>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skład Twojego zespołu - TABELA

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
Poniżej w linku wstępne zestawienie pokazujące prawidłowość podanego składu:
Lista uczestników
Przypominam, że podawać należało skład zgodnie ze stroną FIVB.
Kolorem żółtym, oznaczone są błędy w rozpoznaniu gracza.
Legenda:
imię - zła kolejność, najpierw miało być nazwisko później imię
literówka - jakaś literówka w nazwisku, bądź imieniu gracza np &quot;Możdżonek&quot; miało być &quot;Mozdzonek&quot;
0 pkt - można było podać maksymalnie 2 graczy z jednego kraju, każdy następny to 0 pkt
nie grał jeszcze - zawodnik nie zdobył jeszcze pkt i dlatego wyskoczył błąd
Błędne przyporządkowanie gracza do pozycji tzn podanie składu w złej kolejności skutkuje ocenieniem go wg schematu z góry założonego dla miejsca na liście w którym został wpisany.
Ps. Tabela pojawi się ... jak się pojawi, nie wcześniej, nie ma sensu sie o nia dopominać.
Ps. 2. Statystycy FIVB również popełniają literówki w nazwiskach, starałem się to poprawić, ale gdyby ktos podał poprawnie nazwiska, a mimo to na liście widzi kolor żółty i błąd to proszę napisać do mnie na PW.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Tabela po pierwszym etapie turnieju:

Wyniki szczegółowe dla sprawdzenia obliczeń. Wszelkie błędy prosze zgłaszać na PW.
Ps. W zestawieniu jest błąd. Gracze którzy podali więcej niż 2 zawodników z jednego kraju maja policzone pkt normalnie. U mnie w arkuszu błąd został juz skorygowany. Przy nastepnej aktualizacji zostanie automatycznie poprawiony.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zmiana w regulaminie/wcześniejszych założeniach.
Po konsultacji z opiekunami konkursu uznaliśmy, że błędne przyporządkowanie pozycji zawodnikowi będzie skutkowało przyznaniem 0 pkt. Wcześniej było mówione, że po prostu zostanie ten zawodnik oceniony wg schematu przypisanego do danej pozycji. Jednak po sprawdzeniu wychodziło na to ze opłacałoby się mylić i w ogóle nie podawać środkowych tylko innych graczy. Błąd zamierzony czy nie nie może być premiowany. Dla zachowania ładu społecznego czytaj zeby gracze podający prawidłowo zawodników nie byli pokrzywdzeni podjęliśmy taka, a nie inna decyzje.
Mam nadzieje, że to zrozumiecie.
Pozdrawiam
Marnik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom