>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, prośby

typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i prośby
Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN, jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.
Tutaj należy zgłaszać prośby o edycję postów lub doklejenie analizy do momentu rozpoczęcia treningów/serii próbnej/kwalifikacji/konkursu. Później prośby nie będą uwzględniane.

Proszę o nie nadużywanie próśb o edycje. Jeśli dodajesz typ, poświęć minutę na przemyślenie go, zamiast potem tracić więcej czasu mojego i Twojego na prośby o edycje. Dziękuje.

980x100.jpg
 
Ostatnia edycja:
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Witam czy ze względu na rozpoczęcie treningów dopiero o godzinie 13 mogę podać jeszcze typy długoterminowe ?
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Rozliczyłeś mi typ Kubacki Deschwanden na minus. Wiem zapomniałem wpisać zwycięzcy w parze. Czytałem regulamin, nie znalazłem zapisu że w takim przypadku odejmujemy punkty. Powinno być na zero i zwrot czy typ podany mniej. Mój błąd bo niedopatrzenie kosztuje mniej punktów na tą chwilę -185p. Bo typowałem jak to Polak na swojego gracza bo nie oszukujmy się Deschwanden mało znaczy w skokach.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Rozliczyłeś mi typ Kubacki Deschwanden na minus. Wiem zapomniałem wpisać zwycięzcy w parze. Czytałem regulamin, nie znalazłem zapisu że w takim przypadku odejmujemy punkty. Powinno być na zero i zwrot czy typ podany mniej. Mój błąd bo niedopatrzenie kosztuje mniej punktów na tą chwilę -185p. Bo typowałem jak to Polak na swojego gracza bo nie oszukujmy się Deschwanden mało znaczy w skokach.
poprawione
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wrzuciłem Tabele na półmetku 4 z 7 zawodów. Jak jakieś błędy to dajcie znać.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Z tym rozliczeniem typów długoterminowych to jest tak że 100 punktów dostajemy za poprawne wytypowanie trzech skoczków czy za każdego trafionego? I jeśli się dało złą kolejność to ma jakieś znaczenie?
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Z tym rozliczeniem typów długoterminowych to jest tak że 100 punktów dostajemy za poprawne wytypowanie trzech skoczków czy za każdego trafionego? I jeśli się dało złą kolejność to ma jakieś znaczenie?
Z tego co mi się zdaje 100 punktów każdy trafiony i kolejność znaczenia nie ma.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Z tym rozliczeniem typów długoterminowych to jest tak że 100 punktów dostajemy za poprawne wytypowanie trzech skoczków czy za każdego trafionego? I jeśli się dało złą kolejność to ma jakieś znaczenie?
Trafienie medalisty =100pkt.
Trafienie zwycięzcy = 200pkt.

Kolejność przy medalistach nie ma znaczenia. Medal jest medal.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Proszę o poprawienie typu, brakuje 1 w 4 typie - chodzi o wygraną Prevca z Tande
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Gotowa jest już tabela końcowa. Prośba o sprawdzenie czy wszystko ok do 17.02.2022 do godziny 23:59. 18.02 zostanie podana ostateczna lista zwycięzców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +559
maer 215,2K

maer

Typer A-League
typerskoki typerskoki i jak tam z ostateczną tabelą bo dzisiaj już 19.02 a reklamacje miały być do północy 17.02.
Jakieś dane wysyłamy czy jeszcze czekamy?
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi

Lista ostatecznych zwycięzców. TOP5 proszona jest o wysłanie na PW do Waldi1979 Waldi1979 loginów do Betclic.
Uczestnikom dziękuje za zabawę i przestrzeganie regulaminu :)
 
Do góry Bottom