>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SGB Premiership 2017 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Prawie połowa miesiąca, a tu cisza :razz:

Wolverhampton Wolves(-15,5) - Leicester Lions 1 @ 1,85 iForbet⛔

Mecz lidera z czerwoną latarnią, więc sprawa prosta. Wilki od początku sezonu robią swoje i przewodzą w Premiership. Skład już najmocniejszy, bo wraca Lindgren, który wczoraj udowodnił, że jest dobrze już po kontuzji. Poza tym mega mocne pozycje 1-5, bo każdy z tych zawodników u siebie jest w stanie pokonać wszystkich ligowców w Anglii, a dzisiaj mają obowiązek wygrywać ze słabeuszami. U gości kto jest? Nilsson, King i tyle. Może coś dorzuci Bjerre, ale tak naprawdę różnica w składach jest kolosalna, do tego zz za Garrity&#39;ego, które im tak naprawdę nic nie daje. Najbardziej obawiam się jokerów, ale mimo tego 16pkt przewagi to wcale nie jest jakoś bardzo dużo. Nie licząc punktów z jokera, to ja tutaj widzę jakieś 58:32, więc linia warta uwagi i gry.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Craig Cook over 10,5 @ 1,65 iForbet⛔10...
Cookie w rewelacyjnej formie. Awansował w super stylu do Challengu GP w Terenzano, gdzie pokonywał naprawdę solidnych rywali, potem mistrzostwo kraju bez problemów u siebie w Manchesterze, a dzisiaj mecz przeciwko KL na wyjeździe. Rywale niby nieźli, ale w tym sezonie już tam jechał i co? Zrobił komplet 15pkt! Liczę na 5 występów, a jeśli to się spełni, to wystarczy jedno zwycięstwo i same dwójki. Nie oszukujmy się Lambert czy Holder nie są na Wyspach w takiej formie, żeby ich nie pokonać. Batchelor chyba najtrudniejszy rywal, ale reszta spokojnie do ogrania. Najbardziej obawiam się jego kolegów z drużyny, żeby Fricke czy Bjerre nie pojechali super meczu i go pozbawili 15 biegu, ale to Brytyjczyk jest liderem zespołu i od niego zazwyczaj rozpoczyna się ustalanie składu na 15 bieg.
Hans Andersen over 10,5 @ 1,67 iForbet✅12
Duńczyk w tym sezonie w dobrej dyspozycji. Lideruje Orłowi Łódź, a w Poole jeździ bez zarzutu i przywozi sporo punktów. Dzisiaj rywal dość łatwy, bo jedynymi poważnymi rywalami są Nilsson i King, ale na Wimborne Road to nie powinni być zawodnicy, których się ma bać. Poza tym obok Kurtza głównym faworyt do 15 biegu, a zatem ja tutaj widzę jakieś 13pkt z jego strony, bo naprawdę mega strzelba Piratów z niego w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Craig Cook over 10,5 @ 1,65 iForbet⛔10...
Hans Andersen over 10,5 @ 1,67 iForbet✅12
Buki robią niezłe podpuchy z kursami 1,60 na overy zawodników.
Wczoraj dałem się nabrać na takie kursy
K.Nilsson over 6,5 (wynik 1,1,2,1)
M.Frickie over 5,5 (wynik 0,2,0,1)
Frik dwa miesiące temu na torze w King&#39;s Lynn (dokładnie taki sam mecz) zdobył 9+3 a dzisiaj 3
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Buki robią niezłe podpuchy z kursami 1,60 na overy zawodników.
Wczoraj dałem się nabrać na takie kursy
K.Nilsson over 6,5 (wynik 1,1,2,1)
M.Frickie over 5,5 (wynik 0,2,0,1)

Frik dwa miesiące temu na torze w King&#39;s Lynn (dokładnie taki sam mecz) zdobył 9+3 a dzisiaj 3
Ja wiem czy podpuchy... Po prostu takie linie wystawiają. Cookie jechał dobrze - 3x3 i miał do zrobienia 2pkt w ostatnich dwóch biegach, a wszystko spieprzył. Andersen dobrze, że zrobił komplet w 4, bo potem go odstawili.

W sumie zastanawiałem się czy nie zagrać na obu linie 8,5 w STS i jak się okazało tam byłoby lepiej, a kursy wcale gorsze nie były - różnica jakieś 0,1 w ako.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Somerset Rebels (-8,5) - Leicester Lions 1 1,90 ✅forbet

Gospodarze dzisiaj powinni wygrać bez większych problemów. Na swoim torze pozycje 1-5 bardzo mocne kazdy ma ok 2 pkt na bieg. Bardzo fajnie wyglądają dwie pierwsze pary bo nawet w przypadku jakiegoś słabszego biegu jednego zawodnika drugi może wygrać. Rezerwowi też na korzyść Somerset. U gości Nilsson i King powalczą reszta sporo słabsza. Pewnie będą używać Jokera i oby tam tylko nie doszło do wyniku 1-8. Widzę tu wygraną ok 12-16pkt.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - King&#39;s Lynn Stars (+20.5) @1.90 iforBet ✅
Wilki to wygrają na pewno, natomiast z taką niewiadomą jaką jest w obecnej formie Lindgren, wydaje mi się, że nie więcej niż +20. Oczywiście mają solidną drugą linię, więcej niż solidnego Thorssella, Masters też swoje punkty zrobi. Z drugiej strony tak na prawdę wszystko będzie zależeć od formy Holdera. Jak on zrobi dwucyfrówkę, a do tego coś dorzuci standardowo Batchelor i Huckenbeck, spokojnie pokryją handicap.
Poole Pirates - Belle Vue Aces @1.35 iforBet ⛔
Piraci na spokojnie dzisiaj biorą mecz. Zengi coraz lepiej w Lesznie sobie radzi pod nieobecność Nickiego, jest młody Kurtz i Holder, mega solidny w tym roku Andersen. U gości Bjerre + Fricke + Cook. Gospodarze w ogóle mają bardziej solidną i wyrównaną siódemkę, a goście w 3 mogą co jedynie powalczyć.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Zengi dzisiaj nie jedzie...
chyba skutki wczorajszego upadku
Ooo, to nie wiedziałem. Dzięki za info dla wszystkich, którzy będą tu zaglądać.

A od siebie dodam, że właśnie się dowiedziałem, że Lambert z King&#39;s Lynn też się wczoraj połamał, więc mega osłabienie. Pytanie czy pojedzie ktoś za niego czy ZZ.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Thorssell poniżej 11,5 - 1,70 [9]✅

Super wyniki notuje Thorssell ale czy będzie dziś na tyle mocny aby wykręcić minimum 12 oczek? 3x jedzie w parze ze Schleinem a ten też bardzo mocny. Nie jest powiedziane,że pojedzie w 15 biegu. Z rywali może Batchelor lub Holder urwą mu jakieś pkt. Nie będzie miał dzisiaj aż tak łatwo.

B.Kurtz - C.Cook 2 - 1,90 [10-14]✅

Kurtz tak świetną średnią wykręcił sobie ale jeździł z innym nr startowym - łatwiejszym. Dzisiaj przychodzi jechać mu pod 1! Dochodzi bardzo trudny bieg 12 (Bjerre , Cook , Andersen) Nie dosyć,że w parze z młodym Holderem który też jest mocny to jeszcze rywale bardzo wymagający. Cook ostatnio bardzo fajne wyniki kręci. Zdarzają mu się jakieś pojedyncze wpadki ale ogólnie te 10+ trzyma a Kurtz dzisiaj będzie miał strasznie ciężko.


J.Holder - M.Fricke 2 - 2,15 [12-7]⛔

Młody Holder łatwiejszy numer startowy i u siebie wysoka średnia. Jednak w parze z Kurtzem więc może coś tam straci. Ogólnie rywale z wysokiej póki. Fricke świetny sezon. Lata wszędzie. Tungate nie będzie mu zabierał pkt. Kurs taki nalezy pobrać.


Ch.Holder poniżej 9,5 - 1,65 [8]✅

Kazdy widzi jak wygląda jazda Chrisa. Jakieś tam postępy są ale nadal brakuje mocy. Jak pojedzie 1-2 biegi dobrze to w dalszej części się pogubi i jest lipa. Wczoraj w Toruniu beznadziejny występ. Dzisiaj rywale piekielnie trudni . Pozycje 1-5 takie że od każdego może wyłapać po 5-1 przy aktualnej jego formie. Nawet widać po wynikach na Wyspach,że Holder nie bryluje a to nie często nie zdarzało.

wszystko forbet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Troy Batchelor over 9,5 @ 1,8 iForbet✅13
Dzisiaj ZZ za Lamberta i wszyscy mogą za niego jechać. To oznacza również dodatkowy start dla Troya. Uważam, że jest pewniakiem w barwach KL do biegu 15. No bo kto ma tam jechać? Jorgensen to śmiech, Holder w średniej formie, a Huckenbeck już taki mocny nie będzie, jak przejdzie pod numery 1-5. Batch jest liderem KL w tym sezonie i musi to udowodnić, choć minusem będzie jego przejście pod numer 1, gdzie będzie miał trudniejszych rywali. Tak czy siak musi dzisiaj coś zapunktować na Wilkach, mimo że tam ekipa jest bardzo mocna. Jesli pojedzie 6x, a na to się zanosi, to wystarczy 4x2pkt i 2x1pkt, a to jest w stanie bez problemu przywieźć na swoich kolegach w dużej mierze.
Brady Kurtz over 9,5 @ 1,67 iForbet✅10
Niska linia na Kangura i również warto brać. Brady u siebie jest bardzo mocny - ponad 2 średnia. Dzisiaj pod 1, więc trochę trudniej, ale powinien dzisiaj pojechać 5 razy. Niestety nie może jechać jako zz-etka za Zengiego, ale mimo tego na Wimborne Road jest mocny, więc nawet 5x2pkt starcza do pokrycia linii, a u siebie nie wierzę, żeby nie wygrał przynajmniej raz czy dwa.
Hans Andersen over 12,5 @ 2,15 iForbet⛔7
Kurs wzrósł więc szkoda przejść obok tego obojętnie. Skoro ma jechać 6 razy, to linia nie jest bardzo trudna. Pamiętajmy, że Hans u siebie to jeszcze wyższa półka niż Kurtz. Do tej pory występy u siebie takie: 12(5), 8(4), 10(5 w tym wykluczenie), 9(5), 10(4), 11(5), 12(4). Jak widać wysoka klasa i moim zdaniem dzisiaj, mimo naprawdę trudnych rywali jest w stanie z nimi wygrywać i tutaj zrobić wynik w okolicach 14pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Truskawka na torcie!
F. Lindgren zdobędzie &quot;płatny&quot; komplet punktów (z bonusami)?
Nie @1.75 iforBet ✅
Ja rozumiem, że Wilki są wielkim faworytem i w ogóle, ale bez przesady. Przecież Fredka nie jest w optymalnej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Truskawka na torcie!
F. Lindgren zdobędzie &quot;płatny&quot; komplet punktów (z bonusami)?
Nie @1.75 iforBet
Ja rozumiem, że Wilki są wielkim faworytem i w ogóle, ale bez przesady. Przecież Fredka nie jest w optymalnej formie.
jesli np. zdobędzie 3,3,3,3 i go nie puszczą w 15 biegu to jak rozliczy iforbet?
już wiem
Otrzymałem informację z działu bukmacherskiego, że w tym wypadku zakład zostanie rozliczony jako TAK, bo 4-krotnie po 3,3,3,3 punktów da komplet możliwych punktów. Inny przykład to zakład zostanie rozliczony na TAK jakby pojechał tylko raz i wygrał.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Swindon - Wolverhampton (-4,5) 2 - 1,80 forbet ⛔
Dzisiaj gospodarze jadą bez swoich dwóch gwiazd więc bez Doyle i Morrisa których średnie wynoszą dużo ponad 2,0pkt na bieg. W ich miejsce wystąpią Batchelor i B.Kurtz. Są to dobrzy zawodnicy ale na pewno nie jest to gwarancja aż tak wysokich zdobyczy pkt jak brakująca dwójka. Dzisiaj bardzo ciężkie zadanie przed gospodarzami bo przyjeżdżają bardzo mocne Wilki. W miejsce Howartha pojedzie King. Uważam,że dużą różnice zrobią zawodnicy z nr 2-4. Lindgren , Schlein , Thorsell czy Masters to zawodnicy których stać na wygrywanie biegów a para Schlein - Thorsell powinna tu w każdym biegu wygrywać i powiększać przewagę. Z pozycji 6-7 może i lekka przewaga gosp. jednak u gości jedzie Starke który już startując pod trudniejszym nr potrafił zdobyć kilka ważnych pkt więc liczę,że dzisiaj jako rezerwowy również zapunktuje. Według mnie wygrana 8-12pkt gości to nie będzie żadne wielkie zaskoczenie dlatego takie handi biorę z pocałowaniem ręki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom