>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie składać prośby o dodanie analizy, kupony czy dodatkowych typów, można zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!

1000x100.png
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Mam pytanie, czy jest określona jakaś liczba typów które trzeba oddać? Bo trochę to będzie idiotyczne jeśli ktoś oddac przykładowo 4 typy przez cały konkurs i będzie mógł zgarnąć nagrodę.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie, czy jest określona jakaś liczba typów które trzeba oddać? Bo trochę to będzie idiotyczne jeśli ktoś oddac przykładowo 4 typy przez cały konkurs i będzie mógł zgarnąć nagrodę.
Słuszne pytanie, to samo miałem w Lidze Olimpijskiej i tu też o tym zapomniałem wspomnieć w regulaminie, tam akurat się samo rozwiązało, bo czołówka akurat typuje regularnie, myślę, że uczciwie będzie oddanie przynajmniej połowę, czyli minimum 10 typów, żeby móc odebrać ewentualną nagrodę. Konkursy na forum są dla aktywnych osób co było już nie raz powtarzane.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Waldi1979 Waldi1979 otwierasz tematy na kolejne dni a ćwierćfinały dopiero w piątek 25.02 się odbywają i taka jest oferta w Betfan.
kns_esport kns_esport potwierdzisz bo ty bardziej w temacie siedzisz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
kns_esport 162,2K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Tak mecze zaczynają się w piątek potrwają w sobotę i w niedzielę finał. Zostały nam 3 ostatnie dni . Teraz przerwa 4 dni włącznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 otwierasz tematy na kolejne dni a ćwierćfinały dopiero w piątek 25.02 się odbywają i taka jest oferta w Betfan.
kns_esport kns_esport potwierdzisz bo ty bardziej w temacie siedzisz?
tematy odpalają się automatycznie, kilka dni temu dostałem info od kns_esport kns_esport że jest przerwa w IEM 3 dni 22, 23 i 24 lutego, więc te dni usunąłem (widocznie wtorek przez przypadek zostawiłem, bo się odpalił), dzisiaj faktycznie nie ma oferty, więc jest pewnie tak jak piszesz, że przerwa do piątku. Poczekam jeszcze na potwierdzenie od kns_esport kns_esport i usunę również dzisiejszy post. Temat na piątkowe spotkanie odpali się w czwartek 0 6:00.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Czemuy mam -100 puktów ? Dałem jeden nietrafiony typ + kupon więc wychodzi na 0
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
kns_esport kns_esport rozliczyłeś u mnie 25.02 na minus 100 a poprostu zapomniałem zmienić zwycięzcę w drugim typie i kurs był ewidentnie na Faze Clan tak jak jest na kuponie zagranym. nie ma szans na zmianę rozliczenia?
 
kns_esport 162,2K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
@Hiroo odsyłam do regulaminu. Dwa typy dziennie. Brak drugiego minus 100 . Tak samo jak podałeś w pierwszym dniu bodajże 3 typy. Zanim ktoś dołączy do konkursu proszę przeczytać regulamin. Podliczanie twojego typu konsultowałem z Waldi1979 Waldi1979
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
@Hiroo odsyłam do regulaminu. Dwa typy dziennie. Brak drugiego minus 100 . Tak samo jak podałeś w pierwszym dniu bodajże 3 typy. Zanim ktoś dołączy do konkursu proszę przeczytać regulamin. Podliczanie twojego typu konsultowałem z Waldi1979 Waldi1979
Czyli mam rozumieć że 16 lutego przypisałeś sobie -200 punktów ? Jaki w tym jest sens że ja daje jeden typ i zostaje za to ukarany bo nie dałem drugiego a niektórzy nie dają żadnego typu i wychodzą na tym lepiej. Możesz mi to wytłumaczyć ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
https://forum.bukmacherskie.com/threads/regulamin.164398/. .
To mój pierwszy konkurs na forum jestem opiekunem jeśli popełniłem jakiś błąd to przepraszam. W tym przypadku proszę o pomoc Waldi1979 Waldi1979.
Nie wiedziałem jak rozliczyć twój wczorajszy typ wróciłem się do waldiego o pomoc.
Rozumiem, nie chcę robić jakiejś spiny ale poprostu regulamin jest bardzo mało spójny, w punkcie 9 wyrażnie jest napisane że podajemy 2 typy dziennie tak jak mówisz ale znów niżej że za brak typu -100 punktów więc patrząc na to to każdy kto nie podał w jakiś dzien typów powinien mieć -200 punktów chyba że ja coś żle rozumiem.

Waldi1979 Waldi1979
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Powiem tak, z tego co kojarzę to jest to pierwszy konkurs z e-sportu na forum, duże wydarzenie w Polsce, więc szczerze liczyliśmy na dużo większą frekwencję, dlatego regulamin został napisany na wzór podobnych konkursów, gdzie jak ktoś nie podawał kompletu wymaganych typów to za ich brak były punkty minusowe. Za całkowite nie wzięcie udziału w danym dniu nie karaliśmy z tego względu, ze możliwe, że nie każdy jest na forum codziennie, ale do odbioru nagrody w generalce trzeba było wziąć udział w minimum połowie wystawionych dni, żeby nie było sytuacji jak w konkursie Ligi Olimpijskiej, ze ktoś wystartował w pierwszym dniu nie trafił, ale ostatecznie miał tylko powiedzmy -200, a osoba, która startowała cały czas zebrała w sumie na końcu -250, a była aktywna przez cały konkurs. Tyle tytułem wstępu.
Teraz @Hiroo konkretnie do twojej sytuacji, uwzględniając jak potoczył się konkurs, ile osób wzięło w nim udział, twoją aktywność w tej zabawie, uważam, że możemy anulować ci te minusowe punkty za te 2 dni i uznać je jako zwrot, więc do klasyfikacji generalnej będziesz miał +200 pkt. kns_esport kns_esport przelicz jeszcze raz tabelę, aby uwzględnić te zmiany.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Powiem tak, z tego co kojarzę to jest to pierwszy konkurs z e-sportu na forum, duże wydarzenie w Polsce, więc szczerze liczyliśmy na dużo większą frekwencję, dlatego regulamin został napisany na wzór podobnych konkursów, gdzie jak ktoś nie podawał kompletu wymaganych typów to za ich brak były punkty minusowe. Za całkowite nie wzięcie udziału w danym dniu nie karaliśmy z tego względu, ze możliwe, że nie każdy jest na forum codziennie, ale do odbioru nagrody w generalce trzeba było wziąć udział w minimum połowie wystawionych dni, żeby nie było sytuacji jak w konkursie Ligi Olimpijskiej, ze ktoś wystartował w pierwszym dniu nie trafił, ale ostatecznie miał tylko powiedzmy -200, a osoba, która startowała cały czas zebrała w sumie na końcu -250, a była aktywna przez cały konkurs. Tyle tytułem wstępu.
Teraz @Hiroo konkretnie do twojej sytuacji, uwzględniając jak potoczył się konkurs, ile osób wzięło w nim udział, twoją aktywność w tej zabawie, uważam, że możemy anulować ci te minusowe punkty za te 2 dni i uznać je jako zwrot, więc do klasyfikacji generalnej będziesz miał +200 pkt. kns_esport kns_esport przelicz jeszcze raz tabelę, aby uwzględnić te zmiany.
Dzięki.
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Prośba o dodanie Bukmacher: Betfan bo zapomniałem dopisać do postu. Dziękuję.
 
Do góry Bottom