>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Regulamin działu VIP

Status
Zamknięty.
sumada90 15,2K

sumada90

Forum VIP
Dołączył
05/2008
Posty
5114
Miasto
Stolica bezrobocia
Regulamin działu VIP Typy:
Zaczyna obowiązywać od 1 kwietnia 2018
1. W dziale VIP Typy swój temat mogą prowadzić tylko najlepsi typerzy, którzy zostali wytypowani przez Administrację Forum Bukmacherskie lub zgłosili swój temat i został on zaakceptowany przez Załogę Forum.
2. Warunkiem koniecznym do pozostania w dziale VIP są regularne, comiesięczne statystyki (ilość zagranych kuponów, kupony wygrane/przegrane, zysk, yield) w oddzielnym poście do 7. dnia kolejnego miesiąca. Spóźnienie z przedstawieniem statystyk powoduje brak nagrody w danym miesiącu. Brak statystyk w odpowiednim czasie przez dwa miesiące z rzędu skutkować będzie usunięciem z działu VIP.
3. Tematy, które w danym miesiącu uzyskają dodatni yield (liczymy do drugiego miejsca po przecinku) otrzymają gratyfikację pieniężną. Nagrody będą wypłacane na konto Skrill. Poniżej przedstawiono przedział nagród:
Od 0,01% – do 5% - 50 PLN
Od 5,01% - do 12% - 100 PLN
Od 12,01% - do 20% -150 PLN
Powyżej 20% - 200 PLN

4. Aby otrzymać nagrodę właściciel tematu musi w ciągu miesiąca podać co najmniej 20 kuponów. W przypadku gdy liczba kuponów będzie mniejsza w danym okresie rozliczeniowym właściciel tematu nie będzie brany pod uwagę przy wypłacaniu bonusów.
5. Po przedstawieniu statystyk przez prowadzących tematy zostanie udostępniona jedna, wspólna lista wraz ze statystykami i nagrodami w temacie Podsumowanie Miesiąca.
6. Od każdego użytkownika, którego temat jest w dziale VIP oczekujemy bieżących podliczeń swoich typów z maksymalnym opóźnieniem do 4 dni. Nagminne łamanie tego punktu regulaminu będzie skutkować wydaleniem z działu VIP.
7. Dodatkowym atutem będzie podparcie swoich typów merytoryczną analizą zamieszczoną w dziale tematycznym z umieszczeniem linku do niej w poście z kuponem w temacie VIP.
8. Temat użytkownika, który 2 miesiące pod rząd będzie miał ujemny yield zostanie zgłoszony o usunięcie z działu VIP. O usunięciu zdecyduje załoga forum oraz Administracja. Użytkownik zostanie poinformowany o przeniesieniu tematu przez opiekuna działu.
9. Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie wszystkich warunków podanych w punktach 2, 3, 4.
10. Temat może być zawieszony przez autora, w przypadku, gdy dyscyplina, z której podaje typy ma przerwę w rozgrywkach. W tym okresie temat nadal będzie w dziale, ale nie przysługują wtedy żadne gratyfikacje. Zawieszenie powinno zostać zgłoszone do administracji.
11. Desperackie &quot;akcje&quot; ratowania statystyk pod koniec miesiąca np. nagły wzrost stawek, dziwne &quot;combo taśmy&quot; nie są przez nas akceptowane. Takie rzeczy będą dyskwalifikować typera i za dany miesiąc nie otrzyma bonusu. Typer powinien trzymać się swojego stawkowania, a każde nienaturalne odchyły są zabronione (np. gdy zawsze użytkownik proponuje kupony ze stawką 1-10j nie może dla poprawy statystyk podać kuponu ze stawką 10 razy większą, czyli 100j). Gramy fair.
12. W przypadku próby oszustwa przy podawaniu statystyk lub podczas podawania kuponów temat zostaje natychmiastowo usunięty z Działu VIP, natomiast jego właściciel zostaje ukarany banem.
13. Wszelkie niejasności związane z regulaminem i innymi sytuacjami wyjaśnia Administracja Forum.
Powodzenia w rywalizacji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.