>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie możecie składać prośby o dodanie analizy, kupony czy dodatkowych typów, można zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!


betcris_baner_cashback_forumbuk_950x100.jpg
 
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
Mam pytanie dlaczego typy na handicap w pojedynczych mapach nie są rozliczane a jeszcze wkradł się błąd w moim rozliczeniu za sobotę mam -212 a powinno być +212. Z góry dzięki
Post automatycznie złączony:

Mam pytanie dlaczego typy na handicap w pojedynczych mapach nie są rozliczane a jeszcze wkradł się błąd w moim rozliczeniu za sobotę mam -212 a powinno być +212. Z góry dzięki
Z tym rozliczaniem źle liczyłem. Mój błąd sorki
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W tabeli powinno być poprawnie po prostu nie kliknąłem w ta ikonę plusa niechcacy w minus . Sprawdzę za jakiś czas jeszcze
 
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
Hmm chyba kilka błędów jest zrobionych za piątek

1. Miałem w piątek +201 a w tabeli nic mi nie dodano :(
2. W piatek maer trafił 1 typ (+92) a drugi był na minus a w tabeli ma dodane punkty..
3. Maarcin ma w piątek -19 a w tabeli ma nagle z +136 do +318 pkt zmienione

Sorki dla rywali że tak zwracam uwagę ale to powinna być uczciwa rywalizacja i będzie tylko wtedy jak będziemy mieli dobrze wszystko podliczone i wpisane prawidłowo...
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
wszystko poprawione, co do maera poczytaj regulamin.
Przepraszam za pomyłkę, arkusz excel mi ześwirował po raz kolejny po filtracji od najwiekszego
 
Do góry Bottom