Regulamin działu oraz zasady przyznawania rangi Typer

Status
Zamknięty.
vader 2,5K

vader

Forum VIP
Dołączył
05/2007
Posty
5376
Miasto
Galante peFFki
1. W tym dziale podajemy i komentujemy typy na wszelkie spotkania pozostałych sportów.
2. Podając swój typ, w temacie umieścić nazwy drużyn, datę i godzinę spotkania.
3. W treści typu muszą się znaleźć kursy na dane spotkanie i nazwa bukmachera od którego pochodzą te kursy a także chociaż krótki komentarz.
4. Wszystkie informacje, typy należy podawać w tematach do tego wyznaczonych, w przypadku braku danego sportu można taki temat założyć.
5. Jeżeli komentujesz i wyrażasz swoje opinie odnośnie swoich typów a także tych podanych przez innych użytkowników, poprzyj je konkretnymi argumentami. Komentarze typy: "Nie wiem czemu ale myślę że ... wygra", "Co myślicie dziś o Dallas? Wygrają?- takie posty będą usuwane. Tak samo jedno zdaniowe uzasadnienia czy tzw. "suche typy" będą usuwane.
6. Nie cytujemy własnej analizy w celu podsumowania wyniku! Robimy to poprzez edycję.
7. Najbardziej aktywni użytkownicy, którzy wykażą się wiedzą i zrozumieniem tematu, będą mogli liczyć na przyłączenie do grona moderatorów w danym dziale.
-----------
Zasady przyznawania rangi Typer:
1. Osoba zainteresowana rangą Typer musi wykazać się aktywnym uczestniczeniem w życiu forum, podając regularnie przez kilka tygodni typy wraz z analizami w konkretnym dziale/działach sportowych.
2. Osoba, która przez dłuższy czas będzie spełniała w/w warunki może pisać na adres: [email protected] krótko przedstawiając swoją aktywność na forum.
3. Daną osobę będę przez parę dni obserwował, a następnie zadecyduje o przyznaniu, bądź nie, rangi Typer.
4. Przyznając rangę Typer nie oczekujemy "100%" skuteczności, liczy się znajomość danej dyscypliny i umiejętność przekazania tego pozostałym użytkownikom. Oczywiście skuteczność także ma znaczenie, im wyższa, tym większa szansa na otrzymanie rangi.
Osoba z rangą Typer może założyć temat w dziale VIP.
 
Status
Zamknięty.