>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sevilla - Szachtar Donieck [1/2 finału LE] - rewanż [5 maj 2016]

Status
Zamknięty.
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Shakhtar
Typ: kornery over 11,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Na jutro przenoszę się na boisko Sevilli gdzie będzie rozgrywany mecz rewanżowy półfinału Ligi Europejskiej. W pierwszym pojedynku Szachtar zremisował 2:2 z ekipą z Hiszpanii. Faworytem do zwycięstwa jak i do awansu jest Sevilla ja jednak zagram w ten mecz pod kątem kornerów. Pierwszy pojedynek był bardzo ofensywny gdzie zobaczyliśmy 13 rożnych. Podejrzewam, że rewanż będzie równie ofensywny i zobaczymy kilkanaście kornerów. Szachtar na pewno rozpocznie od ataków, ponieważ do awansu potrzebuje coś strzelić. Sevilla moim zdaniem nie będzie grać na 0 do 0. Także postara się zaatakować co może dać nam kilka rożnych. Forma Sevilli u siebie:
z Betisem 8;
Z Deportivo 10;
z Bilbao 9;
z Sociedad 8;
z Basel 12;
Widać, że u siebie są bardzo ofensywnie nastawieni i potrafią obijać bramkę rywala.
Szachtar na wyjeździe:
z Odessą 9;
ze Stal Dnipro 5;
z Bragą 8;
z Anderlechtem 1;
z Dnipro 4;
Szachtar nabija według statystyk trochę mniej niż jutrzejszy przeciwnik jednak także potrafi atakować.
Reasumując nie spodziewam się &quot;szachów na boisku&quot;. Obie ekipy powinny atakować i nabić minimum 12 kornerów, które pozwolą mi rozliczyć typ na plus. Pozdrawiam
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Shakhtar
Typ: Gospodarze - posiadanie piłki over 53,5 %
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Różnego typu statystyki meczowe dobrze mi idą, więc dziś spróbuję posiadani piłki ;) Pierwszy mecz rozgrywany na Ukrainie zakończony wynikiem 2-2 daje awans dzisiejszym gospodarzom. Jednak wystarczy 1 bramka dla Shakhtaru i Hiszpanie będą musieli gasić pożar i atakować raz po raz. Z drugiej strony nie sądzę, żeby Sevilla oddała inicjatywę gościom i czekała na ich ataki na własnym stadionie. Sevilla na wyjazdach i u siebie to 2 zupełnie różne drużyny, a mimo to w pierwszym meczu mieli posiadanie na poziomie 53%. Myślę, że jutro posiadanie Sevilli będzie gdzieś w granicach 57-60%. To teraz trochę statystyk:
5 ostatnich spotkań Sevilli:
- Espanyol 58
- Shakhtar 53
- Betis 56
- Gijon 53
- Deportivo 58
5 ostatnich domowych spotkań Sevilli:
- Betis 56
- Deportivo 58

- Bilbao 47
- Sociedad 65
- Basel 60

5 ostatnich spotkań Shakhtaru
- Dynamo Kijów 46
- Sevilla 47
- Odessa 73 (ale to ousider - 19 punktów w 24 kolejkach)
- Oleksandriya 63
- Olimpik Doniec 57
5 ostatnich wyjazdowych spotkań Shakhtaru + kilka z pucharów
- Odessa 73
- Oleksandriya 63
- Stal Dniprodzerzhynsk 64
- Braga 45
- Anderlecht 42
- Schalke 46
- PSG 46
- Real 50
5 ostatnich domowych meczów Sevilli to pokrycie linii. Natomiast w przypadku Shakhtaru ciężko jest porównywać mecze z ligi ukraińskiej, gdzie Shakhtar wraz z Dynamem Kijów zdecydowanie odstają od reszty stawki. Dlatego dodałem kilka spotkań pucharowych - Braga, Anderlecht, Schalke, PSG, Real. Tylko w jednym z tych 5 spotkań Shakhtar miał posiadanie większe niż 46,5%. Myślę, że jutro ten trend się nie zmieni. Sevilla ma już pewne eliminacje do LE w przyszłym sezonie - ani nie przeskoczą na 5. miejsce dające pewny udział w LE, ani nie spadną z 7. miejsca. W związku z tym wszystkimi siłami mogą się skupić na tegorocznej LE i po raz 3. z rzędu sięgnąć po puchar całkowicie dominując te rozgrywki od kiedy przeszły reformę w w sezonie 09/10.
Oprócz tego polecam jeszcze jutro over 6,5 rożnych LFC lub over 10,5 w meczu ;) Powodzenia!
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witam szanowne grono graczy. Mój skromny typek na dziś wydaje się być dość interesujący. Sevilla Vs Shakhtar ilość rzutów rożnych w całym 90 minutowym spotkaniu. Próg 10,5 i wydaje mi się że będzie więcej(+). W pierwszym spotkaniu było ich 13 (5+8). Hiszpanie statystycznie u siebie w ostatnich 10 spotkaniach mają średnią: 8,7, natomiast Ukraincy na wyjazdach ostatnich mają średnią: około 5. Wydaje się że kurs 1,7 na linie 10,5 dla obu jest dość interesujący. Można też pomyśleć na 6,5 dla gospodarzy 1,75.
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Witam.
Mój typ na dziś: Sevilla popełni więcej fauli(w tym dogrywka) @3.5 Unibet
Analiza: Sevilla gra coprawda u siebie, ale to nie zmienia faktu, że grają prawie zawsze ostrą piłkę, taki jest poprostu ich styl. Częste przerywanie akcji faulem i nastawianie się na szybka kontrę. Szachtar natomiast nie fauluje aż tak często i raczej nastawiony jest na atak pozycyjny i grę kombinacyjna. Myślę, że ten mecz nie będzie łatwy dla sevilli i warto spróbować. Kurs według mnie powinien oscylować na poziomie 1.7 i nawet jeśli ten typ nie wejdzie to i tak uważam, że warto było go zagrać. Sorry za ewentualne błędy, pisze tutaj 1raz i w dodatku z telefonu. Pozdrawiam.

Edit: ✅✅✅
Mówiłem, że promocja ???? Kto skorzystał poproszę o reput :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom