>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

REMES Puchar Polski - ćwierćfinały

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po przerwie zimowej czas na decydującą fazę walki o Remes Puchar Polski, w którym zwycięstwo daje przepustkę do gry od 3 fazy kwalifikacji do Ligi Europejskiej (nowa formuła Pucharu UEFA).

Niewątpliwie najciekawiej zapowiada się pojedynek Wisły Kraków z Lechem Poznań. Warto podkreślić, że pierwsze spotkanie między tymi zespołami odbędzie się już 4 marca w Krakowie.

Oprócz tego czekają nas starcia Cracovii Kraków z Polonią Warszawa, Legii Warszawa z jej niegdysiejszymi pogromcami czyli Stalą Sanok oraz aspirującego do powrotu do Ekstraklasy Zagłębia Lubin z Ruchem Chorzów.

Kto będzie lepszy i awansuje do kolejnej rundy ? Zapraszam do typowania i analizowania spotkań ;)

Oto zestaw par 1/4 finałów:

Wisła Kraków - Lech Poznań (pierwszy mecz 4 marca 20:00)
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin (pierwszy mecz 17 marca 18:00)
Legia Warszawa - Stal Sanok (pierwszy mecz 17 marca 20:00)
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków (pierwszy mecz 18 marca 20:00)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wisła - Leszek 1

Lech idzie na mistrza choć znów będzie to dupny mistrz bo szerzą się wieści że trio Arboleda Stilić Rengifo chcą odejść. I zapewne odejdą. W każdym razie Lech w bieżącym seoznie nie powinien mieć kłopotu z załapaniem się do pucharów.

Natomiast Wisła daje ciała. Jeśli Pawełek mówi że Polonia Bytom zaskoczyła ich tym że miała ochotę do gry no to chyba więcej mówić nie trzeba. Po meczu ligowym sądze że przynajmniej połowa zawodników Wisły ma podobne podejście. Lech Legia czy Polonia z Warszawy są groźną konkurencją i mogę wygryźć krakowski klub z pucharów. Jak narazie nie widać żadnych oznak że w Wiśle ma sie coś poprawić.

Dlatego krajowy puchar to może być droga dla Wisły do europejskich pucharów. Myślę ze Wislacy przyjdą po rozum do głowy i wreszcie ZECHCE im się grać.

Mój Typ:1
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Remis
Wisła - Lech X

Mi się wydaje, że w tym meczu padnie remis. Jakby to wziąć na chłopski rozum:

Wisła jest za słaba żeby wygrać, ale za silna żeby przegrać.

Lech po dramatycznym zwycięstwie z Bełchatowie jest na pewno zdeterminowany do dalszych triumfów. Wisła nie ma odpowiedniej motywacji po remisie ze słabiutką Polonią Bytom. Z tej pary moim zdecydowanym faworytem jest Lech. Wisła nie może sobie pozwolić na porażkę u siebie, ale raczej nie wygra, ponieważ Arboleda, Stilić i Rengifo jeszcze w tym Lechu grają... Ekipa z Poznania ma taką pakę, że nikt w Polsce nie jest w stanie im dorównać. Dlaczego by nie zgarnąć podwójnej korony...? ????
Myślę, że w tym meczu sprawiedliwym wynikiem będzie remis, potem zwycięstwo Lecha przy Bułgarskiej i witamy w półfinale
✅✅✅
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań
B ardzo ciekawe spotkanie w 1/4 Pucharu Polski. Bez dwóch zdań najmocniejsza para, godna tego by się spotkać w finale, lecz spotkali się już dwa szczeble niżej. Wisła sezon zaczęła słabo, zeby nie powiedzieć fatalnie od remisu z Polonią Bytom, aczkolwiek na wyjezdzie, to i tak byli tam bitym faworytem do zdobycia 3 punktów. Lech zafundował swoim fanom niezłą dramaturgię zdobywając 3 punkty w meczu z Bełchatowem strzelając zwycięską bramkę dopiero w 90&#39;. Nie widziałem całego meczu, ale z tego co widziałem to bardzo równo zagrał cały zespół, na czele z ich liderem Stiliciem i Lewandowskim, jednak oczywiscie najsłabszym ogniwem był moim zdaniem Ivan Turina. Jeśli Lechici chcą się liczyć na arenie międzynarodowej to w letnim okienku transferowym powinni przede wszystkim rozejrzeć się za dobrym, solidnym bramkarzem. Do Krakowa nie pojechał Sławomir Peszko, który wciąż ma problemy ze stawem skokowym. Nie zagra również Manuel Arboleda i to będą niewątpliwie 2 największe osłabienia Lechitów. Wielce prawdopodobne jest to, iż w bramce ujrzymy Krzysztofa Kotorowskiego, który będzie starał się udowodnić trenerowi że to on zasługuje na pierwszy skład. W ekipie Wiślaków największym nieobecnym będzie Cleber, który wyjechał na testy do Tereka Grozny. Pomimo doniesień, iż Paweł Brożek może nie zagrać ze względu na staw skokowy, dzisiaj napastnik Wisły trenował normalnie i powinien zagrać z Lechem. Wisła będzie miała w najbliższej kolejce trudną przeprawę z Polonią W-wa, Lech natomiast trochę łatwiejszy mecz z Jagiellonią Białystok i myślę że Wiślacy będą przede wszystkim myśleć o sobotnim meczu z Polonią. Moim zdaniem jutro Lech na pewno nie przegra, spodziewam się tutaj też sporo goli, i inaczej niż bukmacherzy zapatruje się tu na over.
Moje typy na ten mecz :
Lech lub Remis ✅
over 2,5 ⛔
Obie drużyny strzelą ⛔
 
oczo3 0

oczo3

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków – Lech Poznań
Typ: x2✅✅✅
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
W środę 4 marca Wisła Kraków podejmie na własnym stadionie Lecha Poznań w spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Wisła w tym sezonie broni tytułu mistrza, Lech jest najpoważniejszym pretendentem do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie, jak na razie prowadzi w tabeli z 2-punktową przewagą nad drugą Legią. Wisła jest 4 i traci 5 punktów do lidera. Jednak liga a mecze pucharowe to często dwie różne sprawy. Inne priorytety, inne podejście i motywacja. Sądzę jednak, że żadna z tych drużyn tego meczu nie odpuści i zagrają dobry mecz. Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn lepiej wygląda drużyna z Poznania. Lech ma za sobą dość dobry, ale niestety ostatecznie przegrany dwumecz z Udinese w Pucharze UEFA. W tych spotkaniach Lechici zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony i tylko błędy indywidualne zadecydowały o porażce. Również ostatni mecz w lidze z Bełchatowem na wyjeździe świadczy o dobrej formie Lecha. Mecz mógł się podobać, a Kolejorz wygrał 3-2 po bramce Lewandowskiego w ostatnich minutach. Wisła Kraków natomiast rozegrała ostatnio pierwsze, dość nieudane, spotkanie w tej rundzie. Po dość nieciekawym meczu zawodnicy Białej Gwiazdy zaledwie zremisowali na wyjeździe z Polonią Bytom. Co prawda Polonia na swoim stadionie zabrała już punkty innym gigantom polskiej ligi jak Legii czy Bełchatowowi, jednak styl, w jakim Wisła osiągnęła ten rezultat nie napawa optymizmem. Jednak Biała Gwiazda to nadal dobry klub i ten niezbyt dobry początek nie musi warunkować gry w następnych spotkaniach. Sądzę jednak, że w konfrontacji tych dwóch drużyn na stadionie w Krakowie przy ul. Reymonta Lech nie przegra. Lech jak najbardziej może się pokusić o zwycięstwo w tym meczu, jednak Wisła powinna stawić opór i remis też jest dość prawdopodobny. Nie mam informacji o składach, jednak w sytuacji gdy trenerzy Skorża i Smuda dadzą odpocząć niektórym zawodnikom uważam, że Lech posiada lepszą ławkę rezerwowych od Wisły. W świetle tych faktów typuję remis lub zwycięstwo Lecha.

Wynik: 0-1:spokodfhgfh:
W sumie trochę szczęśliwie, gra raczej wyglądała na remis, no ale ten wygrywa, kto strzela...

Inne propozycje:
Zwycięstwo Lecha✅
Remis⛔
Ponad 2,5 bramki⛔
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Widze ze znaczna wiekszosc doszukuje sie w tym spotkaniu wygranej Kolejorza. Trener Skorza wraz z innymi graczami wyrazaja sie na temat tego spotkania jednolicie, chcą sie w pewnym stopniu odegrac za ligowa porazke oraz udowodnic ze ostatni remis w Ekstraklasie byl tylko wpadką. Do tego drugiego niestety nie jestem przekonany aczkolwiek nikt tu nie podda sie bez walki. Statystyki na poczatku sezonu lepiej oceniac z przymrozeniem oka ale widze w tym pojedynku over. Kolejna sprawa jest to ze gospodarzem w tym meczu jest Wisła a wiadomo ze ten teren do najlatwiejszych nie nalezy. Jesli sie nie myle oba zespoly zagraja w najmocniejszych zestawieniach (prawdopodobnie w LEchu nie zagra Arboleda i Stilic tak wiec moze to jedynie zmienic stosunek over-under ;)) Mój Typ na to spotkanie to wygrana Białej Gwiazdy (ew. remis). W tego typu spotkaniach zawsze dobrze jest miec zaliczke przed rewanzem.
Wisła - Lech
Moj typ: 1
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie ma co się spieszyć z ocenami po pierwszym meczu, sezon dopiero wystartował a już WIsła gra zle, daje ciała bo niefortunnie zremisowała w Bytomiu ???? .....

Lech także nie potrafil wygrać w Bytomiu równiez Śląsk czy Legia wiec o czym mowa
Lech wygrał pierwszą kolejke z Bełchatowem strzelili bramke w ostatnich sekundach czyli to Bełchatów niefortunnie przegrał no ale gdyby Lechowi nie udało strzelic gola to czy też by dal ciala ??? oczywiscie że nie.....wiec radze nie sugerować się cyferkami z ostatniej kolejki zwlaszcza ze pilkarze nie sa malymi dziecmi zeby tracic motywacje po zgubie punktow w 1 kolejce jeszcze 42 do zdobycia ;)

Jeżeli chodzi o spotkanie Wisła-Lech to cięzko jednoznacznie określić przebieg gry jednak to raczej pewne że obie druzyny nie rzucą się do gardeł przeciez sa 2 mecze
WIsła u siebie jest faworytem i ma więcej do udowodnienia niż ich rywal co z pewnością wpłynie pozytywnie na gre wygrana podniesie znacznie morale druzyny i moze sprawic powrot Wisly na wlasciwe tory chodzi oczywiscie o skutecznosc wzjazdowa z ktora ostatnio jest problem, mecz meczowi nierowny takze opieranie sie na grze Wisly w Bytomiu jest smieszne juz o watku kibicow nie wspomne bo to jest najwazniejszy powod do wygranej Lecha gdy gra na swoim terenie :jupi:
Na powtorke z rozrywki slepo radzil bym nie liczyc Lech wysoko wygral w Krk bo obie druzyny w tym okresie prezentowaly odmienne formy podobny wynik moglby pasc w Poznaniu gdyby to Lech w fatalnej formie podejmowal Wisle wznoszaca sie na sczyt mozliwosci i nikt nie mial by watpliwosci jaki byl by scenariusz ????
Ktoś tam mówił wyżej że Lech ma taką pake na ktora nie ma konkurencji w Lidze co jest totalna bzdura, fenomen Lecha opiera sie na kilku ptaszkach ktore tworza obiecujacy fundament pod ten zespol ktory jak widac nie bedze rozbudowany baaa po tej rundzie bedzie zrownany z ziemia takze szykuje sie nam kolejny jednosezonowiec ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Być może masz rację, że &quot;fenomen Lecha opiera sie na kilku ptaszkach ktore tworza obiecujacy fundament pod ten zespol&quot;. Ale Lech przynajmniej ma ten fenomen, któego Wiśle trochę brakuje, tymbardziej (moim zdaniem) głupie posunięcie to wyjazd Clebera, ale nie mi to oceniać. Ja osobiście odpuszczam sobie dzisiaj to spotkanie, bo nie chcę dać zarobić bukom. A zarobią oni na pewno kupę szmalu, bo każdy stawia inaczej i statystyki stawiania wyglądają pewnie mniej więcej tak:
Wisła Kraków - 35%
remis - 30%
Lech Poznań - 35%
Więc co by się nie zdarzyło, buki mają co najmniej 65% nietrafionych typów więc niezły zarobek ????
Minusem Lecha na pewno jest brak Arboledy, Peszko też nadal nie może grać więc jest lekkie osłabienie, ale Skorża sam mówi: (cytuję) &quot;przede wszystkim trzeba ograniczyć atuty i siłę ofensywną Lecha, żeby nie stracić bramek u siebie. Nieco inaczej trzeba będzie ten mecz rozegrać, niż mecz ligowy - bardziej rozważnie&quot; a zatem może to być też mecz na 0-0
tak naprawdę nic nie wiadomo
:jezora54::jezora54:
każdy ma swoje plusy i minusy, najbardziej prawdopodobny zdaje się być remis, ale znając życie go nie będzie, zobaczymy, życzę wszystkim powodzenia:spokodfhgfh:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
Wisła Kraków - Lech Poznań​

Wisła przystąpi do meczu Pucharu Polski z Lechem już bez Clebera, który za 300 tys. euro zasilił szeregi Tereka Groznyj, pewniakiem do gry obok Głowackiego jest więc Marcelo. Powinni też zagrać Wojciech Łobodziński, Paweł Brożek i Junior Diaz. Wisła po wpadce w Bytomiu na pewno będzie się chciała zrehabilitować kibicom nie tylko za pierwszy mecz w tym roku ale również za porażkę w lidze z Kolejorzem aż 1:4 a nic tak nie motywuje jak chęć &#39;zemsty&#39;. Wisła tego meczu na pewno nie odpuści, bowiem Maciek Skorża stwierdził nie dawno w wywiadzie: &#39;Lech Poznań i Puchar Polski to dla nas w tej chwili cel nadrzędny.&#39; Szansę debiutu przed własną publicznością z pewnością dostanie Beto. Nieco gorzej sytuacja kadrowa wygląda u przyjezdnych. Nie zagrają Sławomir Peszko (kontuzja) i Manuel Arboleda (kartki). W składzie znalazł się Gordan Golik więc na pewno dostanie szansę debiutu. Lech ma już dość sporo spotkań w nogach i argument że jest to początek rundy i zawodnicy nie maja prawa odczuwać zmęczenia bo przecież dobrze przepracowali okres przygotowawczy wcale do mnie nie trafia. Wręcz przeciwnie. Lech walczy przede wszystkim o mistrzostwo Polski dlatego spodziewam się kilku rotacji w składzie, kilku zawodników powinno odpocząć. Franc na pewno weźmie pod uwagę fakt, iż jego zespół będzie miał jeszcze rewanż u siebie. Mój typ to zwycięstwo Białej Gwiazdy.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Wisła przystąpi do meczu Pucharu Polski z Lechem już bez Clebera, który za 300 tys. euro zasilił szeregi Tereka Groznyj
Czy Cleber zagra to nie wiem, ale jest on jeszcze zawodnikiem Wisły Kraków i nigdzie nie podpisał kontraktu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja bym jednak zagrał ze wskazaniem na Lecha , Lechici jak i Smuda bardzo prestiżowo traktują ten mecz jak i reszte rozgrywek , w meczu z Gieksą pokazali że nei załamali sie po dwumeczu z udine i że nadal znakomicie się prezentują. wiślacy jak zagrają jak z polonią to myślę że nawet i stadion przy Reymonta im nie pomoże.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja bym jednak zagrał ze wskazaniem na Lecha , Lechici jak i Smuda bardzo prestiżowo traktują ten mecz jak i reszte rozgrywek , w meczu z Gieksą pokazali że nei załamali sie po dwumeczu z udine i że nadal znakomicie się prezentują. wiślacy jak zagrają jak z polonią to myślę że nawet i stadion przy Reymonta im nie pomoże.
Jak już decydujesz się publikować pragnienia i domysły to racz przyciskać Shift nie tylko przy nazwie Lech Poznan ;)
A to ż bys zagrał raczej na Lecha no to nic dziwnego przecież tylu tam przyjedzie Lechitów że tylko ich będzie słychać będą grać jak u siebie ;) A Wisła zagra pewnie jak z Polonią Bytom bo przecie na stadionie nie będzie ani jednego WIślaka na Reymonta kibice nie potrafią dopingować swojej druzyny ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Czy Cleber zagra to nie wiem, ale jest on jeszcze zawodnikiem Wisły Kraków i nigdzie nie podpisał kontraktu.
już go nie ma.
Ja proponuje odpuścić to spotkanie, bo generalnie nie wiadomo co będzie. Wisła jest słaba niestety i tyle. Ktoś tam u góry :p pisał, że to dopiero pierwsza kolejka. Drogi kolego powiem Ci inaczej...to była 18 kolejka ligi i dobrze, że mieliśmy zakaz wyjazdowy do Bytomia, bo na tym meczu czułbym się wypisz, wymaluj jak na wyjeździe do Chorzowa na Ruch w Grudniu. Po prostu era Wisły się kończy i nie ma się co szarpać. Jedyną szansą dzisiaj jest to, że Lech nie zagra w pelnym skladzie, bo zmienników to ma byle jakich co pokazał choćby mecz z Udine. Generalnie jednak NO BET
pozdrawiam
edit: żadnych kibiców Lecha nie będzie dzisiaj. W ogóle żadnych gości nie ma na wiosnę.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
CIekawe podejście do wyjazdów, mnie specjalnie to nie cieszy ;)
Co do samego meczu nie twierdze że Wisła jest murowanym typem, faktycznie ciężki mecz do typowania Wisła zagrało słabo w 1 KOLEJCE RUNDY WIOSENNEJ widać że brakowało ducha druzynie bo w piłke ma kto tam grać Wisła to nie jest słaba druzyna w dobrej formie.SYtuacja z Cleberem potwierdza że ktoś nie działa na rzecz klubu jak powinien wiadomo OCB.DObry mecz w wykonaniu WIślaków z pewnością zaowocuje dobrym wynikiem , czy dobrze zagrają? Zobaczymy Lech też nie musi zagrać dobrego spotkania nawet jak będą chcieli ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Wisła - Lech
Typ: 2 DNB [remis nie ma zakładu]
Kurs: 2.21
Buk: Betsson
Analiza: Choć to mecz Pucharu Polski, a tego typu spotkania są niestety lekceważone to jednak koło tego spotkania mało kto może przejść spokojnie. Mistrz Polski ubiegłego sezonu podejmuje przy Reymonta najsilniej błyszczącą obecnie drużyne naszej ligi. Każdy chyba stawia sobie pytanie czy Wiślakom uda się przyćmić wspomnienia o tragicznym blamażu 1-4 jaki zaserwowali im Lechici?
Wisła wbrew temu co chcą o niej mówić i myśleć wierni kibice, moim zdaniem przechodzi kryzyz, z którego będzie ciężko się zygrzebać. Liga zaczęła się od nędznego remisu z Polonią Bytom. I to nie za sprawą wspaniałej gry gospodarzy, bo ci grali... powiedzmy &quot;po swojemu&quot;. Warto również zwrócić uwagę na efekty okienka transferowego, czyli... dupa i brak Clebera. Coś jakby Białej Gwieździe doradzał wspaniały Trzeciak. Co innego u Kolejorza. Co prawda specjalnych wzmocnień nie było ale miarą sukcesu jest raczej fakt że nikt nie odszedł, bo skład jest przecież mocny. W Bełchatowie się trochę męczyli ale gdzie Bytomianom do Bełchatowa i remisowi do wygranej.
Nastawienie obu zespołów podobne. Wisła musi gonić czołówkę w lidze, więc Skorża robi 50% roszady w składzie, bo przecież w weekend ważny mecz z czarnymi koszulami. Jednak jak mówi PP jest ważne i obecnie priorytetowe. To przecież najkrótszadroga do UEFA. Lech wymęczony grą co 3 dni i obardzony klątwą Smudy do PP ale też zarzeka się że walczyć zamierza o 2 korony. Pauzować za czerwoną kartkę będzie Arboleda ale to jeszcze nie jest wielka strata bo jest kim go zastąpić. Spomiędzy słupków wyleci Turina za ostatni mecz ligowy a zastąpi go Kotorowski dla którego jest to szansa na powrót do pierwszego składu na dłużej.
Pozostaje jeszcze kwestia atutu własnego boiska. No ale Lech już w tym sezonie pokazał że to nie problem... Oby tylko Lechitom nie zachciało się kalkulować na mecz rewanżowy bo z takich akcji zazwyczaj wychodzi lipa. Podsumowując moim zdaniam wygra Lech, jednak dla bezpieczeństwa wardo zabezpieczyć się DNB.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
zagrac napewno nie zagra bo jest na testach
W Wiśle nie zagra Cleber

W Lechu nie zagra Arboleda

więc w zasadzie szanse są wyrównane w obu drużynach zabraknie właściwie filaru defensywy.

Po tych wszystkich analizach wydaje mi się, że będzie remis :-D

ale odpuszczam
:spokodfhgfh:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak już decydujesz się publikować pragnienia i domysły to racz przyciskać Shift nie tylko przy nazwie Lech Poznan ;)
A to ż bys zagrał raczej na Lecha no to nic dziwnego przecież tylu tam przyjedzie Lechitów że tylko ich będzie słychać będą grać jak u siebie ;) A Wisła zagra pewnie jak z Polonią Bytom bo przecie na stadionie nie będzie ani jednego WIślaka na Reymonta kibice nie potrafią dopingować swojej druzyny ????
nie no chlopie dowalies ???? czy ja cos takiego napisalem ze Wiślaków nie będzie ?? albo że nie potrafią dopingować?? niee ale nie zapominaj że to w Poznaniu są najlepsi kibice ???? tak samo lubie Wisłe jak i Lecha ale w tym spotkaniu stram się patrzyć realnie więc napisalem
Ps sory za shifta ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Lechitów istotnie ma nie być, tak sobie Wisła załatwiła w PZPN... zresztą jak sporo klubów. A Wiślaków na 15tyś stadionie ma być koło 12tyś. Pozdro
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
oj ???? ja nie mowie ze Lech wygra ten mecz przez kibiców ???? bo to nie oni grają aczkolwiek bardzo pomagają :] ja tylko napisałem że jak Wisła zagra w tym meczu jak choć by w pierwszej połowie z Bytomiem to i im własny stadion nie pomoże że grają u siebie i akurat nie chodziło mi tutaj o kibiców ???? a tym bardziej ile czyjich fanów będzie ???? dla mnie to będzię cięzki mecz chciał bym aby zakonczył się bramkowym remisem bo obie drużyny lubie. i nie chce jednej albo drugiej przekreslac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom