>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Siatkówka i reszta

G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Wszystkie mecze z Rosji
Post automatycznie złączony:

Dziennie mamy 4 mecze między tymi drużynami.Dużo rozpisywać się nie będę,ponieważ typy,to moja obserwacja siatkówki.W tym meczu proponuje over 183.5 punktu po kursie 1.85
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Dziś typ z 2 ligi uralu.Mam nadzieję,że siądzie.Typ over 182.5 punktu po kursie 1.85.Drużyny w tych ligach staram się obserwować i wybierać dobre mecze.Dzis już plusowo,ale nie pisałem tutaj nic.Większość tych meczy to overy,,więc próbuje dziś coś takiego.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Psg-Lyon over 9.5 roznych po kursie 1.7 a dla odważnych over 11.5 po kursie 2.4 .Typ wziąłem ze statystyk meczów,między tymi drużynami.
Derby Rzeszowa o awans do 1 ligi.Tutaj proponuję under 2.5 bramki po kursie 1.7. Obie drużyny będą graly spokojnie i na zero z tyłu.Ostanie 2 mecze to 0-0 i 1-1
Radomiak awans po kursie 1.93.Tutaj typ dlatego,że według Mnie bardziej chcą awansować
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Dziś sobota,więc i meczy sporo😊
Długo myślałem co tutaj napisać i w końcu wymyśliłem.
2 mecze w superpucharze w Polsce w siatkówce
Gram Jastrzębie +1.5 seta po kursie 1.7
Kędzierzyn czysty win po kursie 1.75
Kędzierzyn to solidny zespół od lat grający na wysokim poziomie.Resovia znowu nowy skład i kolejne wielkie nadzieje.Stawiam na solidny zespół i świetnego rozgrywającego.Jastrzębie na ostatnich 10 meczy ze Skra wygrało aż 8 meczy.Podpieram się tym,że wystarcza wygranie 2 setów.
 
Do góry Bottom