>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rumunia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wtorek 5.09.2023
Selimbar - Steaua Bukareszt
DW: 1:1
@6.00 Fuksiarz

Pachnie mi remisem w tym meczu. Selimbar bardzo dobrze wszedł w sezon, wygrywając wszystkie 4 rozegrane mecze i jak dotąd nie tracąc bramki. Co ciekawe, łącznie w tych czterech meczach zdobyli pięć bramek, które jednak finalnie zadecydowały o końcowym sukcesie. Solidna obrona sprawia, że minimalne zwycięstwa okazują się skuteczne. Uważam jednak, że piłkarze ze stolicy Rumunii postawią się silnemu rywalowi. Po czterech kolejkach również nie ponieśli porażki, ale dali się poznać jako mocno remisowy zespół. Jak dotąd 75% spotkań z ich udziałem kończyło się remisem. Dodajmy jeszcze, że dwa ostatnie bezpośrednie spotkania również kończyły się remisem (0:0 i 1:1) i podobnego scenariusza upatruję także dzisiaj. Początkowo zastanawiałem się nad bezbramkowym remisem, ale uznałem, że obydwie ekipy powinni strzelić po jednej bramce. Steaua po 4 kolejkach ma na koncie 9 goli co jest najwyższym wynikiem w lidze i myślę, że stać ich na przełamanie i tak już długiej serii gospodarzy bez utraty bramki.

kupon Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pol Iasi- Botosani
Typ: Florescu powyżej 1.5 celnego strzału
Kurs: 8.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...kłady-długoterminowe-typy.157372/post-7214038

Analiza:

Na wstępie zaznaczę, że mało wiem o lidze rumuńskiej. Miałem w tym meczu pograć czerwona kartkę bo spotykają się drużyny z dwóch ostatnich miejsc tabeli, a dodatkowo arbiter sędziujący to spotkanie lubi pokazywać czerwone kartki i to bardzo. Bukmacher chyba też to wie bo kurs na czerwień to ledwie 2.80.
Szukając jakiegoś innego fajnego kursu, rzuciło mi się w oczy to zdarzenie. Nie rozumiem tego kursu. Florescu jest napastnikiem, może nie jakimś wybitnym ale to jednak napastnik . Kurs 8 na 2 strzały napastnika ?! No ja koło tego obojętnie nie przejdę i śmiało w to wchodzę. W tym sezonie strzelił 2 bramki, a ile zaliczył celnych strzałów to nie wiem ( nie chcę mi się tego nigdzie szukać )
Botosani ma okazję opuścić ostatnie w tabeli. Myślę, że w tym meczu będą parli do przodu i kilka sytuacji sobie stworzą, s minimum 2 razy celnie na bramkę uderzy Florescu.
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rapid Bukareszt : CFR cluj
Typ: rzut karny w meczu
Kurs: 3.30
Bukmacher: ETOTO

Z dzisiejszej oferty wpadł mi w oko mecz w 1 lidze Rumuńskiej pomiędzy Rapidem a Cluj , sledząc mecze obu drużyn to bardzo często piłka jest ustawiona na 11 metrze boiska , i tak w ostatnich meczach Rapid miał 3 karne natomiast CFR zaledwie 1 ale najciekawsze jest H2H w którym praktycznie co mecz to karny a nawet dwa więc zdecydowałem się że i dziś piłka będzie na tym magicznym miejscu 11 metrów od bramkarza , sędzią jest pan Adrian Cojocaru który w tym szezonie w 5 spotkaniach które sędziował pokazał mnóstwo karteczek bo 29 żółtek i 2 bezpośrednie czerwone a więc można by też w tym spotkaniu szukać szczęscia w kartkach , nie podyktował on jeszcze ani jednej jedenastki ale wierzę że dziś taką decyzję podejmnie bo karnych także pokazuje sporo a i sam kurs przeszło 3 mocno mnie skusił na wapno .
 
Otrzymane punkty reputacji: +964
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Univ. Cluj - Sepsi
Typ: poniżej 2.5 gola
@1.67 Superbet

Przy poniedziałkowej niezbyt bogatej ofercie piłkarskiej wytypowałem spotkanie, które moim zdaniem pretenduje do miana underowego. Gospodarze na własnym stadionie nie zdołali jeszcze wygrać meczu, a goście odnieśli jak dotąd tylko jedno zwycięstwo w delegacji notując bilans bramek 5:7. Szanse obydwu drużyn kształtują się dość jednakowo i nie ma wyraźnego faworyta. To sprzyja underom szczególnie w lidze rumuńskiej, i szczególnie wtedy, gdy obie ekipy są w dolnej części tabeli. Nie uznaję kursu 1.67 za szczególnie atrakcyjny dla tego zdarzenia, ale postanowiłem spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Poli Lasi : Sepsi Sf Gheorge
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: ETOTO


12 kolejka 1 ligi w Rumunii i przypadł mi do głopwy typ na bramki w spotkaniu pomiędzy Poli Lasi a Sepsi , do tej pory obie drużyny nie są jakoś bramkostrzelne bo gospodarze po 11 meczach 13:18 natomiast goście 11:15 i wróżyć by to mogło na niski over ja jednak pójdę w bramki gdyż jak obie jedenastki mierzą się ze sobą to przeważnie kibice nie narzekają na brak goli , ostatnie 5 meczy to minimum 3 bramki , w lidze naomiast Poli Lasi ostatnie 5 meczy w 3 z overem 2.5 a Sepsi również z 3 meczami z overem 2.5 , myślę że i dziś goli nie zabraknie i historia się powtórzy .
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: FCSB : Rapid
Typ: czerwona kaertka
Kurs: 2.95
Bukmacher:
Fortuna

Nie wyobrażam się innego scenariusza jak walka o każdą piłkę i nie zawsze z zasadą fair-play bo między nimi niegdy tak nie było , połowa sezonu za zawodnikami a FCSB lideruje ale przewaga nad rywalami jest nie wielka i każdy mecz to walka o komplet pkt , ta para to raczej wyrównana bo po 8 wygranych po każdej z ekip i 12 remisów , mecz z maja tego roku to pogrom Rapidu na terenie FCSB az 1:5 a w meczu działo się wiele bo , fauli może nie zbyt wiele bo 23 a kartki 5 żółtek i czerwień , jak mówią historia lubi się powtarzać i na to liczę i dziś .
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hermannstadt - Cluj
Typ: remis
@3.40 Superbet

Hermannstadt to obecnie druga pod względem najczęściej remisujących ekip w lidze. Gdyby jednak chcieć wziąć pod uwagę ostatnich sześć kolejek, przodowaliby. Na siedem ostatnich meczów ligowych osiągnęli trzy remisy. Pojawia się zatem pytanie, czy potrafią urwać punkty wiceliderom ligi. Uważam, że szansa na remis jest dziś najzupełniej realna. Cluj sam w trzech ostatnich spotkaniach ligowych osiągnął dwa remisy, a kolejny dorzucił w Pucharze z Univ. Cluj. Dzisiejszy rywal Hermannstadt zremisował ostatnio z Otelul Galati oraz Dinamo Bukaresztem, a więc zespołami, które są słabsze, niż dzisiejszy gospodarz. Goście są faworytem spotkania, ale biorąc pod uwagę wyżej wymienione aspekty, osobiście widzę podział punktów tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Poli Iasi - FCSB
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Iasi
Kurs: 1.60


Rywalizacja w lidze rumuńskiej po przeszło połowie kolejek daje nam coraz bardziej klarowna sytuację. FCSB jest liderem z przewagą 8 punktów nad drugim miejscem i na ten moment jest to główny faworyt do tytułu mistrzowskiego. Dawna Steaua Bukareszt nie jest jakimś potęznym zespołem nawet jak na warunki ligowe, ale w zasadzie nie ma w swoim kraju konkurencji, bo nawet CFR Cluj, ktore do niedawna prezentowało nawet wyższy poziom, a w tym momencie ma w lidze tylko 9 zwycięstw w 20 meczach, a jest to w zasadzie jeden z głównych rywali FCSB w walce o tytuł mistrzowski. Poli Iasi to ligowy przeciętniak, który wydaje się mieć wystarczająco argumentów do utrzymania w lidze, ale w zasadzie nic poza tym. Warto jednak odnotować to, że gospodarze w ostatnim czasie nieźle punktują, bo w zasadzie od września tego roku częściej remisują i wygrywają niż przegrywają, dodatkowo w praktycznie każdym meczu zdobywają przynajmniej jednego gola. W bieżącej kampanii ligowej nie zdobyli gola tylko w jednym meczu domowym ( 0-0 z Petrolul ), poza tym z rywalami z wyższej półki czyli np. z Craiovą (1-4), z CFR Cluj ( 3-3), czy Sepsi (1-0). Dość powiedzieć, że bezpośrednie pojedynki Iasi i FCSB zazwyczaj były emocjonujące i wiele się w nich działo - liczę na podtrzymanie tego trendu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1008
cichy1981r 4,4K

cichy1981r

Użytkownik
Mecz: FCSB - UTA Arad
Typ: FCSB handi -1
Kurs: 1.65

Gospodarze to aktualnie lider w rumunskiej ekstraklasie. Co prawda przydarzyly mu się w tym sezonie kilka wpadek. Ogólnie jednak spisują się najlepiej i słusznie uznawano są za głównych faworytów do wygrania ligi. W poniedziałkowy wieczór będą chcieli wykorzystać porażkę najgrozniejszego rywala. W razie zwycięstwa FCSB będzie miało już 11 punktów przewagi nad drugim Cluj. Z pokonaniem ekipy gości nie powinno być problemu. Arad wygrało tylko 5 z 21 meczy w tym sezonie, w tym na wyjazdach tylko jedno z 10 spotkań. Gospodarze to łatwo wygrają i powiększa przewagę nad rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +365
Do góry Bottom