>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł EUROFREEBET! <<<<

Regulamin konkursu

Fortuna bonus
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dołączył
12/2012
Posty
3531
1. Turniej rozgrywamy systemem &quot;na pojedynki&quot; moderatorów. Zapisanych jest 15 graczy co daje nam trzy grupy po 4 osoby i jedną trzy osobową. Gramy mecz + rewanż. Z każdej grupy dwóch najlepszych modów przechodzi do ćwierćfinału gdzie toczymy bezpośrednie pojedynki. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw wg. rozpisanego terminarza. W przypadku wyniku 2-0. 3 mecz jest nierozgrywany a zwycięzca czeka na swojego rywala z którym zagra w kolejnej rundzie.
2. Pojedynki gramy w następujące dni
a) poniedziałek, wtorek, środa
b) czwartek, piątek
c) sobota, niedziela
3. Dyscypliny dowolne, brak kursu minimalnego. Kurs maksymalny = @5. Każdy wyższy kurs będzie zaniżany do właśnie tego kursu.
4. Stawka płaska 100j. W przypadku pozytywnego wyniku kuponu sumujemy zysk. W przypadku przegranej odejmujemy stawkę.
5. Każdy moderator w jednym pojedynku może oddać maksymalnie 10 typów.
6. Moderator, który uzyska lepszy bilans otrzymuje 3pkt do tabeli.
7. Korzystamy z oferty dowolnego bukmachera.
8. Minimum jeden typ (lub kupon) dziennie, każdy musi oddać w pojedynku minimum 5 typów, ale nie więcej niż 10.Jeżeli ktoś nie odda typu w danym dniu to otrzymuje karne ⛔ 100j. To samo tyczy się konieczności oddania 5 typów. Podasz np 3 to za dwa brakujące otrzymasz ⛔ 200j
9. Można podawać typy przeciwstawne, jednak jeśli 1 gracz poda z meczu XXX-YYY 1, to gracz 2 nie może podać typu 1X. Ogólnie zasady typów na podstawie konkursu Typy Dnia.
10. Mecz musi się najpóźniej zacząć o godz 23:59 by mógł zostać zaliczony do dnia konkursowego który kończy dany pojedynek.
11. Obowiązek podliczania typów. Jeżeli ktoś tego nie zrobi dostaje z automatu ⛔ 1000j i przegrywa pojedynek. Czas podliczania ograniczony do 24h po zakończeniu pojedynku.
12. W przypadku gdy po 10 kuponach gracze mają równy bilans o wygranej decyduje czas oddania ostatniego postu z typem. Kto pierwszy oddał ten przechodzi dalej.
13. W przypadku gdy w tabeli moderatorzy mają równą ilość punktów to o awansie decyduje bezpośredni pojedynek. Lepszy zajmuje wyższą pozycję.
14. W przypadku anulowania zakładu, kreczu itp liczymy każdy taki typ jako ZWROT, który wliczamy do bilansu. Ewentualnie gdy jest to singiel możemy po wcześniejszym zgłoszeniu podać typ zastępczy. Taki przywilej obowiązuje nas tylko raz w jednym pojedynku.