>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !

Magical Snap - 2020.07.24 12.50 - 001.png
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
psotnick psotnick, czy mogę wziąć udział w konkursie, z automatycznym zrzeczeniem się ew. nagród? Betclic konto mam upalone, nagroda mi zbędna. Nie ma w regulaminie tego punktu, nie wiem komu wtedy miałoby to 'spaść'. A chętnie wziąłbym udział z forumowiczami w rywalizacji ;)
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick, czy mogę wziąć udział w konkursie, z automatycznym zrzeczeniem się ew. nagród? Betclic konto mam upalone, nagroda mi zbędna. Nie ma w regulaminie tego punktu, nie wiem komu wtedy miałoby to 'spaść'. A chętnie wziąłbym udział z forumowiczami w rywalizacji ;)
Jsne że możesz, nie ma przecież obowiązku przyjmowania nagród.
Jeśli będziesz na koniec w tabeli na punktowanym miejscu to po prostu nagrodę weźmie następna w kolejności osoba.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Sobotnie i niedzielne typy mam podane np..-(1) zamiast (-1), czy to nie jest problem że minus nie jest w nawiasie.Kursy się zgadzają.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czy jeżeli wczoraj gralem ze Jones pierwszy wygra 3 frejmy i zakład juz rozstrzygnięty to seRio nie mogę dać juz dzisiaj tego meczu? Czy źle interpretuje regulamin?
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sobotnie i niedzielne typy mam podane np..-(1) zamiast (-1), czy to nie jest problem że minus nie jest w nawiasie.Kursy się zgadzają.
Nie ma problemu, takie literówki nie wpływają na ocenę, byle z typu jasno wynikało jaki to handicap, dodatni czy ujemny, no i jego wartość.
Czy jeżeli wczoraj gralem ze Jones pierwszy wygra 3 frejmy i zakład juz rozstrzygnięty to seRio nie mogę dać juz dzisiaj tego meczu? Czy źle interpretuje regulamin?
Tak, zgadza się. Można, a nawet nie ma wyjścia i trzeba typować również mecze które są dokończane z poprzedniego dnia, byle nie był to mecz który już typowaliśmy. Dzisiaj do wyboru było 5 meczy, więc coś tam zawsze mozna znaleźć. W Regulaminie jest to jasno zaznaczone, nawet z podanym przykładem.
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Jeden z uczestników zwrócił mi uwagę, że prawdopobnie w trzecim typie (2. dzień) wpisałem zły kurs na over setek w meczu Higginsa. Inni na tym typie mieli kursy w okolicach kursu 1.8-2.0, a ja wpisałem 2,7. Teraz nie pamiętam czy to mógł być typ na over setek Higginsa czy po prostu zamiast 1,7. Nie wiem czy można sprawdzić kursy z niedzieli, w razie czego daj mi tam psotnick psotnick -100. Nie ukrywam, że robiłem to w pośpiech i na kacu :sick:.

Rozliczę go po takim kursie jaki mieli inni uczestnicy.
Na przyszłość pilnuj takich szczegółów
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
maer 210,7K

maer

Typer A-League
psotnick psotnick powiedz jak jest z rozliczaniem typów czy Ty jako opiekun konkursu będziesz to robił bo widzę że niektórzy swoje typy rozliczają?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
A przy okazji.. czy dobrze rozumuje czy dzisiaj zaczyna się liczyć strategia w konkursie? ;-)

Bo od drugiej rundy jeden mecz to jeden typ czyli wychodzi maksymalnie 8 typów. Jeżeli ktoś na dzisiaj sobie pozostawił możliwość zagrania meczu z I rundy i nie wstawi w dzisiejszych typach Osy i Robertsona to będzie miał o jeden/dwa typy więcej niż pozostali? Bo mozna na spokojnie od jutra zaczynając zmieścić w typach wszystkie 8 spotkań
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick powiedz jak jest z rozliczaniem typów czy Ty jako opiekun konkursu będziesz to robił bo widzę że niektórzy swoje typy rozliczają?
Tak jak w Regulaminie, uczestnik może i powinien rozliczać sobie swoje typy sam, chocby z tego żeby wiedzieć ile ma punktów itd, ale nie jest to obowiązkiem. Miło będzie jeśli uczestnicy będą sami rozliczać, bo mniej roboty będzie. Ale i tak na koniec będę rozliczał przed zrobieniem tabeli.

A przy okazji.. czy dobrze rozumuje czy dzisiaj zaczyna się liczyć strategia w konkursie? ;-)

Bo od drugiej rundy jeden mecz to jeden typ czyli wychodzi maksymalnie 8 typów. Jeżeli ktoś na dzisiaj sobie pozostawił możliwość zagrania meczu z I rundy i nie wstawi w dzisiejszych typach Osy i Robertsona to będzie miał o jeden/dwa typy więcej niż pozostali? Bo mozna na spokojnie od jutra zaczynając zmieścić w typach wszystkie 8 spotkań
Chyba trochę zbytnio przykładasz wagę do strategii, albo literalnie do zapisów Regulaminu. Obowiązuje też zdrowy rozsądek. Jeśli ktoś powtórzy typ z poprzedniego dnia, w sensie z tego samego meczu to nikt tu nie będzie karał minusami. Najważniejsze, żeby świadomie nie kombinować czyli np. Postawiłeś wczoraj w meczu Higginsa na wygraną Higginsa, to dzisiaj nie stawiasz kto wygra, ale np ilośc frejmów albo po prostu inny rodzaj typu. Czasem nawet nie będzie możliwości postawienia bez powtórzenia meczu, bo np jeden mecz sie wcześniej skończy i nie będzie go w ofercie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Tak jak w Regulaminie, uczestnik może i powinien rozliczać sobie swoje typy sam, chocby z tego żeby wiedzieć ile ma punktów itd, ale nie jest to obowiązkiem. Miło będzie jeśli uczestnicy będą sami rozliczać, bo mniej roboty będzie. Ale i tak na koniec będę rozliczał przed zrobieniem tabeli.
Moim zdaniem rozliczanie betów przez uczestników jest zbędne i trochę bez sensu, bo i tak koniec końców musisz sprawdzić, czy rozliczyli poprawnie, więc poświęcasz na wszystko tyle samo czasu + w tematach nie ma bałaganu z nowymi postami (których i tak jest zaledwie kilka), tylko wszystko jest ładnie edytowane przez ciebie.
 
snajp 464,1K

snajp

Użytkownik

Proszę o poprawienie kursu w meczu Selby - Bingham na 1.75
Dzięki.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wyjezdzam i nie wiem jak będzie z zasięgiem wiec zostawię tutaj typy na dzien 15.

#29 01.05 - 15:30
Mecz: Bingham vs Selby (13:11)
Typ: Bingham (-1,5)
Kurs: 2.1
Bukmacher: sts

#30 01.05 - 11:00
Mecz: Wilson vs Murphy (10:6)
Typ: poniżej 28.5 frejma
Kurs: 2.3
Bukmacher: sts
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Czesc, ja tez zostawie tutaj bo niewidze tematu a bedę w trasie

29 01.05 - 15:30
Mecz: Bingham vs Selby (13:11)
Typ: over 31.5 frejma
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts

#30 01.05 - 11:00
Mecz: Wilson vs Murphy (10:6)
Typ: under 30.5 frejma
Kurs: 1.45
Bukmacher: sts
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Założyłem temat na sobotę, ale proszę jeszcze o poprawienie pierwszej linijki tekstu, że chodzi o sobotę! Bo skopiowałem, częściowo tylko poprawiłem :D Tytuł jest dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
W swoim typie na dzień dzisiejszy zapomniałem dopisać przy jakim stanie mecz jest wznawiany (10-7)
Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Ja również tego zapomniałem;
Ja również tego zapomniałem, powinno byc 10-7

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Do góry Bottom