>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rowerem przez Świat czyli Cycling Odds by dawid.400

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ten temat jest jest poniekąd kontynuacją poprzedniego. Miałem już nie wracać do prowadzenia tematu, ale za namową Qoziego i dla dobra działu Kolarstwo postanowiłem założyć temat o tematyce stricte kolarskiej. W tym roku pojawi się tu ok 150 typów tylko i wyłącznie z kolarstwa. Każdy typ będzie miał analizę napisaną w dziale. Stawkuję x/10. Celem jest osiągnięcie 70% skuteczności, oraz co miesięcznego yieldu na poziomie 25%.
To wszystko życzcie mi powodzenia, a ja zapraszam do najlepszego działu na całym forumku :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W ten oto sposób zakończyłem styczeń. Nie ma już wyścigów w styczniu więc będzie przerwa do 3 lutego, wtedy też rusza wyścig w Katarze i 6 lutego mamy Tour Méditerranéen gdzie też powinna pojawić się oferta. Styczeń zakończony z założeniami tematu i tak będzie co miesiąc.
Styczeń 2013
Kupony: 8
Wygrane: 6
Przegrane: 2
Zwroty: 0
Skuteczność: 75%
Suma stawek: 46j
Suma wygranych: 55,54j
Saldo: 9,54j
Yield: 20,74%
Średni kurs: 1,718
Średnia stawka: 5,75j
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co prawda nie ma takiej skuteczności jaką zakładałem, no ale za skuteczność nie płacą yield i zysk taki jak był zakładany więc nie ma co narzekać. Idea tematu jest taka by było mało typów ale za to skuteczne. W lutym nie ma już żadnych wyścigów które będzie można obstawiać, za to w marciu zaczynami od Strade Baniche po Paris-Nice, Tirreno-Adriatico. Później Milan-SanRemo, wyścig w Katalonii i 3D Vlaanderen, 3E Prijs Vlaanderen, Criterium International, Gent-Wevelgem, Ronde Vlaanderen. Także sporo wyścigów i na dodatek moje ulubione Belgijskie klasyki oraz szutry w Milan SanRemo. Małe Giro i TdF więc będzie się działo.

Luty 2013

Kupony: 10
Wygrane: 5
Przegrane: 4
Zwroty: 1
Skuteczność: 55,56%
Suma stawek: 39,50j
Suma wygranych: 47,076j
Saldo: 7,576j
Yield: 19,18 %
Średni kurs: 4,462
Średnia stawka: 3,95j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom