>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak nazwa tematu wskazuje w tym temacie każdy użytkownik może zadać pytanie, oraz zgłosić niezgodność i propozycję.
Proszę pamiętać o regulaminie, gdyż tam jest dużo napisane i być może tam znajdziecie odpowiedź na nurtujące was pytanie.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Warunki otrzymania nagrody (konsola Play Station 4)
- poprawne wytypowane 15 typów z rzędu z kursem min. 2.0
- regularna aktywność na forum
Jeżeli pomagam przy konkursie FB League (jestem &quot;opiekunem&quot; ligi) to muszę spełniać jeszcze inne warunki &quot;aktywności na forum&quot;?
Poza tym jak wygląda kwestia edytowania postów z typami (w przypadku drobnych pomyłek) i ich ewentualnego rozliczania, nic o tym w regulaminie nie znalazłem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli pomagam przy konkursie FB League (jestem &quot;opiekunem&quot; ligi) to muszę spełniać jeszcze inne warunki &quot;aktywności na forum&quot;?
Zajmujesz się jedną ligą, uczestniczysz w kilku konkursach, gdzie masz szansę wygrać sporo nagród...
Aktywność to warunek otrzymania nagrody w większości konkursach. Nie każemy Wam pisać rozprawek, elaboratów.
Poprawi proszę pisać w temacie pytania/propozycje/niezgodności.
Zakaz edycji postów.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Co w sytuacji, gdy w jakimś zakładzie będzie zwrot? (pytanie teoretyczne)
Gracz zaczyna od nowa serię, czy zakład traktuje się jakby go nie było?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co w sytuacji, gdy w jakimś zakładzie będzie zwrot? (pytanie teoretyczne) Gracz zaczyna od nowa serię, czy zakład traktuje się jakby go nie było?
Traktujemy typ jako nieważny i podajemy jeszcze raz typ w danej serii.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Trafić 15 typów pod rząd z kursem co najmniej 2? Przesadziliście i to mocno. Ciekaw jestem czy ktoś dojdzie chociaż do 10 trafionych typów...
 
D 706

don1

Użytkownik
Mam pytanko. Czy jak mam mecz na dziś na 23:00 ale może być przełożony najutro np na 1;00 w nocy to jak to bedzie traktowane? Czy już wtedy nie mogę dać typu na jutro?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Stalo się mecz miał być dziś a jest na jutro przełożony i co wtedy?
W sumie to sie musi jakis mod wypowiedzieć ale jak na moje to problemu chyba nie ma bo można mieć jeden dzień &quot;wolnego&quot; od typowania więc tak można uznać dzień dzisiejszy
 
Do góry Bottom