>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sapphirebet - klon ruskiego dla polakow

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://sapphirebet.com/pl/live/ - klon ruskiego, wysokie oceny w necie nawet maja. przyjmuja polakow, ma ktos u nich konto? ja dzis zalozylem i sobie potestuje.



Copyright © 2019 - 2020 «SapphireBet»
Sapphirebet is owned and operated by Hermes Consulting Company N.V. (reg. address: International Business Management Company B.V. Orionweg 5C Willemstad Curaçao, CW; reg. №: 145995) as a Licence Holder (Curacao license No 8048/JAZ2018-014)

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja gram w polsce na googlowskim dns a czasem przez alternatywne linki wchodze i tyle. wczesniej korzystalem z norweskiej karty, ale to jak w norwegii pracowalem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dam znac po meczach kwalifikacyjnych do euro kobiet, ktore beda jutro. jak limity maja przejsc to pojawia sie jutro wieczorem hehe xd chociaz wlasciciel jest inny niz ruskiego byc moze softa moze juz miec wiecej firm niezwiazanych z ruskim.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Limity przejda wcześniej czy później. Czasem jest to automatyczne a czasem po kilkunastu dniach. Kwestia czasu. Przerabiane na wszystkich klonach. Tutaj dopiero zakladam ale minusem jest brak apki. Jak przyblokują to bedzie trzeba kombinowac bo czasem nawet vpn nie pomaga
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
niewiadomo czy przejda... to jest inny wlasciciel i firma zalozona w 2019r. jest duzo wiecej klonow ruskiego niz sie ludziom wydaje...

np. ten klon tez jest dla polakow https://ceb5dy0ar2mb.com/?cid=392941570 ale ma slabe opinie na trustpilot.

reszta klonow po za betwinner ma taki sam komunikat jak ruski czyli 'strona w trakcie aktualizacji...'

rynek bukmacherski stale sie rozwija... to ze na tym forum sa wymienione tylko najpopularniejsze firmy nie oznacza to, ze to wszyscy dostepni bukmacherzy dla polakow... nie wiem czy to w ogole 1 procent jest...nie no przesadzilem z 5 procent bukmacherow tutaj pewnie jest wymienionych patrzac na rynek.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
niewiadomo czy przejda... to jest inny wlasciciel i firma zalozona w 2019r. jest duzo wiecej klonow ruskiego niz sie ludziom wydaje...

np. ten klon tez jest dla polakow https://ceb5dy0ar2mb.com/?cid=392941570 ale ma slabe opinie na trustpilot.

reszta klonow po za betwinner ma taki sam komunikat jak ruski czyli 'strona w trakcie aktualizacji...'

rynek bukmacherski stale sie rozwija... to ze na tym forum sa wymienione tylko najpopularniejsze firmy nie oznacza to, ze to wszyscy dostepni bukmacherzy dla polakow... nie wiem czy to w ogole 1 procent jest...nie no przesadzilem z 5 procent bukmacherow tutaj pewnie jest wymienionych patrzac na rynek.
Astekbet tez byl inny właściciel niby turecka a limity przeszly. Daj znac bo jestem ciekaw. Wszystkie ruskie mam zlimitowane. Chetnie bym skorzystal
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Astekbet tez byl inny właściciel niby turecka a limity przeszly. Daj znac bo jestem ciekaw. Wszystkie ruskie mam zlimitowane. Chetnie bym skorzystal
mnie astek oskarzyl o oszustwo i zamknal konto...marza z miejsca zwiekszona o 20 procent. w 22bet z miejsca limity 0zl w melbet z miejsca limity 221zl chyba mialem i marza zwiekszona o 20 procent. ja wczoraj konto zalozylem i z miejsca limitow nie dostalem dzisiaj poki co tez nie mam limitow.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
po kilkunastu dniach?
tam sie tyle nie da miec konta, chyba, ze ligi popularne gracie
Niech konto wytrzyma pare zakladow to bedzie dobrze
 
psychol32 419,4K

psychol32

Użytkownik
U mnie po pierwszym zakładzie brak możliwości zagrania kolejnego. Prawdopodobnie chodzi o weryfikację (w którymś z klonów tak miałem). Na czacie pisałem to kazali pisać na meila. Na meila od wczoraj nie odpisują. Póki co kasa zamrożona.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
U mnie po pierwszym zakładzie brak możliwości zagrania kolejnego. Prawdopodobnie chodzi o weryfikację (w którymś z klonów tak miałem). Na czacie pisałem to kazali pisać na meila. Na meila od wczoraj nie odpisują. Póki co kasa zamrożona.
hmmm ja u ruskiego nie mialem konta od 3 lat ale rok temu zakladalem w 22bet i mi limity przeszly. limitow nie mam poki co, ale nie moge sobie zagrac jednego spotkania 2 razy hmmm tak czy siak 2 wyplaty po 600zl bez weryfikacji przeszly.
 
psychol32 419,4K

psychol32

Użytkownik
U mnie to samo po zagraniu bonusem. W którymś klonie też tak miałem na początku to po weryfikacji przez jakiś czas mogłem dalej grać. Tu nie mogę z nimi się dogadać. Na czacie każą pisać na meila. Na meila nie odpisują. Udało się wypłacić depozyt bez obrotu i tyle mojej przygody z tą firmą.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A juz sie ludzilem, ze sobie tam troche popykam 🤣 Jedyny plus jest taki, ze limity i marze dopiero po jakims czasie sa nakladane a nie instant dlatego mozna sobie takie konto zalozyc do jednokrotnego zagrania czegos grubo tuz po zalozeniu konta.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jeden zaklad i po chwily limity z marzami przeciagniete z 1xbet. Zaklad wygrany. Zadanie dokumentow. Po poprawnej weryfikacji mail " The bookmaker reserves the right to refuse to accept a bet from any individual without giving a reason. Withdrawal is allowed." Tlumaczac " Bukmacher zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnej osoby bez podania przyczyny. Wypłata jest dozwolona." Po weryfikacji limity z kilku zl zmienione na 0zl na cala oferte.

1609350167580.png
 
Do góry Bottom