmieści się w pierwszej 40 ? . Nie ma szans! . Dziś Klimek powalczy o jak największą ilość pkt i może nie będzie wysoko ale miejsce 25 jest w jego zasięgu .
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nicholas Fairall - Ilmir Hazetdinov 1 @ 1.35 [PIERWSZA SERIA]
Co by nie mówić, dwóch słabiaków, jeden z kraju Putina, drugi z kraju Obamy. Jednak w Lillehammer to Fairall trzykrotnie był lepszy, i wydaje się być bardziej stabilny. Ekipa Rosji jest bez formy, pokazali to w poprzednich dwóch weekendach. Zmiana trenera jak na razie nie zmieniła postawy skoczków Zupana. Dałem ten zakład na taśmie, bo zdaje sobie sprawę że to dwa niedoloty. Ale Nicholas wydaje się być solidniejszy pod każdym względem, skaczą obok siebie więc i warunki powinny być porównywalne. W Klingethal dwa razy lepszy Fairall, na Ruka natomaist Ilmiar, ale tam wiadomo jak wiało, dla mnie bardziej wiarygodne sa wczorajsze skoki, i inauguracyjne.
to mnie zaskoczyłeś. grać po takim kursie u buka z podatkiem na gościa, który równie dobrze może spaść z progu :O
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Piszę z telefonu.. Napisałem obszerną analizę i się skasowala przy załączeniu załącznika ehhh.. Bardzo bym prosił nie kasować posta

Pozdrawiam

Ps. Szkoda że moje analizy szlak trafiły w kosmos poza tym konkurs poniekąd loteryjny ale totomixowy kupon na duży✅✅✅✅ na Mikołaja w sam raz:grin:

Pozdrawiam i do jutra;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Każdy ma dziś równe warunki wiatr w plecy więc ten właśnie wiatr zweryfikuje formę każdego skoczka a za dwie godziny będziemy mądrzejsi
pozdrawiam;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom