>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Sing up czy bonus przyjaźni

dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, co do bardziej ode mnie zorientowanych w aktualnych bonusach bwin. Zamierzam założyć u nich konto. Który bonus (przyjaźni, czy dla nowych klientów) jest aktualnie bardziej korzystny?
Czy wpłaty przez MB kwalifikują się do otrzymania bonusa??
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja wybrałem przyjaźni, wpłaciłem 40 PLN i miałem 120 PLN tak więc mi się chyba oba uaktywniły ???? [ 40 PLN wpisowe + 100% wpisowego + 40 za przyjaźni ]
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Ja wybrałem przyjaźni, wpłaciłem 40 PLN i miałem 120 PLN tak więc mi się chyba oba uaktywniły ???? [ 40 PLN wpisowe + 100% wpisowego + 40 za przyjaźni ]
A kiedy to było? Jeżeli w grudniu, to akurat wtedy mieli podwojenie bonusa przyjaźni (stąd 80 a nie 40 pln) ;)
Jak wejdziesz w zakładkę &quot;operacje na koncie&quot; (czy jakoś tak), to będziesz widział, czy miałeś 2 bonusy, czy jeden ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy u Was też bwin jakoś &quot;dziwnie&quot; rozlicza kupony? Grał ktoś z Was coś w nocy?
Nie to żebym się czepiał. Kupon wygrany. Kasa na koncie jest dodana. Ale kupon wygląda jak wcale nie rozliczony. Na kuponie nadal jest ewentualna wygrana, a kasę już mi dali. Choć z nimi to nigdy nic nie wiadomo... dlatego na wszelki wypadek zleciłem wypłatę na MB.

Ma ktoś też tak dziwnie rozliczone?
Do supportu nie będę pisał bo mi odpiszą może jutro.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Czy u Was też bwin jakoś &quot;dziwnie&quot; rozlicza kupony? Grał ktoś z Was coś w nocy?
Nie to żebym się czepiał. Kupon wygrany. Kasa na koncie jest dodana. Ale kupon wygląda jak wcale nie rozliczony. Na kuponie nadal jest ewentualna wygrana, a kasę już mi dali. Choć z nimi to nigdy nic nie wiadomo... dlatego na wszelki wypadek zleciłem wypłatę na MB.



Ma ktoś też tak dziwnie rozliczone?
Do supportu nie będę pisał bo mi odpiszą może jutro.
Nie martw sie ja stawialem na livie i zaklad byl postawiony a wogole go nie bylo w &quot;moim koncie&quot; po jakichs 10 minutach pojawil sie i mi to samo robia najpierw dodaja kase a pozniej rozliczaja ???? a wiec nie martw sie jest wszystko w porządku
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Tak to było w grudniu hehe ???? Czyli jednak dostałem tylko bonus przyjaźni, ale i tak lepiej na tym wyszedłem niz miałbym korzystać ze 100% bo wpłacałem tylko 40 PLN :p
 
Do góry Bottom