>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Quidquid agis, prudenter agas. Piłka nożna inplay na rynkach betfair

S 261

slawek1980

Użytkownik
No bo nic lepszego nie ma ;)

Ja tam gram po swojemu, nie potrzebuje niczyjej strategii, tylko zadałem pytanie retoryczne, bo jeśli lay the draw jest "beee" to co w takim razie nie jest "beee"
 
I 389

ise

Użytkownik
Miło widzieć tyle postów w temacie po dłuzszej nieobecności :D

Dla mnie każdy mecz to osobna historia i staram dobierać się zagranie pod przebieg meczu, jego dynamikę. Ciężko grać cały czas jedno zagranie, i utrzmywać przy tym pełny poziom skupienia. Nie znam nikogo kto by zarobił w dłuższej perspektywie na samym LTD. Ja poddałem się z moim tradingiem live na piłce nożnej w takiej formie jak do tej pory. Rynki z top europejskich są niesamowicie efektywne, każde wybicie na aut ma odibicie w kursach over/under - cieżko znaleźć tam swoje miejsce. Poza tym trading live jest bardzo czasochłonny - co mnie dobijało, nie jest możliwe być skupionym na 3cim czy 4tym meczu w ciągniu dnia. Bardzo dobrze za to czuję się w rynkach z dużą dynamiką zmian kursów, gdzie jest dużo dużo więcej okazji do kupienia ogromnych promocji. Lubie takie podejrzane/spekulacyjne rynki. Mam w planach wykupić betburgera i zacząć z dużo większym kapitałem grać na takich właśnie rynkach. Betburger daje jeszcze więcej innych możliwości - postaram się to przedstawić jeszcze w tym temacie :)
Zastanawiam się tylko na jak dużo mogę sobie pozwolić od strony prawnej? Tak aby wszystko było legit
 
I 389

ise

Użytkownik
Rozpoczynam nowe wyzwanie:

Cel - 2000j
Budżet - 868j
Termin jaki na to wyznaczam to 24 maja
Będę wstawiał posty podsumuwjące każdy dzień
 
I 389

ise

Użytkownik
Sevilla v Athletic Bilbao/ Match Oddslay Sevilla63.00
FC Copenhagen v AGF/ Over/Under 5.5 Goalslate goal-25.00
Sabadell v Rayo Vallecano/ Match Oddslay Sabadell-34.00
Cracovia Krakow v Gornik Zabrze/ Over/Under 1.5 Goalslate goal-30.00

Wczorajszy dzień -26j.
 
Do góry Bottom