>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL - liga szwedzka 2023/2024

mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze tu musze skoczyc bo ogladam dosc regularnie ( choc KHL oferuje mi upusty na lige , jednak nie skorzystam).
Ostanio pisałem o Frolundzie i jak oni nie wygrali to chyba sami nie wiedzą. Mnostwo zmarnowanych sytuacji a w dogrywce chyba dwie lub trzy setki. No i błedy, błedy w obronie. Dichov choc talent nie moze miec goło przed bramką. Z taka gra nie dało sie wygrac z Malme. No i na sztab trenerski wylała sie ostra krytyka, niestety ale i zasłuzona. Ich rywal ograł Timre ale tam 3 z 4 bramek polozył rewelacyjny do tej pory w bramce Johansson, nie wyszedł mu ten mecz ewidentnie a obrona nie pomogła. Dzis przed Vaxio trudny test , bo nie bedzie tak łatwo choc roster przyzwoity. Ja dzis licze ze Frolunda sie poprawi w obronie i beda 3 pkt

Frolunda RT kurs 1,92💚💚

I jeszcze mecz u beniaminka . HV pierwsze 2,5 formacji ataku tłuste i beda mieszac , jednak ja tam widze luki w obonie i mysle ze tu jest pole do popisu dla Leksand, ktore ma wszystkie formacje wyrownane a i w defensywnie wiecej jakosci, ide w kiedunku bardziej juz poukładanych gosci

Leksand ml kurs 2✅✅
fortuna wszystko
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2831
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
No to witam w dziale Sweden 😊 duże podziękowania za skarb kibica szwedzkiej ligi💪 wiec także to moja z jednych ulubionych lig hokejowych, gram swoimi zespołami, kibicowałem kiedyś HV71, szwedzką liga interesuję się już od jakiegoś czasu jak zbrzydła mi gra piłką nożną, choć jestem fanem siatkówki znając ich od podszewki to hokej zawsze ciągnął mnie ich grą, akcją 😎 ale okey nie będę się rozpisywał tylko zacznę że dzisiaj patrzę na mecze Frolundy, HV71 i Skeleftea. Bardzo ciekawie wygląda mecz beniaminka HV71 z Leksand . Leksand napsuli krwi porządnie Skeleftea ...oglądałem mecz. U siebie będą mocni ale na wyjazdach ich gra jest inna,więc czuję że z HV 71 będzie inna. Beniaminek zawsze jako beniaminek potrafi pokazać swój pazur. Zmienili skład. Jeśli chodzi o mecz Skeleftea - Farjestad to rodzynek,potrafią pokazać grę, ,najciekawsze tak myślę że za dwa dni będzie zmiana tafli, Farjestad u siebie mocny ,czuję że będzie wymiana pkt 3 za 3 czyli dziś Skeleftea a za dwa dni Farjestad.
W meczu Frolundy to mogę powiedzieć że czasami są zmienni jak tęcza barw. Rozkładają swe siły z meczami LM . Przegrać z Malmoe 2-3 to niespodzianka. Ale z Vaxjo takich huśtawek nie mogą zrobić jeśli chcą złapać rytm w czołówce. Liga długa a początki trudne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +668
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj z trzech meczy ,które mnie interesowały dwa weszły czyli Frolunda i Skeleftea ,mialem ich na kuponie ,zawiodlo mnie Karpat Oulu ,/przekombinacja zdarzeń/.Skeleftea ładnie rozmontowała Farjestad 6-0 każda piątka miała swój wkład w zwycięstwo- za dwa dni będzie odwrotnie. Farjestad będzie faworytem z Skeleftea. Natomiast beniaminek dzielnie walczył z Leksand, goście mają lepszych w składzie ...Alsing ,Ostman czy Kloos ...no cóż HV71 nie składa broni:)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dzisiaj zmiana tafli z tej w Skellefteå na tą w Karlstad. Zastanawiam sie czy tu nie będzie pewnego triku, ale zostawiam to gdzieś z boku i ide pod prąd. Farjestad są u siebie. Są mocni, są wkur...za ostatnie lanie, ale oni nie mieli podjazdu do Skelle. Jak równy z równym grali co najwyżej przez pierwszą tercje. Jak sie Skelle rozpędziło, to nie było co zbierać. Co sie mogło zmienić przez dwa dni ? Jesli nie będzie oddaj za oddaj, to w fair pojedynku Farjestad jest moim zdaniem na straconej pozycji. Nie ma jeszcze składów, ale mam nadzieje, że starterem gości będzie dziś Soderstrom. Lindvall to klasa i on sie ogarnie, ale na początku sezonu nieco lepiej wygląda "dwójka". W polu mają mega moc. Hugg przechodzi samego siebie. Obawiam sie, że jego czas w SHL szybko stanie sie przeszłością. Reszta grajków też super. Tu naprawde nie ma sie do czego/kogo przyczepić. Z drugiej strony każda maszynka czasem sie zatnie, ale mam nadzieje, że nie dziś. Farje może być trudno sie pozbierać. Ten ostatni wynik może siedzieć, gdzieś z tyłu w głowach. Grać mają kim, to wiemy. Tacy gracze, jak Aslund, Nygard, Ejdsel, czy Viksten gwarantują poziom. W ogóle w Karlstad bardzo fajnie i mądrze zarządzają klubem. Kadrowo drużyn nie dzieli przepaść. Są blisko siebie, ale jednak Skelle wydaje sie być bardziej kompletną drużyną, mającą nieco więcej jakości od swoich dzisiejszych rywali. Reszte SHL zostawiam Wam. Bardzo ciekawa kolejka. Rogle, Frolunda raczej też do grania.


Farjestad - Skelleftea - 2 ML - 2.15 - fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1800
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Sporo meczy w SHL i mozna cos wybrac
Ja zagladam do Angelholm i Osharskamn.
Rogle rozegrało 3 mecze. Pomeczyli sie z Brynas ale wygrana w Lulei pokazała ze jest potencjał. Polegli ze Skele ale wg mnie Skele to aktualnie najbardziej goracy zespoł i w formie, Malme zaskoczyło w pierwszej kolejce własnie Skelle a pozniej szczesliwie wygrali z Frolundą, jednak ich potencjał nie dorównuje gosodarzom, beda grac twardo ale wiecej wirtuozów u zieonych
Frolunda jedzie do Oskarshamn, i jdzie z nadziejami na 3 pkt , ktoe nie sa bezpodstawne. Trenerzy Fro po meczu z Malme dostali bure od władz , kibicow , a sami zawodnicy tez nie byli zadowoleni mowiac delikatnie. W meczu z Vaxio juz zagrali to co powinni choc moglo byc lepiej. Jest margines do poprawy. Dzis rywal , ktory mnie osobiscie nie przekonuje ani rosterem ani grą, co nie oznacza ze sie nie postawi bo tego mozemy byc pewni. Mysle jednak ze ekipa z Goteborga wywiezie tutaj conajmniej 2 pkt bo maja wszystko po swojej stronie

Rogle ml + Frolunda ml kurs ako 2,31

Ja jestem ciekawy w ktora strone pojda dzis Brynas i Linkoping . Czy w strone ekip z ktorymi trzeba bedzie sie liczyc czy bardziej w kierunku kolejnego rozczarowujacego sezonu, choc te mecze jeszcze o niczym nie przesadza bo mnostwo kolejek do konca.
Z tej dwójki dzis szedłbym w kierunku Brynas bo ich gra od poczatku wyglada lepiej niz wyniki a i przeciwnik bardziej w zasiegu
Kolega suomi suomi dobrze prawi o meczu w Karlstad. Skelle ma sowje momentum i mysle ze Farjestad bedzie miał kłopot z rewanzem, udało mi sie obejrzec lwia częśc tego meczu i jestem pod wrazeniem tego co zrobila Skelleftea i nie chodzi wcale o rozmiary wygranej a styl w jakim to zrobili
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj mamy powtórkę meczu pary Farjestad-Skelleftea. Dwa dni temu Skelle 6-0 , od początku jak wcześniej wspomniałem będzie trik 3 za 3 ...moim zdaniem Farjestad odegra się za te lanie. Na pewno lukną over 4.5. Kurs zacny 1.55 Kursy idą na korzyść gospodarzy. Skelle ma bardzo zgrane formacje, patrząc na to wszystko.Farjestad z kolei trzeciej porażki pod rząd na pewno nie bierze pod uwagę. W sobotę Farjestad ma Timra a Skelle podejmuje Orebro. A nawiasem mówiąc Skelle zawsze męczy się grając z nimi. Kwestia rozłożenia sił.
Farjestad 1/+3.5 kurs 2.56 Fortuna
Dzisiejsza kolejka nie rozpieszcza nas bo na oku mamy mecze Frolundy, Rogle i o dziwo mecz Leksand -Orebro.
Frolunda jedzie do Oskarshamm o zdobycie 3 pkt,łatwo nie będzie, ale po porażce z Malmoe chyba wzięli się za swoją odpowiedzialność wpadkę.
Rogle bardzo ciekawy zespół, ściągnęli z Bietingheim Sheena, na dodatek jest Tambellini i Zaar. Z Malmoe jest faworytem ale goście już na rozkładzie mają Skelle i Frolunde. Będzie walka.Jak już skłaniam się win Rogle jedna bramką przewagi w stylu 3-2.
Dużo myślę o meczu Leksand -Orebro...dziwi mnie kurs że gospodarze są faworytami, skoro wiadomo że Orebro umie grać z Leksand zwłaszcza na ich lodowisku🤔 Na papierze przeglądając sklady to mi wychodzi na 52/48 % ...może być wyrównany mecz. Ale można wspomnieć ich zażartą walkę ze Skelle w debiucie sezonu. W sobotę przetestują Frolunde na wyjeździe. Ciekawie...
Over 4 gole
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Kupon
Farjestad win po dogrywce kurs 1.70
Rogle win po dogrywce kurs 1.40
Frolunda win po dogrywce kurs 1.65
Karpat 1/+3.5 gola kurs 1.80
Fortuna
Myślę rozsądne opcje ,Pelikany wziąłbym z Lulea ,Frisk Asker plus Leksand z x 😎
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Vaxjo vs Brynas
Typ kazda z drużyn 2+ bramki
Oskarhamn vs Frolunda
Typ over 4.5

Ako 2.48 fortuna

Na szybko bp za chwilę mecze.

Obie ekipy maja swoje problemy z obrona. Dzisiaj w bramce teoretycznie po obu stronach słabsi goalie.

W drugim meczu zagraja ekipy które potrafią strzelać. Zwłaszcza miejscowi u siebie są mocno nieobliczalni. Spodziewam się bramek.
 
Ostatnia edycja:
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
cóż po kolejce która można nazwac cudy na pudy ...wszyscy faworyci poprzegrywali,Skelle jednak górą,ostatnie 2 minuty zaważylo o całym spotkaniu.Rogle ,Frolunda ,Lulea....no można cięzko powiedzieć.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj w DEL nic się nie dzieje, dlatego skusiłem się na dubelka w Szwecji:

Timra – Farjestad: Farjestad ml @1.70✅️
Frolunda – Leksand: Frolunda ml @1.50⛔
AKO @2.55 Fortuna
⛔

Krótko stawiam na faworytów. Mistrz SHL mierzył się dwukrotnie z aktualnym liderem szwedzkiej ekstraklasy Skelleftea i przyjął łącznie aż 12 goli. O ile ofensywa w rewanżu działała lepiej, tak potrzeba dołożyć do tego defensywę, bo takiemu klubowi jak Farjestad nie przystoi. Przyjezdni notują serię trzech porażek z rzędu i czas się przełamać. Timra świetnie zaczęła sezon, są tam posiłki z KHL, ale jestem zdania, że jest to dobry moment na przełamanie się Mistrza. Trzeba przede wszystkim wyciągnąć wnioski w grze w destrukcji. Frolunda jak przegrywa to albo w dogrywkach lub w rzutach karnych i co ciekawe jest to klub, który do tej nie odniósł porażki w regulaminowym czasie. Dzisiaj zawodnicy tego zespołu będą robić wszystko, aby zamknąć spotkanie w 60 minutach, wiedząc, że nie idzie im w dodatkowym czasie. Leksand blisko był odrobienia strat 0:4 z Orebro, ale ostatecznie się nie udało. Stawiam na gospodarzy i wierze w dobry występ Johanssona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Timra – Farjestad
Typ goście over 2.5

HV71 vs Oskarshamn
Typ obie drużyny 2+ bramki

ako 2.58 fortuna szkoda ze tak zawsze nie wchodzi :)


Zgodze sie z kolega wyzej co do BK, ze powinni siegnac po win. Ja jednak zdecyduje sie na ich gole poniewaz atak z duzym potencjalem vs bardzo przecietna obrona Timry.

w drugim meczu bramki... uważam że przy bardzo ofensywnie nastawionych gościach HV71 będzie miało swoje szanse. Z kolei Ortio w bramce miejscowych jak na razie nie stanowi zapory nie do przejścia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2762
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Frolunda vs Leksand
Typ goście over 1.5 bramki

Orebro vs Skelleftea
Typ obie drużyny 2+ bramki

Ako 2.43 fortuna

Nie skreślałbym gości tym bardziej że Frolunda w ostatnim czasie gra w kratkę. Leksand naprawdę ma niezły skład i pomimo że początek sezonu bez błysku, mogą dzisiaj zaskoczyć. W bramce gospodarze druga opcja Dichow Nissen. Mlody Dunczyk w pierwszym swoim meczu zagrał rewelacyjnie broniąc na poziomie powyżej 96 procent, ale jak wszyscy wiemy staty nie do utrzymania w dłuższej perspektywie czasu.

W drugim meczu liczę na bramki. Przede wszystkim Orebro zaczęło grać nieco lepiej po słabym starcie. Pisałem już kiedyś że problemy są w obronie po letnich odejściach. Niemniej, zaczął skuteczniej działać przód. Nieźle wyglada PP i dzisiaj mogą ukłuć. Goście mocno nakręcili się rywalizacja przeciwko BK. Trochę pewnie ze względu na ubiegły sezon, bo Skelleftea została przez nich wyeliminowana. Po dwóch efektownych zwycięstwach może przyjść małe rozprężenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2376
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis jeden mecz z SHL. Malme narazie mnie zaskakuje pozytywnie a Brynas na odwrót. Potencjał obu ekip jest podobny i gdyby nazwiska grały to gracze gosci powinni byc faworytem tego spotkania. Malme jeszcze nie wygrało w regulaminowym u siebie , dzis rywal w teorii łatwiejszy ale ja licze na przebudzenie Brynas, które stac na podjecie walki z Malme. W bramce gospodarzy golie ktory debiutuje w tym sezonie i troche probowal grac za oceanem ale nie wyszlo do konca. Mecz zapowiada sie ciekawie i licze ze Brynas dzis zagra lepiej niz z Vaxio, a stac ich na to

Brynas z x kurs 1,86 fortuna
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Orebro u siebie jest bez porażki. Mam nadzieje, że nic sie nie zmieni w tym temacie po meczu z HV. Ekipa z Behrn Arena po takim sobie początku sezonu w końcu zaczęła grać. Potencjał drużyny jest naprawdę duży. Po okienku transferowym troche obaw było o defensywę, ale jednak poprawili się w tym elemencie. Gra w przewagach też zaczyna sie kleić. Z przodu może cieszyć świetna gra Leino, który zeszły sezon miał po prostu słaby. Swoje cegiełki dokładają Abols, Eklind, Palmu, czy Mastomaki. Brakuje mi troche punktów ze strony Brome, ale mysle, że on w końcu odpali. Po ograniu Leksand, czy będącej w super formie Skelle drużyna na pewno zyskała sporo pewności. Teraz trzeba będzie utrzymać koncentracje, grać swoje i beniaminek z HV powinien zostać pokonany. Wielu fachowców od SHL przewidywało, że goście z Jönköping namieszają w tej kampanii. Bardzo solidny goalie ( nie będący póki co w optymalnej formie ) ciekawy i mocny atak ( Forsberg, Miele, Petersson, Tedenby, Boedker.... ) oraz dziurawa defensywa :) . Tak w skrócie wygląda obrazek drużyny HV.
Forma gospodarzy mnie przekonuje, rooster również. Do tego grają na swoim lodzie, gdzie są groźni dla każdego. HV może napsuć Ore troche krwi, ale porażka gospodarzy w moich oczach będzie sporym zaskoczeniem,

Orebro - HV - 1 ML - 1.6 - fortuna ✅

Trochę też kusi kierunek Leksand, bo to co wyprawia ostatnio defensywa Brynas, to nie jest poziom SHL. Średnio 4 paki w plecy na mecz i w pełni zasłużone ostatnie miejsce w tabeli. Doszło tam do małej awantury i być może to podziała mobilizująco na drużynę, ale Leksand to trudny rywal. Wystarczy napisać, że goście ograli w tym sezonie Skelle, czy Frolunde ( wiem, oni mają swoje problemy ). Brakuje Leksand troche kreatywności w ataku, ale z tyłu wyglądają naprawdę dobrze. Podoba mi sie ich skład. Jestem fanem między innymi Armalisa, czy Ruohomaa. Lubie ten klub i czekam aż nawiążą do swoich największych sukcesów z przed lat ( praktycznie zdominowali lata 70te. )

Brynas - Leksand - 2 ML - 1.95 - fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +785
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I ode mnie kilka słów do SHL. Przyznam sie szczerze ze nie doceniłem Malme. Zespół ten przeszedł przemiane pod koniec poprzedniego sezonu gdzie szorujac po dnie stery objał Tomas Kollar, ktory zwiazany był z Malme od konca swojej kariery zawodniczej gdzie przez dwa lata był kapitanem a pozniej był terenerem młodziezówek Malme a od listopad 2021 został asystentem gł trenera a w styczniu 2022 zustał mianowany głównym trenerem zespołu. Ekipa Jastrzebi od tego momentu zaczeła grac inny hokej a koncówke sezonu mieli bardzo udana i unikneli barazy. W przerwie miedzy sezonami nastapiły kosmetyczne zmiany bo Kollar postawił na stabilizacje. Wczesnie dobrał sobie graczy, zrobił porzadek w szatni, nawet utemperował Silvegardów. Na lodzie kazdy wie co ma robić, jest przygotowany fizycznie i taktycznie do kazdego meczu i to działa, w tym sezonie widziałem prawie wszystkie mecze z ich udziałem, i te wygrane to asolutnie zasłuzone zwyciestwa. Owszem troche szczescia potrzeba ale bez madrej gry nie da sie zrobic wyniku. Jutro znow czołowy zespoł pojawi sie w Skandia Arena i nie bedzie miał latwo. Lulea póki co ma kłopot. Odejscie takich graczy jak Omark, Andreasson, Walsted czy Lepisto zostawiło wyrwe i poczatek sezonu pokazuje ze nie łatwa te dziure załatac. Komarov to nie Omark ktory robił roznice i mial oczy dookoła głowy, na ten moment Lulea niby nie gra źle ale dobrze wcale i wg mnie jutro moga miec kłopot z gospodarzami, ktorzy sa swietnie przygotowani do kazdego meczu.

Malme ml kurs 1,95 fortuna⛔

Po głowie cały tydzien tez chodził mi mecz Orebro, który kolega wyzej napoczął. Orebro juz rok temu było stawiane w roli jednego z faworytow ligi, jednak pewne rzeczy ich przerosły, moze jeszcze za wczesnie na takie wnioski ale wydaje sie ze ten sezon powinien byc lepszy, ze liderzy dojrzeli a wzmocnienia sa trafione. Brome sie rozkreci , jestem o tym przekonany, bo to talent i z niejednego pieca jadł chleb, poki co Orebro wyglada solidnie, moze jeszcze za wczesnie na przyszycie łatki czarnego konia ale kirunek dobry. Ich rywal przed sezonem przez wielu ekspoertow był typowany do czolowych miejsc w lidze, ale jednak calowicie wymienony sklad potrzebuje czasu, choc ten biegnie. HV ma taka wade ze ma duza dysproporcje miedzy atakiem a obrona. Z przodu wielu znakomitych graczy, choc niestety na 6-8 tgodnu wypadł z powodu kontuzji Tedenby i to juz jest jakas strata, bo zawodnik ten potrafil zrobic roznice. W HV do poprawy bramka i obrona, a raczej powiedzialbym do wzmocnienia, bo bez tego ciezko bedzie nawet o PO. Licze na gospodarzy, którzy poki co wygladaja lepiej.

Orebro RT kurs 2,05 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1482
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Malmo vs Lulea
Typ x2
Vaxjo vs Frolunda
Typ kazda z drużyn zdobędzie 2+ goli

Ako 2.43 fortuna

Nie do końca wierzę w Malmo, które na starcie gra nadspodziewanie dobrze. Na uznanie napewno zasługują formacje specjalne bo czy PP czy PK w ligowy tabelkach jest wysoko. Dodatkowo w bramce dobra robotę wykonuje Marmendlind... chociaż zobaczymy jak długo. Ostatni mecz przeciwko Brynas niezwykle efektowny, ale umówmy się... obrona Brynas to jak narazie kryminał. Dzisiaj rywal zupełnie z innej pułki i dodatkowo podrażniony 2 kolejnymi porażkami. Niedźwiedzie trochę na własne życzenie przegrały z Linkoping i później na własnym lodzie z Vaxjo. W drugim meczu, Lakers rozegrało super dwie przewagi i jak się okazało to wystarczyło. Lulea waliła trochę głową w mur. I jakbym miał sie do czegoś przyczepić to właśnie ta ofensywa. Sytuację są ale nie ma bramek. Lulea za to świetnie wygląda w tyłach... Co akurat nie dxiwi. Dobra bramka plus bardzo dobry PK. Myślę że dzisiaj ogarną Malmo.

W drugim meczu idę w bramki. Vaxjo rozpędza się z meczu na mecz. Wszyscy zastanawialiśmy się jak będą wyglądać w tym sezonie... naraxie idzie to w dobrym kierunku. Super funkcjonuje wspomniany wyzej PP. I dzisiaj nie będzie to bez znaczenia bo Frolunda broni różnie. Z kolei Indianie będą gonić za punktami po oststnich slabszych wynikach i tutaj ich gra ofensywne powinna również przynieść trafienia. Biorąc pod uwagę że obie defensywy graja w kratkę. Myślę że tym bardzo realny.
 
Ostatnia edycja:
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj brakło czasu na analizę więc zrobiłem szybki kupon w postaci zdarzeń :
Farjestad-Rogle over 4.5 gola kurs 1.50
Orebro -HV71 over 4 5 gola kurs 1.52
Skelleftea- Timra handi (-0.5) kurs 1.57
Malmoe-Lulea over 4.5 gola kurs 1.62
Dokładka z ligi czeskiej Mlada win po dogrywce kurs 1.47
STS
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
A za mną chodzi jeszcze Frolunda. Były męskie rozmowy, w szatni jest ok bo tam doświadczeni zawodnicy trzymają porządek. Ostanie ligowe wyniki mówiąc delikatnie nie powalały. O ile gra z przodu jakoś wyglądała, dosłownie jakoś bo jak na ten potencjał to szału nie było o tyle z tyłu wyglądało to marnie. Czasem odnosiło się wrażenie że Fro chce po prostu strzelić bramkę więcej a Ty bramkarzu się martw. Taka gra nie mogła zaprowadzić daleko. Z Grenoble był w zasadzie trening ale można było zobaczyć światełko w tunelu. Dziś z Vaxio lekko nie będzie bo Lakers spisują się bardzo dobrze i grają mądrze pod przeciwnika. Jednak to Frolunda ma przewagę rosteru tylko trzeba to jeszcze umieć wykorzystać. Ja liczę dziś na pobudkę Indian bo przecież tam są cztery mocne formacje i liczę że Johansson zagra chociaż w połowie tak dobrze jak potrafi. Liczę na przełamanie Fro

Frolunda ml kurs 1,90 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Vaxjo vs Rogle
Typ kazda z drużyn 2 + bramek
HV71 vs Linkoping
Typ goście 1,5 bramki
Ako 2.24 fortuna

Ponawiam Typ w spotkaniu Vaxjo czyli obie 2+. W ostatnim meczu fantastyczne interwencję golkiperów utrzymały niski wynik. Lakers jak i Frolunda miały mnóstwo świetnych sytuacji. Dzisiaj Rogle powinno być bardziej wymagającym rywalem dla będącego w coraz lepszej formie Vaxjo.

W drugim meczu idę w kierunku Lwów które zaczęły grać bardzo przyzwoicie. Dobrze wygląda PP I moim zdaniem coś trafią w przewadze. HV 71 wyglądało bardzo słabo z Orebro... między innymi fatalnie bronili w PK. Dodatkowo bez wzspracia bramkarzy.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja stawiam w tej kolejce na gosci:
Orebro gra coraz lepiej , solidna defensywa i atak , ktory jeszcze wg mnie nie pokazał potencjału, mysle ze Timra ktora u siebie gra lepiej niz w delegacji nie zdobedzie pelnej puli punktow o ile w ogole uda jej sie wygrac bo mimo wszystko ławke maja krotsza.
Mistrz z Karlstad tez ma rywala o mniejszym potencjale i mimo ze nie bedzie łatwo to w ostatecznym rozrachunku powinni zgranac wygrana

Farjestad z x + Orebro z x kurs ako 2,2 STS✅✅

Tak patrze jeszcze na kursy na Lulea i wg mnie zdecydowanie zawyzony ten kurs. Frolunda zawodzi niestety i tu bym probował kierunku gosci bo mysle ze wracaja na dobre tory
Podobnie Malme, kurs z x do gry bo w Oskarshamn troche problemów w szatnii a goscie beda probowac zdobyc przynajmniej punkt po nieudanym poprzednim meczu, choc wynik nie oddaje tego co zostawili na lodzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1699
Do góry Bottom