>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Zapisy do konkursu zostały zamknięte. W dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzone losowanie par. Proszę zapoznać się z regulaminem, aby nie było nieporozumień.

Startujemy od 1 rundy kwalifikacji!
 
champion 896

champion

Użytkownik
&quot;Można typować wszystkie dostępne spotkania w ofercie&quot;- czyli typy z challengerów też mogą być?
Tak, wszystkie dostępne spotkania w ofercie Totolotek, czyli nawet challengery oraz ITFy.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Jest możliwość dodania ako? Wysyłałem post z komórki i nieopatrznie kliknąłem wyślij.
Poprawny post powinien wyglądać tak:
Dzień 1
12. Jacio - seba6
Jacio
13/01/2016 09:30 Bencic, Belinda - Makarova, Ekaterina 2 @ 2,10
13/01/2016 10:00 Dustov, Farrukh - Mertens, Yannick 1 @ 1,85
13/01/2016 10:00 Bolt, Alex - Robert, Stephane 1 @ 2,05
Ako: 7,96
Ako trafione:
Totolotek
Dodane.
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Mogę spytać czemu mój post w zapisach został usunięty? Mimo, że zapisałem się wczoraj bodaj jako 27 lub 28? Czyżby zabrakło miejsc w konkursie dla &quot;kolegów&quot; ?

///12. Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich =zerowy wkład w działach tematycznych!!!.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam... Ale nie mogłem się powstrzymać...
&quot;Austrlian Open Tennis Cup&quot; - fajna nazwa... Tylko z jakiej paki do typowania oprócz eliminacji AO są jeszcze turnieje w Auckland, Sydney i Hobart ??????? Co one mają wspólnego z Australian Open poza tym, że są rozgrywane na tym samym kontynencie...
Ilość spotkań w eliminacjach AO jest chyba na tyle duża, że każdy, nawet przeciętny typer , byłby w stanie wybrać coś z tej oferty, choćby nazwiska niektórych graczy niewiele mu mówiły.
Trzeba to było nazwać np. &quot;Turnieje Australijskie&quot; i wtedy było by ok. , a tak to jest parodia Australian Open... Parodia, parodia i jeszcze raz parodia...:-D
Turniej jest tak nazwany, bo jest rozgrywany w czasie Australian Open. Poza tym turnieje w Auckland, Sydney, Hobart oraz inne challengery kończą się w weekend, a potem startuje turniej główny AO.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jako, że jedna z par nie podała typów w konkursie, rozliczyliśmy to jako obustronny walkower. W takiej sytuacji zwolniło się jedno miejsce w kolejnej rundzie, do której awansuje osoba, która przegrała w swojej parze, ale trafiła największą sumę AKO. Więc nawet osoby, które już odpadły z konkursu po dzisiejszym dniu, mają w sumie szanse na awans, i mogą podawać typy na jutrzejszy dzień!​
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Zauważyłem, że moje typy na 1 dzień nie zostały podliczone, a w parze nikt nie otrzymał punktu.

/// Zaraz uzupełnimy!
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja mam tylko taką jedną małą luźną uwagę na przyszłość. Uważam, że dobrze by było dodać punkt w regulaminie odnośnie minimalnego kursu jaki można grać na dane spotkanie. Konkurs troszkę mija się z celem. Wybieramy przecież najlepszego typera tenisa, gramy i walczymy o największe AKO, żeby wygrać pojedynek itp. W chwili obecnej wygląda to tak, że niektórzy czyhają na to jakie przeciwnik poda typy, a potem wybierają sobie &quot;bezpieczne&quot; mecze z najniższym kursem i wygrywają pojedynek. Wiem, że w większości konkursów, jak nie we wszystkich jest kurs minimalny i zawsze jest to dobre rozwiązanie.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Dobre byłoby w miare możliwości blokowanie podglądu postów , by własnie takich sytuacji nie było , że przeciwnik czeka na rozstrzygnięcia i wtedy sobie podaje typy ;)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Odnośnie minimalnego AKO lub kursu - bardzo dobry pomysł, i dużo racji jest w tym, co pisze kolega n3r0, możliwe, że dodamy ten pkt do regulaminu nawet od kolejnej już rundy, gdzie minimalny kurs na spotkanie będzie wynosił 1.40! A odnośnie blokowania podglądu postów - raczej jest to niemożliwe!
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Moim zdaniem dobrze by bylo zeby na te wolne miejsce wskoczyl ktos kto przegral w parze 2:1 bo z tego co widze to Ci co przegrali 2:0 teraz ryzykuja, podaja wysokie kursy i jak trafia to wtedy ktos z nich wejdzie do konkursu. Nie uwazam tego za sprawiedliwe
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wiele rzeczy każdy uzna za niesprawiedliwe, zwolniło się jedno miejsce to ktoś ze wszystkich przegranych wskoczy w to miejsce z sumą największego AKO, można było zrobić losowanie, ale najwyższe AKO myślę, że najsprawiedliwsze spośród wszystkich - każdy ma szanse.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pary 1/8 finału zostały wylosowane. Zaczynamy dzisiaj i gramy do 2 zwycięstw.
Uwaga! Od tej rundy wprowadzamy nowy pkt do regulaminu, a mianowicie minimalny kurs na zdarzenie 1,40
.​
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Bardzo proszę o zmianę typu z 2 na 1 w pojedynku 1/8 z jasperem, chodzi o ten typ:
16/01/2016 03:45 Roger Vasselin, Edouard - Herbert, Pierre Hugues 2 @1.70
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jak był krecz to można podać typ zastępczy, czy liczone jako 1.00 typy?
/// Jest możliwe podanie typu zastępczego, ale tylko w przypadku, kiedy krecz następuje z rąk przeciwnika, a nie tenisisty, na którego obstawiliśmy (w tym przypadku Sock), oraz kiedy krecz nastąpił przed rozegraniem meczu.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Dzień 2
8. nikifor - Jacio
Jacio

18/01/2016 02:30 Williams, Serena - Giorgi, Camila typ: Giorgi +5,5 gema @ 2.10
18/01/2016 05:15 Sasnovich, Aliaksandra - Rodina, Evgeniya typ: 1 @ 2.10
18/01/2016 05:15 Kovalik, Jozef - Trungelliti, Marco typ: 1 @ 2.05
AKO: 9,04
AKO trafione:
totolotek
http://forum.bukmacherskie.com/f535/1-8-finalu-128549-2.html#post5901058
proszę o poprawę 3 typu:
Dzień 2
8. nikifor - Jacio
Jacio

18/01/2016 02:30 Williams, Serena - Giorgi, Camila typ: Giorgi +5,5 gema @ 2.10
18/01/2016 05:15 Sasnovich, Aliaksandra - Rodina, Evgeniya typ: 1 @ 2.10
18/01/2016 05:15 Kovalik, Jozef - Trungelliti, Marco typ: 2 @ 2.05
AKO: 9,04
AKO trafione:
totolotek
Zrobione.
 
Do góry Bottom