>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Mam pytanie,czy handel na giełdzie betfair liczy się jako aktywność na koncie?,czy do konkursu zaliczają się tylko zakłady z działu Betfair Sportbook?.Pytam ponieważ w ostatnich 60 dniach mam kilka depozytów na BF jednak cała moja aktywność to tylko i wyłącznie giełda nie zakłady w dziale BF sportbook.Oczywiście chodzi mi o to czy mogę wystartować w konkursie handlując tylko na giełdzie czyli Betfair Exchange
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie a zarazem sugestia z mojej strony.Jak to jest podajemy kursy z Betfair Sportbook czy z Betfair Exchange? bo widzę niektórzy podają sobie kursy z giełdy z tym że nikt nie zaznaczył że wystawiając lay po kursie 1,36 na stronie internetowej w opcji back pojawia się automatycznie kurs 1,35 nawet mimo tego że nikt jeszcze po takim kursie tego meczu nie zagrał.Prosty przykład z tematu użytkownika &quot;akselek&quot;

Kupon nr 3

Trefl Sopot - Chemik Police 2 @ 1.35
Ravenna - Perugia 2 @ 1.41

AKO: 1.90
Stawka: 2500j
EWK: 4750j
Oba kursy wzięte z giełdy z tym że kursów z giełdy nie można łączyć to po pierwsze,a po drugie Chemika nie było dziś nawet w ofercie Betfair Sportbook a po kursie 1,35 przed meczem przyjęto zakłady za kilkanaście Euro.To samo tyczy się meczu Perugii gdzie w zakładce Sportbook kurs jest na poziomie 1,30 a na giełdzie owszem widnieje 1,41 ale jeszcze przez nikogo nie kupione a obrót na całym rynku to 9E więc jak dla mnie to mija się z celem.Od początku podaje kursy z Betfair Sportbook bo to konkurs na kupony a nie handel gdzie userzy wrzucają sobie kursy z giełdy od których trzeba odjąć jeszcze prowizje 6,5% i je po prostu kupić a to że coś jest na stronie giełdy nie oznacza że zagrasz to po tym kursie.Proponuje zapis w regulaminie aby kursy brać tylko z Betfair Sportbook bo branie ich z giełdy to ewidentne oszustwo przynajmniej w niektórych przypadkach.Chyba że będzie ktoś kto będzie sprawdzał każdy rynek i płynność na nim w kontekście danego kursu na kuponie danego usera
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie a zarazem sugestia z mojej strony.Jak to jest podajemy kursy z Betfair Sportbook czy z Betfair Exchange? bo widzę niektórzy podają sobie kursy z giełdy z tym że nikt nie zaznaczył że wystawiając lay po kursie 1,36 na stronie internetowej w opcji back pojawia się automatycznie kurs 1,35 nawet mimo tego że nikt jeszcze po takim kursie tego meczu nie zagrał.Prosty przykład z tematu użytkownika &quot;akselek&quot;

Oba kursy wzięte z giełdy z tym że kursów z giełdy nie można łączyć to po pierwsze,a po drugie Chemika nie było dziś nawet w ofercie Betfair Sportbook a po kursie 1,35 przed meczem przyjęto zakłady za kilkanaście Euro.To samo tyczy się meczu Perugii gdzie w zakładce Sportbook kurs jest na poziomie 1,30 a na giełdzie owszem widnieje 1,41 ale jeszcze przez nikogo nie kupione a obrót na całym rynku to 9E więc jak dla mnie to mija się z celem.Od początku podaje kursy z Betfair Sportbook bo to konkurs na kupony a nie handel gdzie userzy wrzucają sobie kursy z giełdy od których trzeba odjąć jeszcze prowizje 6,5% i je po prostu kupić a to że coś jest na stronie giełdy nie oznacza że zagrasz to po tym kursie.Proponuje zapis w regulaminie aby kursy brać tylko z Betfair Sportbook bo branie ich z giełdy to ewidentne oszustwo przynajmniej w niektórych przypadkach.Chyba że będzie ktoś kto będzie sprawdzał każdy rynek i płynność na nim w kontekście danego kursu na kuponie danego usera
true :]
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dziś trafiłem na to przypadkiem,wiadomo trzeba wiedzieć jak radzi sobie konkurencja a że siadłem sobie trochę pohandlować na giełdzie to szybko wychwyciłem różnicę.Może napiszcie dużymi literami &quot;JEŚLI WIDZISZ JAKIŚ KURS NA STRONIE BETFAIR EXCHANGE NIE OZNACZA TO ŻĘ PO TAKIM KURSIE ZAGRASZ DANE SPOTKANIE&quot; Do tego dochodzi prowizja która jest zależna od aktywności danego tradera i kurs 2,32 jak w przypadku meczu TSV można sobie wsadzić w buty.Co śmieszniejsze w przypadku spotkania z ligi urugwajskiej może i kurs był na poziomie 13,5 lecz nie było na niego chętnych i koniec końców nikt po takim kursie tego meczu nie zagrał.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Witam.
&quot;7. Użytkownik dowolnie dysponuje swoim stanem konta i może obstawiać wszystkie zdarzenia z oferty Betfair (wykluczając zakłady live), pamiętając przy tym, że 1 mecz = 1 typ = 1 kupon.
8. Minimalny kurs na singiel to 1.30, w każdym AKO musi znajdować się minimum 1 typ z kursem 1.30 lub wyższym (pozostałe są dowolne), a minimalna stawka to 10j.
9. Dziennie użytkownik może podać 5 kuponów.
10. Aby być uwzględnionym w klasyfikacji generalnej (miesięcznej) użytkownik musi podać minimum 25 kuponów.&quot;

Co znaczy 1 mecz = 1 typ = 1 kupon? Jezeli dam AKO z 5 meczow, to liczymy to jako 5 kuponów i dzienny limit mam zalatwiony? Troche dziwnie to napisaliscie, wiec wole sie dopytac.

Zakonczenie etapu nastepuje ostatniego dnia miesiaca? Wtedy podliczamy stan konta i wybieracie zwyciezcow?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Co znaczy 1 mecz = 1 typ = 1 kupon? Jezeli dam AKO z 5 meczow, to liczymy to jako 5 kuponów i dzienny limit mam zalatwiony?
1 mecz ( singel ) = 1 kupon
kilka meczy (AKO) = 1 kupon
Czyli jeżeli podasz kilka meczy + AKO łączne to zaliczasz to jako JEDEN kupon.
akonczenie etapu nastepuje ostatniego dnia miesiaca? Wtedy podliczamy stan konta i wybieracie zwyciezcow?
Tak ostatniego dnia miesiąca zamykamy 1 etap a co z tym idzie:
a) typy możemy oddawać maks do 31 grudnia z zaznaczeniem, że muszą się one zakończyć do godziny 23:59.
b) następnie przez 2-3 dni podliczamy sobie statystyki na podstawie,której robię tabelkę i wyłaniam zwycięzce konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Czekam do 3 stycznia na podliczenia swoich tematów. Podliczycie szybciej to i szybciej wstawie tabelkę za grudzień.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Wiadomo już coś o styczniowej edycji konkursu? bo z miłą chęcią znów bym wystartował zwłaszcza że ostatnio koncentruje się tylko na Betfair.Głównie na giełdzie,ale żeby regulaminowi stało się zadość mam i trochę aktywności w dziale Sportbook
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tabela łączna gotowa, 5 użytkowników dotrwało końca tak więc każdy z nich dostanie nagrodę.
Dodatkowo nagrodę w wysokości 12 euro otrzymuje KlemensPFF za najwyższy obrót stawek w konkursie.
Loginy proszę na PW w takiej formule
1. Nick z Betfair - xxx
2. Miejsce w tabeli - xxx
3. Wysokość nagrody - xxx
Tak jak Marcin wspomniał w styczniu nie robimy kolejnej edycji. Póki co konkurs zostaje zawieszony. Dzięki wszystkim za zabawę i życzę powodzenia w obracaniu nagrody :!:
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Jestem miło zaskoczony 0,80J na plusie i jeszcze na 5 miejsce się załapałem plus nagroda za obrót.Oby więcej takich konkursów zwłaszcza we współpracy z Betfair bo giełda ma spory potencjał i muszę stwierdzić że jest lepsza od tradycyjnego gamblingu
Dane poszły na PW
 
Do góry Bottom