>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
No racja mam 2 freebety w sekcji &quot;moje bonusy&quot;. Myślałem, że nagroda będzie w formie kasy na konto gracza, ale tak też nie jest najgorzej ;-)
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Rowniez dziekuje wszystkim uczestnikom za walke i uczestniczenie do konca, w nastepnej edycji (oby byla) dzieki nauce na wlasnych bledach planuje zajac wyzsza lokate ;) Optuje tylko za tym, by mozna bylo wybrac z tego drugiego buka opcje 1x2 na pierwsza tercje, bo naprawde czesto trafialem remis, a kurs na +0,5 byl zdecydowanie mniejszy. Ps Gratuluje Gutek zwyciestwa.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje za ciekawy konkurs i serdecznie gratuluje Gutkowi84 zwycięstwa.
Brawa również dla JR08 i Thorngala, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli miejsca na podium.

Pozdrawiam!

P.S. Nagroda już jest na koncie, dzięki ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie... przestroga dla innych na przyszłość. Nie próbować oszukiwać bukmachera.
Jeden z nagrodzonych uczestników miał 2 konta. Oba zostały zablokowane.
Sprawa będzie wyjaśniana z supportem.
Ci co nie próbowali &quot;kombinować&quot; nagrody otrzymali.
Cozmo
już wcześniej pisałem o tym, że zmiana regulaminu nastąpiła dlatego, że ja w zamyśle miałem aby była możliwość typowania 1x2 w 1 tercji. Niestety ale betway ani bet365 nie mają w ofercie takiego zakładu. A inny bukmacher nie wchodził w grę jako dozwolony...
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;Drogi Radosławie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com i przepraszamy za zwłokę z odpowiedzią.


Uprzejmie informujemy, że sprawdziliśmy Twoje konta oraz ich historię. Ponieważ Twoje konto „XXX” nie posiada żadnej historii, postanowiliśmy zablokować je i dać Ci szansę pozostania z nami, pozostawiając konto „XXXX” nadal aktywne. Przypominamy jednak o warunkach naszego regulaminu, z którym powinieneś się zapoznać. Jeśli sytuacja taka się powtórzy będziemy zmuszeni zablokować Twoje konto.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że odnośnie nagród w konkursie organizowanym przez forum.bukmacherskei.com prosimy o skontaktowanie się z adminem tego forum, jeśli jeszcze nie otrzymałeś wspomnianej przez Ciebie wygranej.&quot;
Musze przyznac, ze to o mnie mowa i wine biore na siebie. Ale zadnej proby oszustwa, czy wyludzenia bonusu nigdy nie bylo.1 z kont tak naprawde nigdy nie bylo aktywne. Nigdy nie wplacalem tam kasy, ani nie korzystalem z bonusu.Sczerze to nie wiedzialem o jego istnieniu ???? .To moja nieuwaga bo posiadam konta chyba u wszystkich bukow.... i na wiekszosci z nich czynnie gram. Te musialem zalozyc bardzo dawno.. i zapomnialem o nim ???? Na szczescie udalo mi sie wyjasnic cala sprawe i po analizie historii konta bylo widac, ze zadnych niecnych czynow z mojej strony nie bylo. Kaske dostalem bezproblemowo i poprosilem o blokade nieuzywanego konta. Wiec slowa :&quot;Nie próbować oszukiwać bukmachera.
Jeden z nagrodzonych uczestników miał 2 konta. Oba zostały zablokowane.&quot; sa troche przesadzone ????
Wsio wyjasnione, za konkurs dziekuje. Gratuluje zwyciezcy oraz organizatorom. Trzeba sie spotkac razem w kolejnej edycji. Pozdro dkla wszystkich uczestnikow ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Edytowałem Twój post i usunąłem loginy. Tak na wszelki wypadek ;)
Zachowałem też anonimowość co do osoby z &quot;problemami&quot;. Mimo, że przypadkowo to jednak miałes 2 konta. Ale już wszystko ok.
A kiedyś był jeden user forum który non stop krzyczał, że Betway to oszuści. Jak widać można dojść do porozumienia.
Fajnie, że sprawa została wyjaśniona i masz kasę.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom