>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
UWAGA WAŻNE
Zmiana w regulaminie dotyczy punktu z "Premia 10" po pierwsze zmienilem nazwe na "Pewniak Kolejki" , dlaczego? , poniewaz "Premia 10" (zagranie) nic nikomu nie mowi a przeciez typujemy tutaj nie tylko dla siebie ale tez dla naszej spolecznosci, wiec jezeli ktos kto zaglada tutaj aby podpatrzec propowane typy to bedzie sie bardziej orientowal co ma na celu dany typer i ta zmiana bedzie bardziej zrozumiala dla kazdego ktory sie interesuje mniej czy wiecej. Mysle ze ta zmiana bedzie bardziej zrozumiala dla kazdego z nas.

Nastepnie zmienilem punktacje ktora byla nie adekwatna do ryzyka, poprostu kto zaryzykuje dodatkowe 5 punktow gdzie i tak ma pewne 5 punktow za analize a w razie nie powodzenia nie otrzyma nawet tych 5 za analiza a dotego dostanie -10 pkt do rankingu, poprostu nikt nie bedzie ryzykowal nawet majac jakas dobra propozycje.

Ta zmiana ma na celu spowodowac ze wiekszosc typujacych bedzie bardziej sklonna podjac ryzyko gdy stosunek ryzyka bedzie wynosil jeden do jednego czyli , stawiajac na "Pewniaka Kolejki" zyskujesz dodatkowe +5pkt w razie powodzenia z analiza i masz 10 pkt lub w razie nie powodzenia, nie otrzymasz zadnych punktow (0 pkt). Mysle ze ta zmiana jest racjonalna i zgodzicie sie ze mna.


c) Jeżeli zamierzamy podjąć ryzyko, możemy zaryzykować dodatkowe +5 lub -5 pkt do rankingu, w tym przypadku podajemy zakład z analizą, w dziale NFL z dopiskiem "Pewniak Kolejki" taki dopisek należy również dopisać w poście konkursowym z 6 propozycjami obok danego zakładu/typu, do którego zamierzamy napisać analizę z agresywnym typem w dziale NFL. Taki "agresywny" zakład z analizą za "10"(Analiza+Pewniak Kolejki) powoduje ze w przypadku nie trafionego zakładu/typu z analiza w dziale NFL otrzymamy 0 pkt do danej rozgrywki (kolejki/rundy) - dlatego należy zastanowić się czy zamierzamy zaryzykować dodatkowe 5 pkt czy lepiej podać analizę bez "Pewniak Kolejki" i mieć gwarantowane 5 pkt za sama analize.

Zaznaczając,że analiza w dziale NFL nie jest wymogiem i przymusem, więc to zależy od indywidualnego podejścia każdego typera/użytkownika czy zamierza zaangażować sie w konkurs co może zaowocować dodatkowymi punktami, gwarantowane 5 lub nawet 10, a w przypadku nie powodzenia 0 pkt.

Podsumowując: w skład Weekandowego Typowania wchodzi 6 typów plus ewentualny bonus za poprawnie wytypowanie 6 propozycji plus Analiza z trafnym typowaniem maks 10 pkt lub gwarantowane 5 niezależnie od wyniku.



A wiec dwoch typerow napisalo swoja analize: L lucaxx95 oraz successful successful wiec ze zmienily sie reguly a to zmienia postac rzeczy, moga poprosci o edycje swoich typow i zagrac swoje propozycje z analizami jako "Pewniak Kolejki" jezeli chca zaryzykowac, wystarczy ze zglosza sie do tego tematu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Prośba o dodanie do tego posta typu :

HC: Las Vegas Raiders(+5.5) - New Orleans Saints(-5.5) - Las Vegas Raiders(+5,5)

Dzięki ☺
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
WAŻNA INFORMACJA
Mala informacja wynikajaca z powodu braku konsekwencji nie ktorych "typerow", dotyczy formatu konkursu. Polega na tym ze moze dojsc do zmian w przypadku promocji(awansu) do Play-offs i do zmiany claego Play-offs. Powodem tego jest, ze nie wiadomo ile typerow zostanie w konkursie, naprzyklad po 12 tygodniu rozgrywek. Na ten momen jest taka stala liczba 10-11 osob a ile przez ten czas sie typerow "wykruszy" tego nie wiem. Wiec mam dwa plany ,jeden ze awansuje 6 typerow z czego dwoch dostanie bezposredni awans do Polfinalu lub wyzerujemy tabele i zostanie szostka najlepszych. Ale te pomysly sa melodia przyszlosci, wiec po 12 tygodniu rozgrywek zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo, mozliwe ze bedzie wszystko okej ale podalem tak dla wiadomosci zeby nie bylo zaskoczen.

Powodem jest to ze nie ktorym "typerą" brak konsekwencj, ja rozumiem ze ktos raz zapomnial albo nie wchodzi na forum i od tak wziął udział ale jeszcze smutniejsze jest to ze ktos wchodzi na forum i wie ze jest konkurs a nie typuje, to jest poprostu nie poważne i dziecinada a że wzielem slowo typer w cudzysłow to nie przypadek, badzcie powazni. Ja wiem ze zadnego zobowiazania nie podpisaliscie z konkursem i to ze jestescie poniekad anonimowi na froum to nie wiem jak z tym zyjecie wystawiając się na śmieszność to tylko swiadczy o was samych, niemam czasu to nie biore od poczatku udzialu w konkursie i tyle, dziekuje.

Mimo tych zawiłości konkurs trwa dalej i nie zamierzam nikogo usuwac z konkursu, poniewaz moze i wiekszosci zabraknie konsekwencji i okaze sie ze typer ktory sie nawrocil bedzie typowal i mial szanse awansowac do Play-offs a z drugiej strony niech widnieje bedac powodem braku odpowiedzialnosci i konsekwensji.

Mimo to nie zmienia to poziomu konkursu czy bierze w nim 30 typerow czy 10 typerow , typy licza sie tak samo i tak samo trzeba wykazac sie skutecznoscia aby wygrac Konkurs na najlepszego typera NFL, a nie typujacy nie daja sobie szansy na zwycieztwo, nie bierzesz udzialu to nie rywalizujesz z najlepszymi.

Pozdrawiam i życze wytrwałości.

Update: Rowniez chcem zmienic h2h w Play-offs na wiecej typow z 6 do 8 aby bylo jak najmniej powtarzalnosci lub wyeliminować potencjalne remisy ale szczegoly podam w krotce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +244
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Mecz Tennesse vs Pittsburgh ma sie odbyc w Poniedzialek lub Wtorek - zeby nie robic zamieszania, zaklad zostawiam , jezeli mecz sie nie odbedzie to nikt nie dostanie punktow za niego czyli uznamy tak jakby go nie bylo - wiec zobaczymy co sie wydarzey , maja narzucone ze maja rozegrac mecz.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dzieki grzesio za zgloszenie ale nie bede nic zmienial, poniewaz robi wtedy sie zamieszanie i nie ktorzy oddadza typ na nowe zdarzenie a inni typerzy nie beda o tym nawet wiedzieli ze jest nowa propozycja. Wiadome jest ze czasem kontuzje zdarzaja sie na treningach/w przygotowaniach przed meczowych a ja zestaw podaje o wiele wczesniej, wiec moze tak sie zdarzac ze ktos, jakas propozycja wyleci , najlepeij wtedy to potraktowac tak jakby tego zakladu nie bylo. Wiec jezeli dany zawodnik zagra to bedzie brane pod uwage , jezeli nie bo jest na liscie kontuzjowanych to policze to kazdemu jak 0 punktow.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik

Nie dodałem meczu rezerwowego:
Mecz Rezerwowy:
New Orleans Saints(-5.5) - Atlanta Falcons(+5.5) - New Orleans Saints(-5.5)

Przepraszam także za mój post tutaj https://forum.bukmacherskie.com/threads/week-10-mecz-konkursowy-nr-2-17-11.160818/
Nie dopatrzyłem kiedy dokładnie mecz wrzuciłem typy i pojechałem do pracy, tak jest jak się pracuje od 14:00-24:00 można się zakręcić czasami.

GyGy -Witam, bedzie poprawine, pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez Gy_Gy_Craveel:
Otrzymane punkty reputacji: +112
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Poproszę o dodanie typu do mojego posta:
Mecz Rezerwowy:
Buffalo Bills - Miami Dolphins ML 1/2 / Buffalo Bills
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
maer 199,2K

maer

Typer A-League
No to mi się trafiło w ćwierćfinale konkursu przecież pokonać Ciebie Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel będzie graniczyło chyba z cudem jak masz tak obcykane NFL :)
Powodzenia Wszystkim w swoich pojedynkach :)
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Ja się kapletnie nie znam na. Nfl a jestem w ćwierćfinale co jest dla mnie sukces




Edit: GyGyCraveel - Widzisz jaka niespodzianka :) jak sie chce to mozna :)
 
Ostatnio zmieniony przez Gy_Gy_Craveel:
Do góry Bottom