>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak nazwa tematu wskazuje w tym temacie każdy użytkownik może zadać pytanie, oraz zgłosić niezgodność i propozycję.
Proszę pamiętać o regulaminie, gdyż tam jest dużo napisane i być może tam znajdziecie odpowiedź na nurtujące was pytanie.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Obrót spinów jest jakiś?
Dołączam się do pytania poprzednika.
I jeszcze jedno: domyślam, że oprócz piłki, kosza i US sports, to w redbet na typy z innych dyscyplin nie ma co liczyć? Nie mówiąc już o takich fanaberiach jak snooker ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które wygrają w listopadzie otrzymają 100 spinów na grę Starburst.
Obrót: 40x
O ofertę trzeba pytać support.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Mam pytanie obstawiałem dzisiejszy meczyk Juventusu lecz został przełożony na jutro po 31 min i teraz nie wiem jak go rozliczyć? Dać nowy typ czy zostawić ten ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nikt nie doszedł do serii 15 trafionych typów.
Dla osób, które miały serię minimum 5 trafionych betów załatwię po 25 darmowych spinów. Loginy z Redbet wysyłać na PW.
 
Z 0

zmudny

Wczesna wyplata
Witam 

Wczoraj obstawiłem mecz Machester vs Chelsea, zagrałem kombinacje powyżej 4 kartek, powyżej 10 rzutów różnych, Martiala zdobedzie bramke, United wygra i że obie drużyny zdobędą gola, w momencie kiedy Chelsea zdobyla bramke na 2:1 kupon był wygrany (£450) skorzystałem z opcji zamkniecia zakładu i pieniadze miałem na koncie wyplacilem je do banku zostawiając sobie 50 na gre. Dzisiaj loguje sie na kkncie bukmachera i mam saldo - 400. Bukmachet to BET365. Moje pytanie: czy musze im oddac te pieniądze??
 
Do góry Bottom