>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozliczanie kuponow wg fortuny

P 0

Pebek

Użytkownik
Witam, wczoraj na zywo trwał mecz siatkówki kobiet w Chinach. Hegemon ligi Bohai, podejmował Jiangsu. Grały ze sobą nie dawno i Bohai rozbiło Jiangsu bez najmniejszego problemu 3:0.

Wczoraj natomiast wg Fortuny, dobrze seta zaczęło Jiangsu i przy stanie 10:17 dla Jiangsu postawiłem kupon na wygranie przez nie seta (kurs 1.1). Było to dokładka do innego beta, w sumie jako ominięcie lekko podatku.

Jiangsu wg fortuny i kilku innych bukmacherów (m.in. sts, marathonbet) u których tez obserowalem ten mecz wygrało seta 12:25.

Zdziwinie było chwile później gdy wszędzie wszędzie rynku, wynik się obrócił i okazało z seta wygrała 25:12 ALE EKIPA BOHAI.

Rozumiem, że jest zapis w regulaminie, iż bukmacher nie odpowiada z błędny wynik. Natomiast kurs byl spowodawny wynikiem na zywo. Czy nie był to wg Was błędnie wystawiony kurs? Miałem już podobne sytuacje lecz w druga strone i zawsze gdy było na niekorzyść bukmachera to był zwrot. Oczywiście w tym wypadku kupon rozliczony jako przegrany. Na maile nie odpisują, na chacie twierdza oczywiście ze kupon rozliczony prawidłowo.

Widze kolega tez zakładał niedawno temat i gdy jest nie po myśli fortuny to oczywiście zwrot.

Nawet spójrzcie na relacje meczu z livescore z pierwszego seta. Od razu widać ze cos jest nie tak, ale wg bukmachera wszystko gra :)

Zaznaczam że ten typ nie był żadna próba wymuszenia dużego kursu, lecz po prostu próba podbicia...

Jakieś sugestie? Może jest tu jakis przedstawiciel fortuny i może się do tego ustosunkować? Bo jak są "promocje" tej firmy to s użytkownicy którzy ja reklamują, gdy przychodzi prośbą o pomoc to nie ma komu...
 

Załączniki

Do góry Bottom