>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL - liga szwedzka 2023/2024

mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pełna kolejka i gram dubel Farjestad - Skeleftea
Ekipa z Karlstad potwierdza ze bedzie sie liczyc w walce o majstra. Kosmetyczne zmiany ale dobrej jakosci przed sezonem do juz poukladanego silnego zespolu przynosza efekty . Do tej pory wiekszosc meczy na wyjezdzie co nie przeszkodziło by byc w czubie. Na własnym lodzie sa bardzo mocni i mimo ze rywal z Oskarshamn dwa razy teraz ograł Rogle ( ktore jednak nie sposuje sie narazie najlepiej) ja nie widze argumentow za gośćmi. Zieloni maja wszystko po swojej stronie licze na 3 pkt
Skele znow sie nakrecila , duzo dał powrót generałów Mollera i Linstroma, zespol moze nie grał źle ale brakowało soli i pieprzu a teraz znów serwuja nam pyszne dania . Rywal z Orebro w tym sezonie pokazuje to czego nie pokazał w zeszłym , odpalil Brome ( czego mozna bylo sie spodziewac) ciagna inni i ten zespół powinien byc wysoko. Ja jednak widze dzis wygrana ekipy gospodarzy bo weszli znow na dobre obroty a ławke maja długa i jakosciowo bardzo dobrą. Tu tez widza mi sie 3 pkt ale proponuje tu wygrane po dogrywce lub karnych

Farjestat ml + Skelleftea ml kurs ako 1,9 fortuna⛔

Mysle , że Vaxio dzis moze pokazać Timrze miejsce w szyku z całym szacunkiem dla nich bo zebrali naprawde swietnych grajkow a Johansson miedzy słupkami swietnie trzyma zespol ale mimo wszystko ja widze wiecej pozytywów w grze Vaxio od obrony bo dobrze ułozone formacje ataku i tu obrał bym kierunek gosci.✅ Mysle ze Lulea tez powinna dać rade bo tu tez widze wiecej argumentów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś w Szwecji spodziewam się wszystkich meczów na styku. Niedawno była kolejka gdzie na 7 meczy było 6 remisów. Dziś pary mocno wyrównane ale też cała liga się spłaszczyła. Ja próbuje dubla z podorkami. Skele wróciła na dobre tory, grają na naprawdę solidnym poziomie, a Frolunda? No ma tłusto w rosterze ale chyba jeszcze nie grają na tym levelu co by chcieli, szykuje się meczycho w tym klasyku. Ja delikatnie w stronę gości, którzy bardziej mi się na ten moment widzą. Do pary Farjestad, który przegrał wygrany mecz. Mogą sobie pluć w kaszę bo w drugiej tercji mogli ten mecz praktycznie rozstrzygnąć ale doszło do dogrywki. Dziś w HV nie będzie prosto ale liczę na rehabilitację bo jednak więcej jakości po ich stronie.

Skelleftea z x + Farjestad z x kurs ako 2,33 fortuna 💚 💚

Myślę też że nie są bez szans Vaxio✅ i tam będzie też na styku, Orebro ⛔z dobrym kursem w Lulei, i Timra✅ w Malme też może pokazać dobrą jakość
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +879
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Taki suchar na bramki
Timra over 1,5
Linkoping over 1,5
Farjestad over 1,5
Ako 2.08 fortuna ✅ ✅ ✅

Myślę że każdą z ekip stać na strzelenie dwóch goli bo defensywy rywali mówiąc delikatnie nie stanowią monolitu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Frolunda vs Skelleftea
Typ x2
Malmo vs Timra
Typ over 4.5
Ako 2.49 fortuna

Szybko bo za chwilę mecze. AIK w lepszej formie niż miejscowi. Zgadzam się Mark1973 żeby pos ukac czegoś w ich kierunku.

W drugim meczu idę w bramki. Timra grała bardzo dobrze przeciwko Vaxjo ale tam cuda w bramce robił Larni. Dzisiaj będzie łatwiej. Z kolei malmo potrzebuję punktów a przód maja przyzwoity więc gole realne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1645
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pełna kolejka i spróbuje ugryźć dzis lige szwedzką. Moja uwage przykuwa mecz w Orebro. Gospodarze w tym sezonie graja z pewnoscia lepiej niz w zeszłym gdzie widziano w nich czarnego konia rozgrywek, jednak cos ich przerosło. W tym roku to wiekszy monolit z indywidualnosciami ale i pewnie mniejsze parcie na wynik tez moze miec znaczenie i pierwsza szóstka jest jak najbardziej w zasiegu. Ich rywal dzis z najwyzszej półki. Po Frolundzie wielu sobie obiecywano, apetyty wzrosły po okienku transferowym bo i cele wysokie. Jednak początek rozgrywek to gra mocno w krate a raczej ponizej oczekiwań, ja osobiscie kilka razy sie zawiodlem i sportowo i bukmachersko. Jednak od kilku gier cos w tym zespole drgneło ( byle nie jak u dziadka w kalesonach ;) ) i widac naprawde dobra grę. Potencjał tej ekipy to TOP 3 ligi a mozna usłyszec i głosy że numer 1, wiec i oczekiwania sa duze i kibiców, zarzadu jak i przeciez samych graczy. Bardzo mocne cztery formacje i klopot bogactwa, ze nawet młody zdolny Niederbach powędrował do Modo bo nie bylo dla niego miejsca. Dzis Frolunda przetestuje mocne Orebro, choc mozna powiedziec i odwrotnie bo przeciez Orebro wyzej w tabeli, jednak roznica niewielka. Bedzie sie dzis działo a ja wybieram kierunek gosci bo mam wrażenie ( oby dobre ) że Fro na krzywej wznoszącej, miedzy słupkami spodziewam sie Johanssona i moze juz nic nie napisze o golie. Nie bedzie latwo ale wiecej atutów jednak po stronie Frolundy.

Frolunda ml kurs 2 fortuna✅💚

Inny mecz który zagram to Vaxio. I jezeli gospodarze zagraja na swoim normalnym poziomie to powinni siegnać po 3 pkt . Po swojej stronie maja wszystkie atuty i własny lód. Może nie pójdzie jak z płatka ale jakos nie widze dzis punktów gosci

Vaxio RT kurs 1,65 fortuna⛔

Jestem ciekaw jak zaprezentuje sie Rogle, które musi isc w góre a skład mimo ze lepszy na papierze to jednak niepełny ale musza powalczyc, moze uda sie cos z tego meczu obejrzeć. W meczach Skele, Lulei i Farjestad gdzies mi pachnie niespodzianką.✅ Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +739
K 69K

krzepki89

Użytkownik
kurka co za ogórki , strzelali jak nigdy dałem underek w Luleli a tam ostre strzelanie, dosc mocno overowa kolejka , no i vaxjo dalo ciala...
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Fińska mnie położyła na łopatki albo co nagle to po diable. Spróbujemy SHL. Vaxio ostatnio zawiodło, ale głównie był problem w defensywie, PK zawsze było atutem Vaxio a w meczu z Oskar ten element kompletnie zawiódł. Gospodarze z Malme ograli panującego mistrza, który jest wg mnie trochę pod formą z różnych powodów. Dziś liczę na rehabilitację Vaxio i solidną defensywę.

Vaxio RT kurs 2,15 fortuna ✅💚

Liczę też na Frolunde. Pokazali solidną defensywę w Orebro. Johansson też wszedł na dobre obroty i liczę na komplet punktów bo wszystko mają po swojej stronie.

Frolunda RT kurs 1,75 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1609
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak mi jeszcze chodzi po głowie przegrana Skele. Mnóstwo wygranych po rząd. Trudni rywale, kiedyś przyjdzie słabszy okres. HV gonili i o mało nie było wyrównania. A dziś rywal trudny, zbilansowany z solidną obroną i bramka. Idę w kierunku Leksand. Kto nie czuje nie gra.

Leksand ml kurs 2,5 fortuna⛔

Spodziewam się też dobrego meczu ze strony HV i myślę że są w stanie wywieźć punkt z Gavle✅
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś gram na przełamanie Leksand. Od kilku spotkan brak wygranej a paradoksalnie gra wcale nie wygląda źle. Leksand ma wszystko by być w czubie tabeli. Dziś rywal który jest groźny i niewygodny ale jak najbardziej w zasięgu.

Leksand ml kurs 1,9 fortuna

I jeszcze Vaxio, które w tym sezonie zaskakuje na plus. Trener Jonsson mądrze dobrał zawodników i poukładał klocki, zespół jest zbilansowany, potrafi grać na wyjeździe. Przeciwnik dziś nie łatwy, bo defensywa Lulea to jedna z najlepszych w shl jednak i Vaxio nie ustępuje pod tym względem. W ofensywie więcej opcji u gospodarzy i myślę że forma też jest

Vaxio ml kurs 1,65 fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pelna kolejka w SHL, będzie krótko

Vaxio w gazie, zespół kompletny na ten moment zaskakuje na plus i zasluzenie jest liderem, Rogle na dwóch frontach, CHL nie chcą odpaść ale rywal trudny, sami nie graja olsniewajaco ostatnio z roznych przyczyn wiec kierunek VAXIO

Vaxio ml kurs 1,8✅💚

Mistrz ma obowiązek dziś wygrac, własna hala , już zostało tylko SHL, wszystko po swojej stronie

Farjestad ml kurs 1,5✅💚

Myslę tez ze i Frolunda i Skeleftea zajęte sa sobą w CHL, to teraz priorytet na te kilka dni, nie sadze ze dziś będą się zabijac o dobry wynik, potrzebny zdrowy gracz mimo długiej ławki. A rywale w potrzeie punktowej , którzy raczej nie będą zagrazac im w walce o czołówke, cos mi mówi ze solidarnie przegraja


Malme z x kurs 1,77✅

Oskarshamn z x 2,2⛔

Wsjo fortuna


Mysle tez ze HV poradzi sobie dziś z Orebro , bo złapali wiatr w zagle i idzie po obu stronach lodu i jestem ciekaw występu Brynas bo tam już gorace stołki są a nie tak miało być.

Jeśli ktoś chce niech wybierze cos dla siebie a jak nie czuje odpuści.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1942
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Lulea ML @ 1,61 fortuna

A ja zagram sobie Luleę. Seria 5 porażek w lidze, natomiast w CHL już bardzo dobre zawody z ekipą z Mikkeli. Przyjezdni w dołku, ale najbardziej mnie zawiedli ostatnio z Oskarshamn. Nie sądzę, że dzisiaj sprostają gospodarzom którzy ewidentnie zagrali dobry mecz na przełamanie. Przy takim wyniku polfinal w CHL raczej bezpieczny wiec trzeba odbudowywać się w SHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +562
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis jeden mecz w SHL
Linkoping podejmuje HV. Dla mnie na ten moment lepsze wrazenie robi HV, mimo wczorajszej szalonej gry i kilku niepotrzebnych fauli ten mecz nie był tragiczny ( no może poza wynukiem do zapomnienia), jedynie czego zabrakło to chyba dobrej postawy golie. Dzis ten element do poprawki bo o skuteczność raczej można być spokojnym. Łatwo nie będzie bo Linko u siebie będzie gryzło a i strefa poza PO blisko ale ide w zespol o większym potencjale

HV ml kurs 2 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +134
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
BK vs Lulea
Typ zwycięstwo BK

Orebro vs Leksand
Typ każda drużyna zdobędzie 2+ bramek

AKO 2.89 fortuna

BK przegrało u siebie ostatni mecz z Frolundą, ale sama rywalizacja na bardzo wysokim poziomie. Dzisiaj czas na Niedźwiedzie, które są po małym sukcesie w CHL. Niemniej ich forma nie jest jakaś fenomenalna. Dzisiaj uważam, że wszystko po stronie miejscowych, którzy grają z niesamowitym polotem do przodu. Jeśli będzie skuteczność, punkty zostają u nich.

W drugim meczu idę w kierunku bramek, możliwe, że będzie ich tutaj dość sporo. Obie ekipy grają ostatnio bardzo słabo w obronie. Może wyniki niejednokrotnie tego nie pokazują, ale liczba sytuacji stwarzana przez rywali jest ogromna. Niby za nami tydzień przerwy, ale wydaje mi się, że obraz gry jakoś specjalnie nie ulegnie zmianie.


Skelleftea vs Oskarhamn
Typ goście powyżej 1.5 bramki

Vaxjo vs HV71
Typ goście powyżej 1.5 bramki

AKO 2.17 fortuna


Uważam, że goście w obu przypadkach mocno niedocenienie. AIK po odpadnięciu z CHL, ze swoimi problemami kadrowymi. Z kolei goście po dwóch porażkach, ale szczególnie w meczu z Frolundą zaprezentowali fajny hokej. 2 trafienia przy ich sposobie gry i sile ofensywnej... spokojnie do zrobienia.

W drugim meczu hokejowe święto.... derby. Goście potrzebują punktów i w ostatnim czasie zaczeli grać nieco lepiej. Wrócił Teneby, który mocno wzmocni siłe rażenia. Z kolei Vaxjo ostatnio przeciwko Brynas wyglądało fatalnie. Chyba jakaś siłownia za nimi. Mieli tydzień przerwy, więc można liczyć, że wróci świeżość. Niemniej 2 trafienia gości to dla mnie najlepszy kierunek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +736
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W SHL ciasno, jedno dwa zwyciestwa lub porazki powduja ze zespol idzie do gory lub spada o kilka miejsc, ale mysle ze tak bedzie do samego konca. Dzis krociotko na koniec tego roku. Lulea wydawało sie ze pociagna swoj dobry okres ale cos mi sie wydaj ze ciezko bedie w tym sezonie i miejsca kolo 6-7 to bedzie max. Rywal dzis trudny i w gazie . Skele ma wiele argumentów by dzis powalczyc i wygrac nawet w RT ale propozycja z podporka niech bedzie.
Do dubla mistrz. Farjestad juz w komplecie, ostatnio wypunktowane mocne Leksand. Dzis sa szanse na punkty z Oskarshamn , trzeba zwrocic uwage na pierwsza formacje i to moze byc klucz do sukcesu bo jakosci wiecej u mistrza

Skeleftea z x+ Farjestad z x kurs ako 2,13 fortuna✅✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1283
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj po głowie chodzi mi mocno ryzykowna sprawa. Wygrana Farjestad z liderem SHL. Niełatwo mi sie o tym pisze, bo kibicuje Vaxjo, ale po prostu tak czuje. Obie drużyny w gazie. Obie z mocnymi roosterami ( chodź tutaj bardziej puszczam oko w kierunku drużyny z Karlstad ) i wreszcie...obie z aspiracjami zawieszonymi pod sam sufit. Mistrzowskie ekipy z dwóch ostatnich kampanii. Zapowiada sie dobre widowisko. Farjestad lubią zagrać otwarte spotkanie. Z kolei Vaxjo to bardzo taktyczny, poukładany hokej. Zderzenie dwóch innych filozofii hokeja. Chciałbym, żeby wygrała taktyka i dyscyplina, ale mam wrażenie, że górą będzie szaleństwo. Dużo będzie zależało od postawy Nygarda i całego pierwszego linku fajek, a po stronie gości zwróciłbym uwagę na goalie. Larmi w ostatnich dniach wyprawiał cuda. Super ofensywa przeciwko świetnej defensywie. Mimo, że obie drużyny z serią wygranych, to lepszy hokej na tu i teraz gra Farjestad. Vaxjo miało lekki kryzys ( czego nie widać po wynikach, ale po grze już tak ) i tak naprawde zagrali jedno dobre spotkanie z Rogle, bo z HV to były męki.

Farjestad - Vaxjo - 1 ml - 1.8 - fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1184
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez kilka zdan i dubel do zagrania z SHL na dzis. Timra miała przed świetami ciezki okres i gra sie nie kleiła i wyniki tez to pokazywały, był ruch ale bez skutecznosci , kompletnie sie zacieli, jednak od kilku kolejek wróciła forma i ida do przodu. Lulea nieststy nie moze zapełnic dziury po Omarku, Andreasonie i Lepistoe, łapanka na slepo nic nie daje nie ma efektów a wyniki i gra ida w parze. Nie sadze zeby na trudnym terenie cos ugrali
Do dubla Skele. Nie bedzie łatwo bo Oskar u siebie gra dobry hokej ale mysle ze bedac w gazie pokusza sie o wygraną

Timra z x + Skeleftea ml kurs ako 2,03 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Frolunda Zwycięstwo
Rogle zwycięstwo
Ako 2.40 fortuna

Krótko bo mecz za kilka minut. Goście w dość pomieszanych składach jeśli chodzi o tyły. Dodatkowo słabsi goalie w bramkach. Gospodarze powinni to wziąść minimum za dwa punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio obie ekip przegrały. Sklelle dominowało ale nie było z tego punktów, Timra goniła i nie dogoniła. Dzis zaufam Skele, i licze ze zrewanzuja sie za porazke, Linkoping u siebie grizne ale to wszystkie atuty maja goscie
Do dubla Rogle, ktore wypuscilo z rąk wygrany mecz, szkoda, dzis licze na inny finał

Skeleftea ml + Rogle ml kurs ako fortuna 🅾
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas odczarować SHL, czy sie uda zobaczymy
Dzis biore sie za mecz na szczycie. Vaxio podejmuje Frolunde. Lakers maja fajna serie wygranych u siebie ale ostatnio pomeczyli sie z Brynas, choc nie wiem czy to jest rywal na ktorego sie bardzo spinali. Dzis bedzie taki rywal, ale mam wrazenie ze kilka kolejek do tyłu grali na wyzszym levelu. Rywal z Geteborga walczy na dwóch frontach. Z pewnoscia forma szykowana była na polfinały CHL i mysle ze ona jest , mysle ze dzis nie odpuszcza tego meczu bo rywal z gornej pói z którym maja porachunki. Fro stac na conajmniej jeden punkt i mam nadzieje ze im sie zachce

Frolunda z x kurs 1,8 fortuna

Mysle ze mistrza z Farjestad tez stac conajmniej na punkt w starciu z Lulea, która w SHL jednak zawodzi i tu bedzie wg ciasny mecz.
 
Do góry Bottom