>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200_.png
Luźny temat do rozmów, zadawania pytań oraz do składania ewentualnych skarg i protestów. Proszę się nie krępować, to w końcu forum dyskusyjne, więc w czasie trwania konkursu zachęcam do rozmów.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość

Można prosić o niebranie pod uwagę typu na H2H Jakobsena z Drabikiem? Po czasie zorientowałem się, że nie można podawać typów na h2h i punkty tego samego zawodnika, biorę udział w konkursie pierwszy raz.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Można prosić o niebranie pod uwagę typu na H2H Jakobsena z Drabikiem? Po czasie zorientowałem się, że nie można podawać typów na h2h i punkty tego samego zawodnika, biorę udział w konkursie pierwszy raz.
Tak jak stanowi regulamin, wezmę pod uwagę pierwszy typ, czyli h2h będzie brane pod uwagę, natomiast wynik punktowy Maksa będzie zminusowany
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Jestem ciekaw
Tak jak stanowi regulamin, wezmę pod uwagę pierwszy typ, czyli h2h będzie brane pod uwagę, natomiast wynik punktowy Maksa będzie zminusowany
Mhm, jakaś konkretna argumentacja stoi za tym punktem regulaminu? Przecież jak ktoś czuje zawodnika to wiadomo, że pójdzie i w punkty i w H2H.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jakaa argumentacja? Nie można podawać jedneho zawodnika w dwóch typach i kropka. Co ja mam Ci tłumaczyć, bo nie do końca rozumiem? Tak samo jak nie można w kuponach kombinować dwóch typów na jednego zawodnika tak samo tu nie możesz podać jednego żużlowca w dwóch swoich typach. Nie ma za wiele do tłumaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Przecież na kuponach nie można kombinować żadnych typów z jednego meczu, więc czemu można podawać na to samo spotkanie ich trzy?
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Korekta

Przy typach na 2 runde Sparta- Unia, mial ooczyiwscie byc :

Runda: 2
Mecz: Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: Łaguta powzyej 11,5 pkt.
Kurs: 1.68


Chyba xle cos skopiwoałem, dlatego prosze o skorygowanie. Z góry dziekuje
 
B 38K

bosky

Użytkownik
cos chyba poszlo nie tak przy rozliczaniu, bo u mnie Leszno +16.5 jest na minus, np. u kolegi ponizej Sparta -14.5 na plus. Pewnie takich przypadkow jest wiecej. Gwoli przypomnienia wynik to 52:38
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
Do góry Bottom