>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rejestracja w Sbet

sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Witam

We wtorek rejestrowałem się w sbet wszystko ładnie pięknie chce sie zalogować i wyskakuje mi komunikat że nie można się zalogować na to konto, pisze wiec do obsługi klijenta mejla w sprawie rozpatrzenia tej sprawy, odtrzymuje wiadomość że w ciagu jednego dnia roboczego sprawa zostanie wyjaśniona, wczoraj mieliśmy świeto wiec rozumiem że dziś jest ten dzien w którym wszystko powinno być wyjaśnione wchodzę na skrzynke pocztową, a tam żadnej odpowiedzi ze strony sbet. Wchodzę wiec na czat sbet i Pani o imieniu Ilona mi pisze następujace wyjaśnienie:

SportingBet_Ilona: Witam w obsludze klienta Sportingbet. Mam na imie Ilona. W czym moge pomoc?
Moje Imie i Nazwisko :): Kiedy dostane informacje jakie mam dostarczyć dokumenty, abym mógł się zalogować na swoje konto ?
SportingBet_Ilona: Obawiam sie Panie Karolu ze konto nie zostanie odblokowane nawet po wyslanu dokumentow
Moje Imie i Nazwisko :): dlaczego ?
SportingBet_Ilona: Taka jest decyzja dzialu finansowego
Moje Imie i Nazwisko :): Przecież zarejestrowałem się poprawnie, nigdy wczesniej niemialem tu konta, nierozumiem nic z tego.
SportingBet_Ilona: Bardzo mi przykro Panie Karolu taka jest decyzja dzialu Finansow
SportingBet_Ilona: Decyzja ta jest ostateczna

Raczej to odpuszczam nie bede kopał się z przyslowiowym koniem, ale sprawa mnie ciekawi. Co o tym myślicie ?
 
Do góry Bottom