>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rzut królikiem a wygrana

S 0

sarek

Użytkownik
Witam,

Pytanie do Was, ktoś wygrał i dostał od nich już $ czy czekacie,

Mi za pierwszym razem udało się wygrać 25e, było to we wtorek, do 72 mieli się odezwać a tutaj nadal cisza. Napisałem do skrill ale jeszcze zero odpowiedzi a 25e po drodze nie chodzi ^^

Jakieś doświadczenie z tym ;)?
 
K 6

king_zales

Użytkownik
Trafiłem wczoraj w sam środek , wyskoczyło coś żeby pochwalić się na face ,ale taki podjarany byłem ( 100 EURASÓW),że nie zrobiłem screena myślałem że dostanę jakieś info na pocztę .. nie mam żadnego dowodu. Pamiętam jedynie ,że było jakieś info ,że się skobntaktują .. fajnie było by wygrać 4 stówki
/

daj znać jak coś się zmieni , również będę tutaj informował co i jak ;)
 
S 0

sarek

Użytkownik
Właśnie, było by opublikować na fb/tweet, ja screena też nie robiłem a dalej czekam na wiadomość od nich, mimo że napisałem.

Zobaczymy...
 
U 0

Usunięty użytkownik 69974

Gość
Ja wczoraj trafilem 5e, już dziś kasa wpłynęła także napewno bd wypłacać te wygrane.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Pytanie do tych co wygrali rzuconym królikiem-czy każdy z was dostał kasę na konto i czy wcześniej dostawaliście jakieś potwierdzenia/weryfikacje?
 
E 21

errorv

Użytkownik
Ja nadal nic nie dostalem. Pisalem do ich fb profilu, pomocy technicznej i 0 odpowiedzi. Dopiero na twetterze mi napisali, ze mam wyslac ID transakcji ktora wygrala. Wyslalem i czekam nadal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 6

king_zales

Użytkownik
Ja również nic nie dostałem . Napisałem do nich nie odpowiedzieli. Wydaję mi się ,że mogłem podać numer transakcji przed pojawieniem promocji i dlatego jest on nie ważny..
Szkoda 100 Euro , szkoda że nie odpisali.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
to są kpiny..
&quot;
Niestety Pan wygrał z numerem transakcji otrzymania pieniędzy i nagroda nie przysługuje Panu. Transakcje uprawniające do udziału w promocji są to jedynie płatności do naszych handlowców lub prywatnych kont Skrill.&#39;
 
E 21

errorv

Użytkownik
to są kpiny..
&quot;
Niestety Pan wygrał z numerem transakcji otrzymania pieniędzy i nagroda nie przysługuje Panu. Transakcje uprawniające do udziału w promocji są to jedynie płatności do naszych handlowców lub prywatnych kont Skrill.&#39;
&quot;Thank you for your email.
We would like to kindly advise you that as per the Terms &amp; Conditions of the Spring Fling promotion, only send money to end - users and merchant transactions are eligible for promotional bonuses.

Since your transaction is a withdrawal, you are not eligible for a bonus.&quot;
U mnie podobnie, ale z tego co czytalem w polskim regulaminie, wyplaty sie zaliczaly. Nie jestem tego pewien, nie robilem screena. Regulamin aktualnie jest niedostepny.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
to są kpiny..

&quot;
Niestety Pan wygrał z numerem transakcji otrzymania pieniędzy i nagroda nie przysługuje Panu. Transakcje uprawniające do udziału w promocji są to jedynie płatności do naszych handlowców lub prywatnych kont Skrill.&#39;
no to ja tez chyba musze sie pozegnac z wygrana
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
ja lecialem pokolei transakcje przeklejalem jakbym wiedział to bym tylko te wychodzace dawal bo tez ich mam multum i wtedy co trafilem to bym trafil niezaleznie od numeru ID cos czuje
a wieksze nagrody to wiadomo porozdawali miedzy soba i swoimi rodzinami
robia promocje wielce sie oglaszaja a pozniej na takich klamcow wychodza
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tylko nasuwa się pytanie dlaczego jeżeli dane numery nie mogły wygrywać,to czemu wgl dało się ich używać?I jeszcze bezczelnie wysłali przed chwilą maila,że gratulują zwycięzcom i cyt:&quot;Kicające króliki Skrill rozdały 50 000 EUR ponad 2700 zwycięzcom!&quot; .Ciekawego czy chociaż połowa osób dostała swoje wygrane...
 
Do góry Bottom