>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dobi...
8.Który bramkarz puści więcej bramek P.Cech czy Reina ?
Generalnie to Ci powiem, że Cech nie zagra w tym meczu. Za czerwo. Więc żeby nie było problemów z tym zakładem. Bo peffka 10/10 jest, że Cech mniej puści. Bo go nie będzie w bramce ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A jak będzie 0:0 ? ????
Tak w ogóle to jest to samo co 1X2 ?;&gt; Więc ja tego zakładu kompletnie nie rozumiem, no ale niech będzie :]
Ojj Dober ;D
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie no to nie jest to samo... Jak LFC wygra 1-4 to to więcej puści bramkarz Chelsea. Będzie over. Większość tych zakładów jest mocno powiązana za sobą.
Ale Cech nie zagra. Więc bankowo &quot;puści&quot; mniej goli od Reiny. No chyba, że będzie 0-0 tak jak piszesz.
To może trzeba zastąpić &quot;który bramkarz więcej puści goli?&quot; CFC, X, LFC ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie no to nie jest to samo... Jak LFC wygra 1-4 to to więcej puści bramkarz Chelsea. Będzie over. Większość tych zakładów jest mocno powiązana za sobą.
No właśnie jak będzie 1:4 to poprawny zakład jest &quot;2 czyli LFC&quot; więc logiczne jest że bramkarz Chelsea puści więcej bramek ;&gt; No chyba że Reina przepuści 4 bramki a mimo to LFC wygra ????Ale takiego przypadku chyba jeszcze w piłce nie widziałem ;)
Vader// Dobiemu chodziło bankowo, że jak puści ktoś 3 bramki w 15 minut to będzie zmiana. Tak jak w hokeju. Poza tym Reina może być zmieniony po pierwszej połowie. A nie puści żadnej ????
Generalnie to dziwny konkurs- taka konkluzja ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
8.Który bramkarz puści więcej bramek P.Cech czy Reina ? ten zakład edytuję jak się wyjaśni sprawa.
6. Opcja edytuj zostaje wyłączona.

--
nie dla wszystkich takie same zasady ? :p
Vader// Szukasz sensacji? Modzi/ Typerzy/ Vip forum mogą edytować swoje posty w działach konkursowych. A ponadto ModTeam może też edytować posty innych jak teraz to robię...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie wybrałem spotkanie jeżeli nie broni Cech wiadomo że chodzi o jego zastępce. Vader nic nie edytuję już przykro mi regulamin jest jasno sformułowany jeżeli chcesz edytować piszesz do mnie do 15 min wszystko ci mogę zmienić.
Pozdrawiam Doberman90
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Konkurs spoko ale lipa troche z tym podawaniem typow podasz takie same typy co inna osoba powiedzmy 1 min pozniej i przegrywasz.Moim zdaniem osoby ktore mialy najlepsze typy i ich typy byly identyczne z typami pozostalych osob ktore najlepiej typowaly to powinno byc jakies losowanie przez opiekuna konkursu oczywiscie z posrod grona osob ktore mialy najlepsze i te same typy.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
w regulaminie jest napisane ze typy podajemy 15 minut przed spotkaniem wiec te typy co teraz sa podane nie kwalifikuja sie do gry? dobrze rozumiem?
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
w regulaminie jest napisane ze typy podajemy 15 minut przed spotkaniem wiec te typy co teraz sa podane nie kwalifikuja sie do gry? dobrze rozumiem?
nie - 15 minut przed meczem to ostateczny czas zgłoszenia typów (tak przynajmniej bywa w takich konkursach - inna interpretacja nie ma sensu)
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
&quot;Czechy - Polska - 1 x 2
Który bramkarz puści więcej bramek 1 (Czech) X ( Remis) 2 (Polski)&quot;

jaka jest róznica między tymi dwoma zakładami?? nie ma żadnej -
1/2
2/1
x/x
i nie ma chyba innej opcji? no chyba że czegoś nie kumam.
moze autor wytłumaczy?
Pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
&quot;Czechy - Polska - 1 x 2
Który bramkarz puści więcej bramek 1 (Czech) X ( Remis) 2 (Polski)&quot;

jaka jest róznica między tymi dwoma zakładami?? nie ma żadnej -
1/2
2/1
x/x
i nie ma chyba innej opcji? no chyba że czegoś nie kumam.
moze autor wytłumaczy?
Pozdrawiam
Zawsze może się zdarzyć, że trener zmieni bramkarza. Mało prawdopodobne, ale możliwe.. ;)
 
Do góry Bottom