>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<
  • Cześć, Gość!

    Aby móc pisać w Kuponach zeStatystykami musisz spełnić następujące warunki:
    • Musisz być zarejestrowany od 2 dni
    • Musisz napisać co najmniej 5 postów

    Po spełnieniu tych warunków odczekaj ok 1-2 godziny aby nowe uprawnienia zostały włączone.
  • Wybieramy Najlepsze analizy kwietnia. Doceń wiedzę autorów i oddaj na nich swój głos.

Regulamin Regulamin konkursu Best of the Best

Status
Zamknięty.
Waldi1979 131,2K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
7359
Regulamin konkursu Best of the Best

Cel

Celem konkursu jest wyłonienie i wypromowanie najlepszych forumowiczów, prowadzących swój temat w dziale Kupony ze Statystykami, pod kątem uzyskiwania zysku.


Organizator

Organizatorem działu i jednocześnie fundatorem nagród jest Forum Bukmacherskie.
Opiekunami konkursu są Waldi1979 Waldi1979 oraz successful successful .


Termin

Konkurs uruchomiony zostaje w sobotę 1 sierpnia 2020 roku i będzie aktywny do odwołania. Od tego dnia zaczyna obowiązywać niniejszy Regulamin.Uczestnicy i przystąpienie do konkursu

Uczestnikiem konkursu może być dowolny zarejestrowany użytkownik Forum Bukmacherskie. Nie będą prowadzone zapisy do konkursu – prowadzenie własnego tematu w dziale Kupony ze Statystykami upoważnia (ale nie zobowiązuje) do wzięcia udziału w konkursie. Do udziału można przystąpić w dowolnym momencie.

Przystąpienie do udziału - zasady

1. Konkurs Best of the Best przeznaczony jest dla użytkowników, którzy prowadzą bądź chcą zacząć prowadzić swój temat w dziale Kupony ze Statystykami, tj. kupony/typy z podpartymi statystykami. Mogą być to tylko i wyłącznie kupony przedmeczowe. Mile widziane (ale nieobowiązkowe) są także własne przemyślenia, komentarze lub analizy do tych kuponów/typów.

2. Każdy uczestnik zaczyna grę od 0 jednostek w swoim saldzie i może grać tak długo, aż osiągnie saldo ujemne: -1000 jednostek.

3. Dopuszczalna jest absolutnie dowolna strategia gry, w tym: gra płaskimi stawkami, progresja, agresywna progresja, nagłe zawyżanie stawek podczas gry, desperackie ratowanie statystyk, gra na minimalny zysk – np. 40 kuponów za 1j po kursie 1,05 w danym miesiącu. Dopuszczalna jest także gra po 100j na każdy kupon. Każdy uczestnik ma pełną dowolność własnego systemu gry. Wszystko w granicach limitu 1000j, którego utracenie spowoduje utratę możliwości dalszej gry do końca danego kwartału, oraz nieprzekraczalnego limitu stawki na kupon 100j.

4. Zabrania się stawiania dwóch takich samych kuponów. Dopuszczalne są kupony różniące się np. tylko jednym zdarzeniem, ale nie mogą być identyczne (w tym zabronione jest stawianie dwóch takich samych singli z różnymi stawkami).

5. Nie ma górnego limitu na ilość wstawianych kuponów ani limitu na wysokość kursu na kuponach.

6. Każdy uczestnik musi pilnować swojego budżetu. Zabroniona jest dalsza gra, gdy uczestnik zbankrutuje (przegra 1000 jednostek).

7. Wysokość aktualnego salda należy podawać najrzadziej co 10 kuponów.

8. Aby zapobiec przeoczeniu bankructwa (tj. dalszej gry pomimo utracenia 1000 jednostek), każdy uczestnik, który ma już mniej niż 50 jednostek do gry, obowiązkowo musi – oprócz rozliczenia kuponu – podać swoje aktualne saldo po rozliczeniu każdego kuponu. Dalsza gra pomimo utracenia całego budżetu będzie skutkować wykluczeniem z gry do końca bieżącego cyklu.

9. Niezbędnym warunkiem do wzięcia udziału w konkursie jest wpisywanie comiesięcznych statystyk podsumowujących. Statystyki podsumowujące dany miesiąc muszą uwzględniać:

- ilość ogólną podanych typów/kuponów w danym miesiącu (minimum 40),
- ilość trafionych i nietrafionych kuponów/typów,
- procent skuteczności (procentowy stosunek trafionych kuponów do wszystkich postawionych),
- zysk/strata, czyli bilans,
- aktualne saldo (budżet),
- mile widziane (ale nieobowiązkowe) ew. dodatkowe statystyki (w tym yield, liczba wygranych kuponów z rzędu, średnia stawka na zawarty kupon itp.).

10. Dodatkowym atutem będzie podparcie swoich typów merytoryczną analizą zamieszczoną w dziale tematycznym z umieszczeniem linku do niej w poście z kuponem. Nawet jeśli dany uczestnik nie będzie laureatem w danym miesiącu, może zostać nagrodzony specjalnym prefixem oznaczającym jego temat jako taki, w którym wstawiane są analizy do swoich typów.

11. Dopuszcza się podawanie wysokości stawek zarówno w liczbach całkowitych (np. 5j) jak również w formie ułamka dziesiętnego z dokładnością do jednego miejsca po przecinku (np. 7,5j).


Bankructwo – co dalej?

1. Kiedy uczestnik działu wyczerpie 1000 jednostek (tj. osiągnie saldo -1000j), nie będzie mógł kontynuować swojego udziału w konkursie aż do zakończenia cyklu kwartalnego, tj. w okresie:

- lipiec-wrzesień,
- październik-grudzień,
- styczeń-marzec,
- kwiecień-czerwiec


itd.

Przykładowo: jeśli dany uczestnik osiągnie bankructwo 28 sierpnia, wówczas nie będzie mógł brać udziału w konkursie do końca września. Będzie mógł wznowić swoją grę od 1 października. Przez ten czas dalej będzie mógł prowadzić swój temat w dziale Kupony ze Statystykami, nie uwzględniając jednak konkursowego salda.

2. Po wznowieniu swojego udziału w konkursie dany uczestnik kontynuuje swoją grę z saldem sprzed zawieszenia. Oznacza to, że jeśli zakończył grę z saldem -1000 jednostek, następne bankructwo (i tym samym następne zawieszenie) osiągnie po osiągnięciu salda -2000j.


Zgłoszenie tematu do konkursu

1. Warunkiem do tego, aby móc zostać laureatem nagrody (pieniężnej oraz reputacji), jest wstawienie minimum 40 kuponów w danym miesiącu. Podanie mniejszej liczby kuponów powoduje, że dany uczestnik nie może zostać sklasyfikowany, i tym samym otrzymać nagrody za dany miesiąc (ale nie wyklucza go to z dalszej gry w kolejnych miesiącach ani nie wyklucza z prowadzenia swojego tematu w dziale Kupony ze Statystykami).

2. Zgłaszanie swojego tematu do konkursu odbywa się raz w miesiącu poprzez wpisanie swojego wyniku do tematu „Kandydatury tematów – Best of the Best” do końca 5. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Wszystkie tematy zgłoszone po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy nagradzaniu najlepszych.

3. Kandydaturę zgłaszamy wedle poniższego formularza:

Nick na forum
Link do swojego tematu
Ilość postawionych kuponów w danym miesiącu
Uzyskany zysk w danym miesiącu


Nagrody

1. Warunkiem otrzymania nagród w zabawie jest prowadzenie swojego tematu i uzyskanie w danym miesiącu dodatniego bilansu.

2. Po przedstawieniu statystyk przez prowadzących tematy zostanie udostępniona jedna, wspólna lista wraz ze statystykami i nagrodami w temacie "Podsumowanie Miesiąca".

3. Nagrody będą wypłacane zwycięzcom na Skrill.

4. Czterech najlepszych uczestników w danym miesiącu otrzymuje nagrody:

I miejsce - 100 złotych
II miejsce - 75 złotych
III miejsce - 50 złotych
IV miejsce - 25 złotych

5. Każdy uczestnik, który w danym miesiącu osiągnie choćby najmniejszy zysk (i zgłosi to w temacie „Kandydatury tematów – Best of the best") otrzymuje punkty reputacji:

0,01j - 99,99j zysku – 200 pkt reputacji
100,00j - 299,99j zysku – 300 pkt reputacji
300,00j - 499,99j zysku – 400 pkt reputacji
500,00j - 999,99j zysku – 500 pkt reputacji
1000,00j zysku i więcej - 1000 pkt reputacji

6. Dodatkowo temat, który zajmie 1. miejsce zostanie wyróżniony specjalnym prefixem, który będzie się wyświetlał przez kolejny miesiąc przy nazwie tematu.

7. Autor zwycięskiego tematu otrzyma na okres miesiąca specjalną rangę "Best of the Best".

8. Autor tematu, który 3 miesiące pod rząd uzyska dodatni bilans otrzyma specjalny prefix "VIP Temat", będzie on się wyświetlał przy nazwie tematu do czasu aż temat zanotuje 2 miesiące pod rząd na minusie, aby odzyskać z powrotem prefix ponownie trzeba będzie uzyskać dodatni bilan przed 3 kolejne miesiące.


Postanowienia końcowe

1. Przed przystąpieniem do zabawy należy zapoznać się z Regulaminem, gdyż każdy Uczestnik potwierdza zapoznanie się z jego treścią w momencie pierwszego wpisu.

2. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa (w tym typowanie z różnych kont, nietrzymanie się limitu stawek 1-100j, edytowanie swoich kuponów po rozpoczęciu się danego zdarzenia), a także stosowanie spamu będą skutkowały wykluczeniem z konkursu oraz pozostałymi konsekwencjami.

3. Nie dopuszcza się typowania za pośrednictwem innego użytkownika. Każdy typuje w swoim imieniu.

4. W sytuacjach spornych lub nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie decydujące zdanie mają opiekunowie konkursu ( Waldi1979 Waldi1979 oraz successful successful ).

5. Gramy fair play. Grunt to zdrowa rywalizacja!

6. Opiekun konkursu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach Uczestnicy zostaną poinformowani w odpowiednim temacie.

7. Administracja forum ma prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie trwania konkursu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
Waldi1979 131,2K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
7359
INFO!

W sekcji Nagrody dodaliśmy dodatkowy punkt

7. Autor zwycięskiego tematu otrzyma na okres miesiąca specjalną rangę "Best of the Best".

pozostałe punkty regulaminu bez zmian.​
 
Waldi1979 131,2K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
7359
INFO!

Aby jeszcze bardziej wyróżnić najlepsze tematy w konkursie oraz zachęcić osoby do udziału w zabawie w sekcji Nagrody dodaliśmy dodatkowy punkt

8. Autor tematu, który 3 miesiące pod rząd uzyska dodatni bilans otrzyma specjalny prefix "VIP Temat", będzie on się wyświetlał przy nazwie tematu do czasu aż temat zanotuje 2 miesiące pod rząd na minusie, aby odzyskać z powrotem prefix ponownie trzeba będzie uzyskać dodatni bilans przed 3 kolejne miesiące.


pozostałe punkty regulaminu bez zmian.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
Status
Zamknięty.