>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Regulamin konkursu

Status
Zamknięty.
psotnick 29,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
11673Regulamin i zasady konkursu
Typer World Cup U20 - Polska 2019
Konkurs organizowany w związku ze zbliżającymi Mistrzostwami Świata U-20 w piłce nożnej, które odbędą się w naszym kraju w dniach 23 maja - 15 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy. 
 

 

Regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest Forum Bukmacherskie.
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta STSJeżeli jeszcze nie posiadasz konta w STS, załóż je teraz.
 3. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie trwania konkursu. Oczywiście ze świadomością że późniejszy start będzie skutkował mniejszymi szansami w klasyfikacji generalnej. Chęć wzięcia udziału w zabawie proszę zgłaszać w temacie Zapisy do konkursu.  
 4. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z Regulaminem, bo zapisując się do konkursu jednocześnie potwierdzasz że zapoznałeś się z Regulaminem.
 5. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa, podwójne konta itp. będą nagradzane wykluczeniem z konkursu oraz wpisaniem na czarną listę konkursową. Za łamanie powyższych zasad organizator może zdyskwalifikować uczestnika w każdym momencie trwania konkursu.
 6. Rywalizacja zostanie podzielona na 7 kolejek: najpierw poszczególne 3 kolejki fazy grupowej, a potem także 4 kolejki fazy pucharowej obejmujące następujące po sobie rundy (szczegóły poniżej).
 7. Faza grupowa potrwa od 23 do 31 maja 2019 i będzie podzielona na 3 kolejki konkursu (pokrywające się z kolejkami fazy grupowej turnieju): 1. kolejka konkursu (23-25 maja - 12 meczy); 2. kolejka (26-28 maja - 12 meczy); 3. kolejka (29-31 maja - 12 meczy).
 8. Faza pucharowa potrwa od 2 do 15 czerwca również będzie podzielona na 4 kolejki konkursu: 4. kolejka konkursu - 1/8 finału (2-4 czerwca - 8 meczy); 5. kolejka - ćwierćfinały (7-8 czerwca - 4 mecze); 6. kolejka  - półfinały (11 czerwca - 2 mecze); 7. kolejka  - mecz o 3. miejsce i finał (14-15 czerwca - 2 mecze).
 9. Opiekunowie konkursu na każdą kolejkę konkursu będą tworzyć tematy konkursowe.
 10. Typujemy wszystkie mecze w danym dniu podając następujące 5 typów na każde spotkanie: Dokładny wynik końcowy, Dokładny wynik do przerwy, Kto strzeli pierwszego gola, Powyżej / Poniżej 2.5 goli, a także  Powyżej / Poniżej 9.5 rzutów rożnych. 
 11. Tematy konkursowe będą otwierane co najmniej na dzień przed rozpoczęciem danej kolejki.
 12. Typy dodane po rozpoczęciu spotkania nie będą brane pod uwagę.
 13. Typy konkursowe będą rozliczane przez moderatorów konkursu.
 14. Zakaz samodzielnej edycji postów konkursowych. W takim przypadku za dany post 0 punktów. W razie pomyłki lub chęci poprawy proszę pisać w odpowiednim temacie koniecznie z dołączonym linkiem do danego posta. Taka możliwość oczywiście tylko do rozpoczęcia meczów.
 15. Tabela konkursu będzie publikowana w osobnym temacie i aktualizowana po każdej kolejce (+/- 1 dzień).
 16. W sytuacjach spornych lub nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie decydujące zdanie ma opiekun konkursu: @psotnick


Gramy Fair - Play. Grunt to zdrowa rywalizacja!

Zastrzegam sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie aż do czasu rozpoczęcia pierwszego spotkania. O wszelkich zmianach będziecie poinformowani w temacie "Problemy, pytania, zgłoszenia błędów". 


Zasady punktacji:
 • za każdy poprawnie wytypowany typ Dokładny wynik końcowy = 3 punkty,
 • za każdy poprawnie wytypowany typ Dokładny wynik do przerwy = 2 punkty,
 • za każdy poprawnie wytypowany typy Kto strzeli pierwszego gola, Powyżej / Poniżej 2.5 goli, a także Powyżej / Poniżej 9.5 rzutów rożnych = 1 punkt,
 • w przypadku trafienia wszystkich 5 typów w danym meczu uczestnik dostaje dodatkowe 2 punkty.
 • dodatkowo można zdobyć 3 punkty bonusowe w każdej z kolejek konkursu za kupon zagrany w STS. W takim wypadku użytkownik na końcu swojego posta z typami powinien zamieścić screena swojego kuponu zagranego w STS za minimum 10zł z jakimś wybranym spotkaniem turnieju MŚ U20 (singiel lub ako).
 • dodatkowo można zdobyć 2 punkty bonusowe w każdej z kolejek konkursu za merytoryczny post w temacie poświęconym MŚ U20. W takim wypadku użytkownik na końcu swojego posta w danej kolejce powinien dać linka do tego posta.
 • za każdy nietrafiony typ oczywiście brak punktów.
 • w przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji kolejki o kolejności decyduje wcześniejsze podanie typu (data i godzina posta konkursowego).Sposoby podawania typów: 

Moderatorzy w każdym temacie konkursowym na każdą kolejkę konkursu będą podawać "Plan kolejki" (tj. wszystkie mecze, które typujemy w danej kolejce). 
Aby podać swoje typy osoba biorąca udział w konkursie kopiuje terminarz spotkań w temacie i przy każdym meczu podaje wyniki typów konkursowych.

Plan kolejki: 

1. Tahiti - Senegal
2. Meksyk - Włochy
3. Polska - Kolumbia
itd. 

Przykładowy post konkursowy: 

1. Tahiti - Senegal
Dokładny wynik końcowy: 2:4
Dokładny wynik pierwszej połowy: 2:0
Kto strzeli pierwszego gola: Senegal
Powyżej / Poniżej 2.5 goli: Powyżej
Powyżej / Poniżej 9.5 rzutów rożnych: Poniżej

2. Meksyk - Włochy
Dokładny wynik końcowy: 1:1
Dokładny wynik pierwszej połowy: 0:0
Kto strzeli pierwszego gola: Meksyk
Powyżej / Poniżej 2.5 goli: Powyżej
Powyżej / Poniżej 9.5 rzutów rożnych: Poniżej

itd.

Na koniec posta proszę podać ewentualny link do analizy oraz screen zagranego kuponu. Typy podajemy przed rozpoczęciem spotkań, liczy się czas opublikowania wpisu. Jeżeli nie zdążymy podać typu na mecz z piątku o godz. 18:00, to możemy podać typy na mecze o godz. 20:30. Życzymy uczestnikom szczęścia, niech wygra najlepszy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.