>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2021/2022 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-06-1 o 08.12.44.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png

Z racji, że dość dużo się dzieje jeszcze przed Mistrzostwami Europy to lecimy z nowym tematem.

Co działo się do tej pory?
  • OFICJALNIE: Jose Mourinho nowym trenerem AS Roma.​
  • OFICJALNIE: Antonio Conte żegna się z Interem Mediolan.​
  • OFICJALNIE: Inzaghi opuszcza Lazio i przejmuje Inter Mediolan.​
  • OFICJALNIE: Gennaro Gattuso zostaje nowym trenerem Fiorentiny.​
  • OFICJALNIE: Roberto De Zerbi opuszcza Sassuolo i przenosi się do Szachtara Donieck.​

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Gianluigi Buffon będzie znów bronił barw Parmy - poinformował klub zaplecza włoskiej ekstraklasy. Buffon podpisał w czwartek dwuletni kontrakt z ekipą, która spadła w minionym sezonie z Serie A.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Lazio Rzym potwierdziło, że nowym trenerem zespołu został Maurizio Sarri. Sarri podpisał umowę z Lazio do czerwca 2023 roku.

OFICJALNIE: Aleksander Buksa został zawodnikiem Genoi.
 
krzysiek74 97,7K

krzysiek74

Użytkownik
Naszym nabytkiem w tym letnim mercato został Nicolás Iván González.
Ten urodzony 06.04.1998 roku w Belén de Escobar (miasto w Argentynie, położone w północno-wschodniej części prowincji Buenos Aires) jest lewym napastnikiem pozyskanym ze Stuttgartu.
W minionym sezonie w Bundeslidze wystąpił w 15 meczach i strzelił 6 goli.
Nico (mierzący 180 cm ) jest też reprezentantem Argentyny i zdobył ostatnio Copa America.
Umowa została podpisana do 30.06.2026 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
krzysiek74 97,7K

krzysiek74

Użytkownik
Dusan Vlahović jest celem numer jeden Tottenhamu. Według "The Telegraph", Anglicy chcą złożyć ofertę opiewającą na około 60 milionów. Spurs chcieliby go pozyskać niezależnie od tego, czy Harry Kane zostanie sprzedany, czy zostanie.

Niepewna przyszłość Pezzelli i Milenkovicia napędza manewry rynkowe wokół fioletowej obrony. Jak pisze Tuttosport, Fiorentina trzyma Nastasicia, z którym jest już porozumienie (zamrożone), lecz może zostać odblokowane, gdy tylko ktoś odejdzie. Rewolucja w obronie obejmuje również dwóch młodych ludzi: Lovato z Hellasu i Cistana z Brescii którzy mogą być nowymi twarzami w obronie Violi, gdy tylko pojawią się intrygujące propozycje za dwóch odchodzących środkowych obrońców Fiorentiny.

Szymon Żurkowski wypożyczony z opcją wykupu przez Empoli za 5 mln. Fiorentina zatrzymała opcję kontr wykupu za 6 mln euro.

Fiorentina szuka registy choć oczywiście rolę tę będzie pełnił Pulgar. Fioletowy klub ma na oku trzy profile, jak donosi Corriere dello Sport: Sensi z Interu Mediolan, Skhiri z FC Koln i Torreira z Arsenalu. Ten ostatni, który właśnie wrócił do Londynu z wypożyczenia w Atletico Madryt, jest na szczycie listy ze względu na swoją znajomość włoskiego futbolu i jakość jaką prezentował. Wczoraj pojawiły się pogłoski że Fiorentina jest zainteresowana również 23-letnim urugwajskim pomocnikiem Nacionalu Gabrielem Nevesem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
krzysiek74 97,7K

krzysiek74

Użytkownik
Inter ma na oku Vlahovicia jeśli Lukaku zdecyduje się na przejście do Chelsea.Oprócz naszego Serba klub z Mediolanu ma również chęć na Duvana Zapatę,lecz Atalanta rozpoczyna temat od 45 mln.Nasz bomber młodszy i bardziej by im pasował do długoletniego projektu...
Co do Dusana to jeszcze jest w grze Tottenham który nadal nie wie co z Keanem i transferem do Manchesteru City.
Dla nas najgorzej gdy transfer ewentualny dojdzie do skutku późno i tuż przed ligą będziemy szukać następcy...co wówczas?...last minute Belotti?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Spamujcie buki w Pl o lepsze oferty h2h i top10, top15 Serie A, moze w koncu sie uda jak napisze wiecej osob, ze coś wystawią, bo to co teraz to jest kopiuj wklej od jednego buka. Obiecuje, ze wstawie wtedy pare perełek na ten sezon :)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja każdego buka sledze, juz prawie wszedzie jest coś, ale to jest glownie na top zespoly i bardzo zbliżone. Czekamy na h2h wszystkich zespolow, top10, top15. Bedzie sporo fajnych opcji jesli to sie pojawi
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Denzel Dumfries przeszedl z PSV Eindhoven do Interu Mediolan za 12,5 miliona euro plus dodatkowe 2,5 miliona w bonusach. Holender złożył podpis pod czteroletnią umową z nowym pracodawcą.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Start ligi tuż tuż, a w temacie żadnych typów. W takim razie ja zacznę ze swoim typem długoterminowym na zajęcie przez Romę miejsca w top4. Nowy trener w postaci Jose Mourinho poczynił bardzo ciekawe i potrzebne transfery, szczególnie w ataku, gdzie do drugiego najlepszego strzelca drużyny w zeszłym sezonie - Mayorala, dołączyli Abraham i Shomurodov, należy nadmienić, że do Interu sprzedany został Dzeko. Linia pomocy nie została wzmocniona, ale też nikt istotny nie odszedł, osobiście liczę, że Zalewski dostanie parę szans na grę, bo chłopak potencjał ma bardzo duży. Obrona zyskała Matiasa Vinę mającego zastąpić na lewej stronie kontuzjowanego Spinazzolę. Na pozycję bramkarza sprowadzony został doświadczony Portugalczyk Rui Patricio. Potencjał drużyny jest bardzo duży, jeżeli wszystko zagra, to Roma powinna spokojnie skończyć w pierwszej czwórce.

Roma w top4 @2.50 etoto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +334
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Juventus w końcu dopiął swego i sprowadził Manuela Locatellego z Sassuolo.
Locatelli podpisał umowę ważną do końca czerwca 2026 roku, jednak formalnie został jedynie wypożyczony na okres dwóch sezonów - do 30 czerwca 2023 roku, lecz w porozumieniu pomiędzy klubami znajduje się zapis o obowiązku wykupu. Zostanie on aktywowany, kiedy tylko „Bianconeri” zdobędą swoje pierwsze punkty w kampanii 2022/2023.
Transfer zamknie się maksymalnie w 37,5 miliona euro - 25 milionów euro podstawy płatnej w ratach przez trzy lata oraz 12,5 miliona euro bonusów.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Liczba zwyciestw mistrza
Poniżej 27.5 1.80 superbet


Juve bedzie mistrzem bo dla mnie innej opcji raczej nie ma po przyjsciu Locatelliego, ale nawet za najlepszych lat dominacji kręcili się koło tego wyniku. Teraz to wszystko jest bardziej wyrównane, do tego dochodzi gra w Lidze Mistrzów. Roma z Mourinho+ pare transferow, Inter z Dumfriesem, Barellą, Milan, Napoli z kapitalnym Ounasem (tak wiem, ktos sie oburzy, ale dla mnie jak Insigne odejdzie to on bedzie grał głównie, a poprzedni sezon dla mnie pomimo gry w Crotone mega), Atalanta z fajnymi transferami, Lazio ze starym wyjadaczem ligii, do tego pełno ciężkich wyjazdow, a pamietajmy, ze teraz beda kibice, wiec gospodarze dodatkowa motywacja, czy to na Sardynii, czy Mapei, no wszedzie zawsze bedzie sie troche ciezej grało.
Ja obrałem sobie w tym typie Juve jako odnośnik, wiec pod to pisze, bo przepraszam bardzo, ale bez la mnie Inter o top4 moze sie pobic. Do tego ostatnio uzgodnili, zaległe mecze w kwalifikacjach w strefie Ameryki beda we wrzesniu i pazdzierniku, tam co najmniej 1 mecz koliduje z ligą i pewnie zabraknie paru graczy w serie a. Pamietajmy, ze to wlasnie Juve ma najwiecej przedstawicieli. Typ dla mnie jeden z lepszych na ten sezon.


Udinese- Bologna 2
Spezia- Cagliari 2
Ako: 2.60 totolotek


Bet nr 1 dla mnie tego sezonu.
Udinese bez 3 najlepszych graczy, Musso to co mecz cos wyciągał, spokojnie top3 bramkarzy poprzedniego sezonu, obecnie w Atalancie, Bonifazi lider defensywy, jakby nie patrzec to Udinese słynelo wlasnie z tej formacji, poszedł do Boloni. De Paul- kapitan, wykonawca stalych fragmentow, wszystkie akcje przez niego, lider, ciezko bedzie go zastapic w Udinese. Zreszta [CUT] Udinese i Watford to tez sam wlasciciel, przychody w Udinese z transferow to ponad 50 mln, a w Watford ponad 10 na minusie wydane + pewnie jakies nowe kontrakty dla zawodnikow po awansie do Premier League. To jest biznes, a pieniadze sa wieksze w Anglii, wiadomo w co inwestuje, tam kazde jedno miejsce na koniec sezonu jest pare razy lepiej płatne niz we Włoszech. Dla mnie Udinese walka o utrzymanie w tym sezonie.
[CUT] mac to co sie stalo w pucharze jest nie do opisania, ale prosze na to nie patrzec. Tam co najmniej 3 bramki zawalił debiutant zu19 + pierwszy karny to jego wina. Tam kompletnie nie bylo bocznych obroncow, a wiekszosc goli to po akcjach z tego sektora. Nie bylo Tomyashu, De Silvestriego, Dijksa czy Hickeya- wszystko to prawa lub lewa obrona. Mniejsza z tym, Mihajlovic wkurzony po konferencji i ladnie po wszystkich jechał, moze to i lepiej pod taki typ, po co te puchary, skupimy sie tylko na lidze.
Dla mnie Bologna ma fajna pake i nie dlatego, ze im kibicuje, ale czysto sportowo. Wzmocnili obrone- przyszedl Bonifazi, jeden z lepszych graczy Udinese, jest do tego Soumaoro, ktory juz i tak poprawił gre defenswną druzyny Sinisy. W koncu nie ma drewnianego Danilo, jezeli Tomyashu zostanie, a to naprawde jest lider defensywny to jestem spokojny o ten typ. Do tego Szkot Hickey, o ktorego pytal Celtic, ale on chce zostac we Wloszech. Ostatni sezon sporo kontuzji, teraz z tego co wiem jest przygotowany. Środek pola mają na drużyne zaraz poza top6 - Soriano, Schouten, Svanberg, Domingez. Na skrzydle kapitalny Barrow czy Orsolinii. Jak ja bym chcial zeby Orsolinii w koncu zaczął grac zespolowo, jezeli on sie w tym poprawi to znowu pewnie pojawi sie opcja transferu do Juventusu.

No i perełka- przychodzi Arnautovic. Do kazdego klubu jakby przyszedl powiedzialbym, ze to osłabienie, ze względu na charakter. Mihajlovic to wyjątek, do niego Austriak nie podskoczy. Ja pamietam taka sytuacje z jednego meczu, chyba juz o niej kiedys wspominalem. Gary Medel nie cofnal sie po piłke, Mihajlovic jak go przywołał do linii i zjebał to Chilijczyk biegał nawet po autach za piłką :) W pucharze gol i tak naprawde to on wywalczył karnego po kapitalnym podaniu, dla mnie to moze byc mega wzocnienie, widac, ze mu się chciało, a to juz sukces, zresztą on własnie blyszczał u takich Twardych trenerow np. W Stoke. Tutaj lepiej trafic nie mógł, oby godnie zastapil Palacio.

Do tego transfer młodego napastnika Holendra, juz nie chce nic sugerowac, ale jego Tata grał dla Bolonii, ale jak liczby fajne 28 meczy w Bredzie - 15 bramek, oby godnie zmieniał Arnautovica, no i w razie co jest Santander, ale to szafa na ostatnie minuty.

Dla mnie Bologna top10, a Udinese walka o utrzymanie i pewnie miejsce max top15 :)

Kolejna para mega dla mnie.
Spezia to nr 1 do spadku. Tam nie ma praktycznie nikogo z poprzedniego sezonu, a przede wszystkim trener Italiano, ktory poszedl do Fiorentiny. Zatrudnili Motte, nawet nie chce mi sie tego komentowac, ale najlepiej to powiedzial dyrektor Spezii o tym „all in”. Wszystko na jedna karte, oni wiedza, ze to moze byc niewypał, ale tylko na to stac ich obecnie. Co do kadry, no nie chce mi sie wypisywac, ale juz to zrobie. Tam nie ma z 15 zawodnikow z tamtego sezonu? Wiekszosc byla na wypozyczeniu i kontrakty sie skonczyly po sezonie.
Ricci (29), Estevez (26), Agudelo (29), Chabot (25), Vignali (21), Marchizza (21), Ismajli (17), Agoume(12), Farias(29), Pobega(20), Saponara (9), Piccoli(18), Acampora( 14)
W nawiasie ilosc meczu w poprzednim sezonie. Robi wrazenie co?
Spezia na ten moment ma tylko 3 pomocnikow w kadrze, bo przeciez Leo Sena jest kontuzjowany. Z tamtego skladu został tylko Maggiore, do tego wzieli z rezerw Atalnaty Kovalenko i jest jakis młody Wloch do tego z serie c… No zostal Nzola, ale on bez formy, kontuzjowany. Verde jedynie to jakas jakosc, ale sam nic nie ogarnie. Zakontraktowali napastnika Mraza, ale zacytuje pewnego Pana z twittera:

„Samuel Mraz dziś debiutuje w Spezii w Coppa Italia.

Strzały - jeden niecelny
Liczba wygranych pojedynków 2/10
Na 18 kontaktów 8 strat
Dwa razy faulował”

Co do Cagliari to dzisiaj troche sie zdziwilem czytajac, ze nie chcieli Naingolana. Zeby to sie im nie odbiło bo Rog kontuzjowany, wiec na środek pola zostaje Strootman i Marin. Nandez ma obiecany transfer i mozliwe, ze Inter to wezmie. Klub z Sardynii ma to do siebie, ze mega zyskuja na swoim stadionie, tam te trybuny sa blisko i zawsze zapełnione. Fajnie w debiucie wyglądał Dalbert, sporo rajdow, z przodu lider Joao Pedro, do tego Pavoletti czy Simeone. Obrona z Godinem, do tego ten fajny Grek, ktory chyba jako jedyny obronca wykonuje wolne :) Dla mnie Cagliari spokojnie lepiej niz Spezia.

Spezia spadek
2.30 sts


O utrzymanie bedzie sie pewnie biła Spezia, Salenitara, Empoli, Venezia, no i moze jeszcze Udinese, Hellas i Genoa, bo Torino z Juricem odrzuce. Spezia to najgorsza z tych ekip dla mnie razem z Salenitara.
Salenitara niby tyle transferow, ale dwoch najlepszych strzelcow odeszlo do innych klubów.. Dla mnie razem ze Spezia faworyci do 2 ligii.
Empoli zatrzymało najlepszych strzelcow, tam jest fajny wlasciciel, układy chociazby z Napoli. Trener poszedl do Sassuolo, ale dla mnie i tak paka lepsza niz Spezia.
Venezia zatrzymala napastnikow, do tego 3 jak się nie myle dosyć poważne transfery Amerykanow, a wlasciciele sa wlasnie z tych rejonow to nie chce mi sie wierzyc, ze nie maja odpowiednich skautów.
Jednak Udinese, Hellas czy Genoa to lepszy poziom niz Spezia, beda sie bili o utrzymanie, ale koniec koncow ogarną ;)
Spezie biore dosyc mocno, sa 3 miejsca, a kurs fajny :)

Juventus- Inter 1
1.70 ewinner


Na mistrza 1.8, no moze 1.9, wiec tak bezpieczniej. Allegri zna lige, mistrza we Wloszech wygrywa sie defensywa, a Inter zatrudniajac Inzagiego moze zapomniec o dobrej obronie. Jego Lazio gralo raczej wesoly futbol, tutaj powinno byc podobnie. Do tego brak Hakimiego i Lukaku, sorry, ale Edina to zna polowe obroncow w serie a. Ja wiem, ile bramek Belg zdobyl biorac na plecy obronce, i uciekajac z pilka w strone bramki, albo asystujac, Bośniak tego nie potrafi i tyle w temacie. Jest Dumfries, niby ciagle bez kontuzji, wiec na plus dla Interu, ale to nie wystarczy. Juventus zatrzymal kazdego, pozbyl sie Demirala, przeciez ma 3 top srodkowych, do tego Locatelli, a wiec klasa w środku pola. Sciagneli tez Brazylijczyka za dobre pieniadze, pewnie jest tego wart. Dybala, ktory w ostatnim sezonie nie ogarnial, to wlasnie u Allegriego najlepsze sezony mial, on wie jak go ustawic. Do tego kapitalny Chiesa, Kulusevski, boki obrony czy Ronaldo. Jeszcze jak Morata dostawi noge w odpowiednim czasie, Juve bedzie mistrzem i tyle w temacie.

Atalanta- Milan 1
1.80 ewinner


Dla mnie tez to jest do gry. Atalanta fajne transfery, przede wszystkim Musso z Udinese, wiec topka bramkarza. Ciekawe co z Zapatą, oby zostal, wtedy juz w ogole fajny typ. Jest kapitalny Maehle, Gosens, Muriel, Malinvsky czy Pessina. Dla mnie Milan znowu nie bedzie mial podjazdu do Atalanty. Co z tego, ze wzieli Giroud, on musi dostac pilke, sam watpie, ze cos zdziala. Jak widze Leao czy Castillejo to odrazu Milan wydaje mi sie slabszy. Hakan w Interze, Kessi juz kontuzja i 2 tygodnie przerwy, Ibra tez z kontuzja, wroci podobno po reprezentacjach. Jeszcze chca Pobege znowu wypozyczyc, absurd!

Milan- Inter 2
2.20 lvbet


Pojebaly im sie kursy, wszedzie jest odwrotnie, wszystko opisane, korzytac.

Fiorentina- Bologna 2
4.00 lvbet


Żarty, buki na podstawie transfmarket chyba to oceniaja. Na ten moment dla mnie to jest 50/50. Nawet spojrzy juz na to transfmarkt- Fiorentina jest wyceniana na 240 mln, Bologna na 160 mln, ale ! Tam caly czas widnieja gracze, ktorzy juz sa w innych klubach i ta wartosc sie zmniejszy. Kouame jest w drodze do Belgii (8.5 mln), Pezzela idzie do Betisu ( 7.5 mln), a transfer Vlahovica jest na ostatniej prostej, tutaj Atletico albo City ( 40 mln). I juz ta wartosc nam sie wyrowna.
Dobra teraz bez głupot. Fiorentina ma nowego trenera- Italiano jest dobry, ale pamietajmy, ze Jego slaboscia jest obrona, sporo atakuja, ale zapominaja o tym aspekcie. W Spezii to co kolejke byly rotacje w def. Tutaj podobno ma przyjsc Nastasic z Schalke :) To juz w ogole bedzie smiesznie dla mnie, Pezzela to podatawowy stoper, dziwne bardzo. Jest Pulgar, ktory w formie kot, ale z ta forma slabo przez 2 lata. Jezeli u nowego trenera nie odpali to beda mieli problem. Do tego 2-3 graczy gra w reprezentacjach Ameryki PŁD, a juz pisalem o tym co bedzie we wrzesniu:)

Bologne juz opisalem i jak najbardziej taki kurs do gry.


Parma top1 w Serie B
4.00 superbet


Parma to dlugofalowy projekt, prowadzony przez kapitalnego Krause. Maja fajnych graczy, pozbyli sie nieudacznikow typu Gervinho. O tych dwoch Rumunow pytaja najlepszy kluby - Man i Mihaila, ale podobno nie sa na sprzedaz. Do tego doswiadczenie na bramke- Buffon, ktory narazie kontuzjowany. Sciagneli tez najlepszego strzelca Salenitary z serie B. Do tego doswiadczony nowo zakontraktowany Vazquez. Trener jest nowy, wygrał lige u23 z City, gdzie tam konkurencja jest naprawde duza. Uczyl sie od najlepszych, z czasem napewno to zaprocentuje.
Taki kurs warto, tym bardziej, ze buki zle to oceniaja. Dla mnie Parma, poukładana Brescia z Palacio albo Lecce z kapitalnym Code to biora. Nie wiem na jakiej zasadzie fawryzuja tez Benevento, ktore jest bez 8 pilkarzy? Monze bez najlepszych graczy?

Torino- Spezia 1
Juventus- Milan 1
Ako: 1.98 totolotek


Wszystko opisane wyzej, Torino ma Jurica i to powinno wystarczyc. Zagralo slabo w pucharze, do tego jakis uraz Belotti, ale na Spezie wystarczy. Do tego z biegiem czasu gra Torino bedzie lepsza, Juric z niczego w Weronie ogarnial to tutaj z Verdim, Madragora spokojnie da rady byc lepiej niz Spezia.


Dla zabawy bez opisu:
Hellas Werona- Bologna 2 1.55 ewinner
Torino- Genoa 1 1.80 totolotek
Roma- Lazio 1 1.70 ewinner
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +390
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Sassuolo - Sampdoria Lepsza Sampdoria 2.05 Superbet


Sassuolo właśnie stracili Locatelliego, odszedł De Zerbi który bije się o Lige Mistrzów z Szchtarem na liste transferową mają niby być wpisani Berrardi i Boga więc mogą, ale oczywiście nie muszą być spore ubytki bo okno jeszcze trochę otwarte jest. Ja to widzę tak że to może być przejściowy sezon dla Sassuolo zmiana trenera, sporo młodych rokujących zawodników. Samdoria jak to oni pewnie się pokręcą koło 10 miejsca skład przyzwoity w tamtym sezonie tylko jedna pozycja różnicy więc jak dla mnie jak najbardziej możliwe.

AS Roma vs Lazio Rzym Serie A 2021/22 - Kto lepszy Lazio Rzym 2.25 Etoto

Chyba te kursy takie są bo Mourinho przyszedł i chyba dlatego. Roma niby tam kupiła Abrahama i uzbeka do ataku. Bramkarza na lepszego wymienili to fakt, ale tam to szczególnie bym widział porządnego obrońcę bo Smalling początek miał znakomity, a potem niesamowity zjazd to co grał w zeszłym sezonie no to polska piłka kopana w całej okazałości. A Mourinho znowu się pcha w nie wiadomo co i robi jakieś dziwne transfery, a wiadomo że on żeby grać dobrze i dobrze punktować to obronę potrzebuje mieć bardzo dobrą no a w Romie tego nie widzę. Lazio zatrudniło Sarriego bardzo dobrych ruch bo spodziewałem się jakiegoś amatora i trochę wyprzedaży, a przyszedł bardzo dobry trener co ma własny styl i z tymi zawodnikami to widzę dobrze. Szczególnie że przechodzi na 4 z tyłu i nie będą musiały jakieś patryki biegać na boisku. Jedyny minus jak to zawsze transfery i ławka przyszedł Felipe Anderson jak wypali to spore wzmocnienie, Hysaj też wygląda na przyzwoity transfer no ale to trochę za mało. W kadrze trzech skrzydłowych to nie wiem jak to chcą grać, ale niby mowi sie o Pedro więc to słaby ruch ale zobaczymy. Jak dla mnie dalej lepsza 11 ma Lazio i trenera więc jak nie będzie jakiś wielkich kontuzji w Lazio to spokojny o ten typ jestem.

Serie A 2021/22 - Spadek Spezia Calcio 2.35 Etoto

Spezia w tamtym sezonie grając dobrą piłkę mając o wiele lepszy skład walczyli do końca o utrzymanie i nagle po tylu brakach, zmianie trenera i jeszcze nad nimi wisi zakaz transferowy to ja nie widze ich utrzymania szczególnie z tym trenerem co ma swoje ustawienia i taktyki z kosmosu. Tak są 3 nowe beniaminki, ale jeden zazwyczaj się utrzymuje i robi furorę jak Spezia czy Hellas wcześniej i w tym sezonie będzie podobnie szczególnie że Spezia wygląda na papierze blado i zdecydowanie po takim kursie warto pograć.

Genoa - Venezia Genoa lepsza 1.65
Inter Top4 1.22
ako:2.01
Superbet


Genoa to wiadomo dziady nie da się ich oglądać, a i tak zawsze się utrzymują i gdzieś między 13-15 miejscem sobie są. A Venezia może jakoś się utrzymają, ale nie widzę żeby byli lepsi niż Genoa. A Inter mimo ubytków dalej Top obrona, pomoc też bardzo dobra atak tak trochę ucierpi, ale nie z takiego czegoś Inzaghi coś lepił.

Król strzelców
Ronaldo 3.30 STS
Immobile 10 Etoto


Nikogo innego tu ja to nie widzę kto by mógł bić się o koronę. Ronaldo to wiadomo że będzie ładował bramy, a Immoblie za Sarriego powinien mieć sporo okazji na zdobywanie bramek i jak będzie skuteczny to spokojny wykręci 25-30 bramek. Przypomnę ze kiedy Sarri trenował Napoli Higuain 36 bramek i Mertens 28, a jak Juventus to Ronaldo strzelił 31 bramek więc jak najbardziej możliwe, a już 3 razy zdobywał koronę króla strzelców
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo - Sampdoria Lepsza Sampdoria 2.05 Superbet


Sassuolo właśnie stracili Locatelliego, odszedł De Zerbi który bije się o Lige Mistrzów z Szchtarem na liste transferową mają niby być wpisani Berrardi i Boga więc mogą, ale oczywiście nie muszą być spore ubytki bo okno jeszcze trochę otwarte jest. Ja to widzę tak że to może być przejściowy sezon dla Sassuolo zmiana trenera, sporo młodych rokujących zawodników. Samdoria jak to oni pewnie się pokręcą koło 10 miejsca skład przyzwoity w tamtym sezonie tylko jedna pozycja różnicy więc jak dla mnie jak najbardziej
Oni to wszystko przemyśleli na temat Locatelliego- przeciez przyszedł niby mega talent na środek pola Brazylijski, według transfmarkt 15 mln wartosc, do tego wrócił z wypożyczenia Frettesi z kapitalnymi statystykami w serie b, nawet w 11 sezonu sie znalazł. Do tego trener, ktory wygrał serie b z Empoli i to nie na jakims farcie, tylko mega ofensywny styl, podobno do tego Zerbiego. W Sampdorii D’Aversa, ktory nie potrafił utrzymac Parmy w Serie a, wiadomo tam mniejszy budżet, ale gra w defensywie to była śmieszna.
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Wiadomo wszystko się zgadza, ale nawet De Zerbi pierwszy sezon szału nie robił tylko 43 punkty, ale jakoś Sampdoria wydaje mi sie stabilniejsza na ten sezon niż Sassuolo. A co do trenera F.Inzaghi z Benevento też rekordy w serie b bił, a w Serie A sobie nie radzi. D’Aversa też nie wiem po co wracał do tej Parmy znowu jak nie chcieli mu zrobić transferów i sie pokłócił i wrócił jak już mieli bardzo nieciekawą sytuacje, ale wcześniej w Parmie robił dobrą robotę. Wole jednak tą Sampdorie bardziej stabilną i doświadczoną niż Sassuolo trochę po zmianach i sporo tam młodych jest no ale zobaczymy co to będzie.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Moim zdaniem warty gry jest typ na spadek Udinese. Nie będę powtarzał wpisu B barlo123, bo praktycznie wyczerpał temat i pozostaje mi tylko się zgodzić, że będą walczyli do końca o utrzymanie, oraz pobrać ciekawy kurs.

Udinese spadnie z ligi @7.00 fortuna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom